Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батерията на М4 Aqua
#1

Тук е мястото да се коментира издръжливостта на батерията и всичко свързано с нея.
Цитирай
Аксесоари
#2

Много бързо пада, а като я заредих за пръв път около 14 часа, като го пуснах беше на 85% и пада много бързо, а пишеше, че е напълно заредена. Това му беше първото зареждане.
Цитирай
#3

Батерията на мене ми издържа точно 2 дена с нормално ползване, телефона вече го имам от 1,2 месеца и е N1
Цитирай
#4

батерията влиза в правилен цикъл на работа след 5 или 6 зареждане така че е нормално да пада по бързо вначалото.
Цитирай
#5

При мен също изкарва 2 дни нормална употреба. За сметка на това гугълският GPS за 30 км изтощи 40 % от батерията .....

В.
Цитирай
#6

От няколко седмици имам телефона, забелязвам, че батерията ми пада много бързо докато съм активен и не само. Настроих STAMINA за по-ниска производителност и пак пада бързо, малко по-нормално, но нямам намерение да съм постоянно на този режим. Можете ли да ми кажете на какво се дължи това и какво да направя, ако е свързано с работещи приложения кои да спра и от къде и как да стопирам автоматично включващи се приложения, ако има такива, а са ми ненужни?
Цитирай
#7

Какво ще рече, много бързо?
Цитирай
#8

В сравнение със Самсунга си е направо перфектна! С много ръчкане издържа ден, с по-малко два. като под "много ръчкане" разбирам, фейс, тубата, мп3, включени постоянно wi-fi и мобилния интернет. Смятам, че е перфектно за този телефон
Цитирай
#9

Здравейте, днес си си закупих Експерия М4 веднага пуснах проби на вградените приложения -загрява задния панел. В къщи включих зарядното и почнах да инсталирам програми от плея,задния панел след 30мин. започна да пари? нормално ли е това?Изключих го и оставих само на заряд, след още зомин.истина и светна зелено,че е зареден.
Цитирай
#10

Ползвай си го и не се притеснявай, нормално е като се зарежда и го човъркаш да загрее.
Цитирай
#11

Без да се заяждам, но попрочитайте нещо за даден телефон преди да си го закупите...
Цитирай
#12

Здравейте, а нормално ли е докато играя на игри от порядъка на Fun Run с Wi-Fi батерията ми да пада с по около и над 1% на минута?
Цитирай
#13

(2015-09-18, 18:37:45)Deko-pa написа:  Здравейте, днес си си закупих Експерия М4 веднага пуснах проби на вградените приложения -загрява задния панел. В къщи включих зарядното и почнах да инсталирам програми от плея,задния панел след 30мин. започна да пари? нормално ли е това?Изключих го и оставих само на заряд, след още зомин.истина и светна зелено,че е зареден.

И аз съм доста доволен от батерията, надявам се да не се прецака бързо и да държи така добре по-дълго време. Като цяло телефончето е айляк.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#14

@danito987 телефона вече го ползвам 3 месеца батерията при нормално ползване ми изкарва по 2 дена по някой път и повече, спрямо миналия ми телефон - Samsung Galaxy Core I8260 , него го зареждах всеки ден та извода е, че телефона си е супер, само където паметта му е малко ама на мене ми стига.
Цитирай
#15

Вчера цял ден почти не бях правил нищо на телефона и след 17 часа батерията беше на 93%

Sony Xperia M4 Aqua (White) Android 6.0
Цитирай
#16

Здравейте, искам да попитам намаляване на frequency на ядрата ще окаже ли влияние върху издръжливостта на батерията?

Sony Xperia M4 Aqua [Android 5.0] 
Цитирай
#17

Ден, ден и половина, постоянно го ползвам. Според някои техно сайтове е на второ място след Vibe p1, който е със 5k mah

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)