Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройства поддържащи Adobe Flash Player

united написа:Здравейте колеги,не мога и не мога да подкарам flashplayer на Sony xperia Acro S,пробвах дадените тук и Maxthon Broswser също но не мога да гледам on-line tv.Моля дайте съвет,Благодаря ви!

Някои online телевизии използват inhatch-webplugin, а не flash player, но телефоните НЕ поддържат inhatch-webplugin ... така, че никой браузър няма да го отвори освен, ако не си на десктоп PC.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
Аксесоари

Не,не мога и Vbox7 да гледам.
Цитирай

Ти за коя версия на Андроид го сваляш?

|||ПРАВИЛА|||¸.·´¯Facebook, Twitter, G+, YouTube и Vbox¯´·.¸|||ЕКИП|||
@Luba6ky Задавайки въпроси на PM, унищожавате форума!
Цитирай

За android 4.0.4,пробвах с 10.3 и 11.1 и дадените тук в поста по нагоре но не става :facepalm:
Цитирай

united написа:За android 4.0.4,пробвах с 10.3 и 11.1 и дадените тук в поста по нагоре но не става :facepalm:

Обясни малко по-подробно какво не става:

* Не можеш да го инсталираш
* Не възпроизвежда flash видео (vbox7 и т.н.)
* Зарежда ли прозорчето за flash видео ... става черно, но видеото не върви или нещо друго?

С кой браузър си? - вградения или някой друг (ако е друг посочи името му).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

И двете версии се инсталират (мноого бързо ) на Acro S , но не възпроизвежда flash видео (vbox7 и т.н.)
Не зарежда прозорчето за flash видео , не става черно , има символа на flash (три синкави ромбчета ) когато пуснеш от сайта на Нова ТВ . Във vbox7 си изтегли файла и те пита с кой плеър на плейне клипа .
Пробите са правени на вградения браузър . Confusedatisfied:

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

naskogeo написа:И двете версии се инсталират (мноого бързо ) на Acro S , но не възпроизвежда flash видео (vbox7 и т.н.)
Не зарежда прозорчето за flash видео , не става черно , има символа на flash (три синкави ромбчета ) когато пуснеш от сайта на Нова ТВ . Във vbox7 си изтегли файла и те пита с кой плеър на плейне клипа .
Пробите са правени на вградения браузър . Confusedatisfied:

Виж в настройките на браузъра дали е зададено "Активиране на добавки" -> "Винаги"
vbox7 по подразбиране отваря мобилната версия на сайта и затова трябва да пуснеш десктоп версия по този начин като скролираш страницата и махнеш отметката на:

[Изображение: a11190cd7b6ebd535f7f8d8981ccdd08_800x480.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

И аз имам следния проблем с флаш плейър-а. Не ми тръгва Youtube апликейшъна, съответно не ми отваря и сайта на youtube. Не ми тръгва гоогле мапса пак заради флаша. Клипове във вбокс ми зарежда. Пробвах с вградения флаш и всичко си работеше. Ъпдейтнах youtube приложението и всичко се скапа. Пробвах с ъпдейт и на флаш до 11. ..., но пак нищо, даунгрейднах до 10.3 който си е в телефона, върнах и вградената версия на youtube плъгина, но пак нищо. Скапа се и това е. Но в бокс-а пак си върви. Идеи как да го оправя ?
Телефона е Huawei Honor с андроид 2.3.6
Цитирай

6ypeto написа:И аз имам следния проблем с флаш плейър-а. Не ми тръгва Youtube апликейшъна, съответно не ми отваря и сайта на youtube. Не ми тръгва гоогле мапса пак заради флаша. Клипове във вбокс ми зарежда. Пробвах с вградения флаш и всичко си работеше. Ъпдейтнах youtube приложението и всичко се скапа. Пробвах с ъпдейт и на флаш до 11. ..., но пак нищо, даунгрейднах до 10.3 който си е в телефона, върнах и вградената версия на youtube плъгина, но пак нищо. Скапа се и това е. Но в бокс-а пак си върви. Идеи как да го оправя ?
Телефона е Huawei Honor с андроид 2.3.6

Първо да ти изясня, че Google Maps няма абсолютно нищо общо с Adobe Flash Player!
Последната версия на Youtube приложението не работи, ако google акаунта ти е бил блокиран, заради клипове, които нарушават авторските права - решението затова е да се сложи по-старата версия: YouTube v4.1.47.apk
След като vbox7 върви (надявам се, че отваряш десктоп версията, а не мобилната, която изтегля клипчето в телефона и после го възпроизвежда) значи браузъра ти работи нормално с flash player-а.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:
6ypeto написа:И аз имам следния проблем с флаш плейър-а. Не ми тръгва Youtube апликейшъна, съответно не ми отваря и сайта на youtube. Не ми тръгва гоогле мапса пак заради флаша. Клипове във вбокс ми зарежда. Пробвах с вградения флаш и всичко си работеше. Ъпдейтнах youtube приложението и всичко се скапа. Пробвах с ъпдейт и на флаш до 11. ..., но пак нищо, даунгрейднах до 10.3 който си е в телефона, върнах и вградената версия на youtube плъгина, но пак нищо. Скапа се и това е. Но в бокс-а пак си върви. Идеи как да го оправя ?
Телефона е Huawei Honor с андроид 2.3.6

