Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Vibe x2 lollipop
#1

Давайте мнения и оценки за новия ни софтуер.

За сега установих че липсва face unlock и по лошото е че не бачкат мобилните данни.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
Аксесоари
#2

За мнение сякаш още ми е рано Smile
Ръчкам и разглеждам...

tuzaw3 ,аз нямам проблем с мобилния нет.
Не го бях пускал, но сега като прочетох ,че имаш проблем го пробвах и няма проблеми. На Теленор съм ,ако има значение .

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#3

малко пояснения за този ота ъпдейт ? как става как се процедира ? има ли значение европейски ли китайски е Smile

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#4

Първото ми впечатление от Лолипопа е че няма абсолютно никъв Лаг никъде а преди се забелязваше в менютата Smile Сега прая един фактори ресет и ще видим как се държи батерията след няколко дена
Цитирай
#5

Проблема с нета изчезна след ресет. Обаче не тръгва nova launcher и направо ще се побъркам. Не мога да го дишам оригиналния

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#6

малко обяснения как става този ота ъпдейт на китайската версия защото от настройки ми дава грешка ?

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#7

Не знам за китайската дали е излязъл ъпдейта. Иначе става от settings /about/system update

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#8

И аз не намирам лаг,но и преди не съм намирал честно казано .

Ще трябва малко време за повече впечатления ,надявам се само положителни Smile

Видях ,че ми няма appa- Clean up .

Я да ви питам ,задължително ли е да му правя фактори ресет или не е задължително,защото аз все още не съм правил Smile

Каква е разликата ?

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#9

не е задължително но е препоръчително така се изчистват разни бъгове при инсталацията
Цитирай
#10

Абе ъпдейтващите...

Някой провел ли е разговор след ъпдейта,защото при мен дърво.
Нито ме чуват ,нито аз чувам ,ама грам не се чува не тихо а нищо  Big Grin

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#11

С това нямам проблеми. Прави ресет

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#12

сега пробвах да видя дали ще чуя оператора (чува се) още разговор не съм провел
Цитирай
#13

Дайте впечатления от камерата, оправиха ли си най-после приложението. Как е фокуса и качеството от близко и със слаба светлина и разни гимнастики ?

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#14

стоковата сякаш е по добре но аз така или иначе си ползвам camera360 ultimate  ще видя дали там има няква промяна както и ще следя как се държи батерията ,и какъв резултат ще ми даде на Бенчмарк  на киткат беше 49***  след малко ще пробвам на Лолипопа

(Сега пробвах стоковата и определно се представя много по добре най вече снимките със светкавица  утре ще видя как е през деня ) 
Цитирай
#15

Искам да помоля някой с лолипоп да пробва Nova launcher и да каже дали тръгва.

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#16

туко що го изтеглих и ми изкарва черен екран има някъв проблем
Цитирай
#17

Благодаря. Тегля Стара версия да видим как е там

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#18

Ресета оправи проблема с обажданията .

И аз мисля,че камерата е по-добре ,дано не е внушение Smile

Lenovo Vibe X2-EU ; Huawei Mate 10 Pro ; Huawei Mate 20 Pro ; Samsung S23 ULTRA 512
Цитирай
#19

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&...o-mNiKSDMg


v2.3 Nova launcher бачка!!!

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#20

Ъпдейтнах два броя телефони и без фактори ресет всичко работи перфектно Smile
доволен съм засега


сега видях , че са добавени опция, като редактиране към стоковата камера Smile
и това, като гледаш дисплея да не загасва - вече работи Smile
и в музикалния плеър (допълнително изтеглен)  вече ми разпознава бг текста Smile
и абв пощата  кирилицата вече не е маймуница

доволен съм
дотук само +
Цитирай
#21

този нова лаунчер изглежда добре Smile

siemens c55,siemens a60,samsung s500,sony erikson t630,nokia 6230,nokia 6288,htc wildfire,htc hd2,htc desire 500,inew v3 ,lenovo vibe x2 cu,Oneplus one,Lenovo vibe Z2 Pro
Цитирай
#22

абе от къде мога да си избера моя мелодия за алармата дава ми да избирам само от стандартните а не помня на Киткат как си сложих моя
Цитирай
#23

Инсталирай es file Explorer. И после в настройките на алармата като дадеш рингтон даваш да отвори с es file Explorer и си избираш песен

Lenovo Vibe X2-EU, Prestigio PAP5400
Цитирай
#24

Не мога да изтегля nova launcher от линка на @tuzaw3

Който пита е глупак 5 мин., който не пита остава глупак за цял живот! 

Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work.
Цитирай
#25

При мен след Lollipop Update-а, системата започна да се товари с някъде 15-20 процеса и работи на 50/50 - ту е бърз, ту е бавен. Инсталирайте Advanced Task Killer, за да спирате тези процеси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)