Първо да ти изясня, че Google Maps няма абсолютно нищо общо с Adobe Flash Player!
Последната версия на Youtube приложението не работи, ако google акаунта ти е бил блокиран, заради клипове, които нарушават авторските права - решението затова е да се сложи по-старата версия: YouTube v4.1.47.apk
След като vbox7 върви (надявам се, че отваряш десктоп версията, а не мобилната, която изтегля клипчето в телефона и после го възпроизвежда) значи браузъра ти работи нормално с flash player-а.

Не знам кое с кое има общо, но след като качих нов флаш и ъпдейтнах youtube приложението и гугъл мапс отказа. И така снощи постоях до по-късно и сложих сандвича, проблема все още го имаше без никакви ъпдейти!!! Обнових флаша с последната налична версия от сайта на адобе, обнових и youtube приложението от маркета, но отново нищо, пробвах и по-стари версии на флаш-а 1 или 2 и пак нищо, т.е. като отворя от браузъра youtube.com ми дава, че страницата не може да се зареди, като пусна приложението ми изписва, че няма активна връзка - и това при включен wi-fi. Гоогле мапс също не функционираше(отново надпис с неактивна мрежова връзка). В следствие на това се отказах и си легнах. На сутринта ставам и първата ми работа бе да направя тест - но какво се случи youtube приложението си работеше. Отворих браузъра и написах youtube.com и сайта се отвори, макар и мобилната версия(не съм и желал повече). Пуснах и гоогле мапс и това приложение си работеше ??? И сега ме бият едни питанки, как аджеба само от стоене всчко се оправи. Как да го повторя и на андроид 2.3.6, понеже не искам сандвича, поради НЕ наличната свободна рам.
Цитирай

6ypeto написа:Не знам кое с кое има общо, но след като качих нов флаш и ъпдейтнах youtube приложението и гугъл мапс отказа. И така снощи постоях до по-късно и сложих сандвича, проблема все още го имаше без никакви ъпдейти!!! Обнових флаша с последната налична версия от сайта на адобе, обнових и youtube приложението от маркета, но отново нищо, пробвах и по-стари версии на флаш-а 1 или 2 и пак нищо, т.е. като отворя от браузъра youtube.com ми дава, че страницата не може да се зареди, като пусна приложението ми изписва, че няма активна връзка - и това при включен wi-fi. Гоогле мапс също не функционираше(отново надпис с неактивна мрежова връзка). В следствие на това се отказах и си легнах. На сутринта ставам и първата ми работа бе да направя тест - но какво се случи youtube приложението си работеше. Отворих браузъра и написах youtube.com и сайта се отвори, макар и мобилната версия(не съм и желал повече). Пуснах и гоогле мапс и това приложение си работеше ??? И сега ме бият едни питанки, как аджеба само от стоене всчко се оправи. Как да го повторя и на андроид 2.3.6, понеже не искам сандвича, поради НЕ наличната свободна рам.

Имал си проблем с интернета няма значение, че бил WiFi - понякога модемите/рутерите "забиват" и се налага да изваждаш захранващия кабел, а друг път може проблема да е от доставчика (това, че си свързан с рутера не значи, че 100% имаш интернет).
Google Maps използва интернет, за да изтегли online карта да ти покаже къде се намираш - като няма интернет, няма как да работи (в по-новите версии на приложението има опция да изтеглиш картата в радуис 16 км., но едва ли си го направил). Youtube приложението също, ако няма интернет, няма как да работи.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:Имал си проблем с интернета няма значение, че бил WiFi - понякога модемите/рутерите "забиват" и се налага да изваждаш захранващия кабел, а друг път може проблема да е от доставчика (това, че си свързан с рутера не значи, че 100% имаш интернет).
Google Maps използва интернет, за да изтегли online карта да ти покаже къде се намираш - като няма интернет, няма как да работи (в по-новите версии на приложението има опция да изтеглиш картата в радуис 16 км., но едва ли си го направил). Youtube приложението също, ако няма интернет, няма как да работи.

Не мисля да е от това, след като ползвам едновременно с това и лаптопа и там всичко си е наред. И от телефона отварям примерно гоогле и вбокс7. Знам, че зависят от интернет и казвам наблюденията си, че според мен е от флаш и въпроса е как да реша проблема , а не да разчитам на случайността да преспя нощта и всичко да е наред. Та въпроса ми остава така:

6ypeto написа:Не знам кое с кое има общо, но след като качих нов флаш и ъпдейтнах youtube приложението и гугъл мапс отказа. И така снощи постоях до по-късно и сложих сандвича, проблема все още го имаше без никакви ъпдейти!!! Обнових флаша с последната налична версия от сайта на адобе, обнових и youtube приложението от маркета, но отново нищо, пробвах и по-стари версии на флаш-а 1 или 2 и пак нищо, т.е. като отворя от браузъра youtube.com ми дава, че страницата не може да се зареди, като пусна приложението ми изписва, че няма активна връзка - и това при включен wi-fi. Гоогле мапс също не функционираше(отново надпис с неактивна мрежова връзка). В следствие на това се отказах и си легнах. На сутринта ставам и първата ми работа бе да направя тест - но какво се случи youtube приложението си работеше. Отворих браузъра и написах youtube.com и сайта се отвори, макар и мобилната версия(не съм и желал повече). Пуснах и гоогле мапс и това приложение си работеше ??? И сега ме бият едни питанки, как аджеба само от стоене всчко се оправи. Как да го повторя и на андроид 2.3.6, понеже не искам сандвича, поради НЕ наличната свободна рам.
Цитирай

Offtopic

Обясни ми тогава какво общо има adobe flash player с интернета на телефона :facepalm:

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:Offtopic

Обясни ми тогава какво общо има adobe flash player с интернета на телефона :facepalm:
това което се опитвам да ти обясня е : че след като флаш плейъра не е адекватен и приложението което го ползва не работи адекватно според мен и се надявам да ми помогнете , а не да се заяждаш и да се правиш на велик, все едно ти си измислил андроид. Може да не съм много навътре в андройд-а ,но не съм толкова бос във всичко останло.
Писал съм тук с цел да търся помощ, не заядки и разпри!
Цитирай

6ypeto написа:това което се опитвам да ти обясня е : че след като флаш плейъра не е адекватен и приложението което го ползва не работи адекватно според мен и се надявам да ми помогнете , а не да се заяждаш и да се правиш на велик, все едно ти си измислил андроид. Може да не съм много навътре в андройд-а ,но не съм толкова бос във всичко останло.
Писал съм тук с цел да търся помощ, не заядки и разпри!

Въобще не се заяждам с теб, а се опитвам да ти обясня, че няма нищо общо както си мислиш.

За Google Maps знаеш ли, че работи и на телефони, които изобщо НЕ поддържат никакъв flash player - обясни ми това.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

centur написа:
6ypeto написа:това което се опитвам да ти обясня е : че след като флаш плейъра не е адекватен и приложението което го ползва не работи адекватно според мен и се надявам да ми помогнете , а не да се заяждаш и да се правиш на велик, все едно ти си измислил андроид. Може да не съм много навътре в андройд-а ,но не съм толкова бос във всичко останло.
Писал съм тук с цел да търся помощ, не заядки и разпри!

Въобще не се заяждам с теб, а се опитвам да ти обясня, че няма нищо общо както си мислиш.

За Google Maps знаеш ли, че работи и на телефони, които изобщо НЕ поддържат никакъв flash player - обясни ми това.

а ти ми обясно, защо като флаш плейъра не работи и тези приложение не работят ?
защо след като флаш плейъра тръгне и гоогле мапс и youtube приложението и сайта тръгват ?
след като не е от интернета, от какво е - щом не е и от флаш ???
Цитирай

6ypeto написа:а ти ми обясно, защо като флаш плейъра не работи и тези приложение не работят ?
защо след като флаш плейъра тръгне и гоогле мапс и youtube приложението и сайта тръгват ?
след като не е от интернета, от какво е - щом не е и от флаш ???

Може би имаш проблем със самия ROM на телефона, а особено при китайските там нещата са доста неясни и трудни за обяснение (например при reset се губят вградени програми ... нещо, което не е нормално за android телефоните, но го има при китайските).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Благодаря на всички колеги за инфото,проблема с flashplayer на Sony Acro S се оправи и вече имам on-line tv. Rock
Цитирай

Здравейте от няколко седмици имам таблет Samsung Galaxy tab 2 версия на андроид 4.0.3 и аз имам проблем с flashplayerа , не възпроизвежда flash видео (vbox7 ,BTV, т.н) youtube го възпроизвежда ,моля ви помагайте .Кажете какво да направя по въпроса .
Цитирай

xera_iliv написа:Здравейте от няколко седмици имам таблет Samsung Galaxy tab 2 версия на андроид 4.0.3 и аз имам проблем с flashplayerа , не възпроизвежда flash видео (vbox7 ,BTV, т.н) youtube го възпроизвежда ,моля ви помагайте .Кажете какво да направя по въпроса .

Кажи първо с кой браузър си и тогава ще стане ясно от къде е проблема.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

здравей , влизам през google chrome
Цитирай

Google Chrome не поддържа Flash.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

ами през кой браузер трябва да влизам
Цитирай

Ами през такъв, който поддържа Flash.
Например стоковият.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай

Здравейте пак съм аз инсталирах както ми казахте друг браузер fire fox но за съжаление пак не ми тръгва нито Vbox ,нито БТВ, кажете този стоков враузер кой точно е ? И моля ви помагайте !,
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)