Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дискусия относно игри на Xperia M4 Aqua
#1

Тук е мястото за коментиране на възможностите на телефона да се справя с игрите.
Цитирай
Аксесоари
#2

След последни ъпдейт страшен лаг на minion rush и по-малък на subway surfers

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#3

@koprio върни фабричните настройки може и да се оправи.
Аз несъм ги връщал и нямам лаг никакъв, на нито едно приложение.
Цитирай
#4

връщал съм няколко пъти и никаква промяна. @GLOBAL инсталирай си миньоните ако ти се занимава и поиграй няколко дни и кажи как е,на моята Г2 лети,ама при сонито не е така

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#5

@koprio ти казваш, че и на Subway Surf имаш малко лаг. Аз я имам все още, и лаг нямам. Ти да нямаш много приложения и разни други неща та да ти лаги така. Лаг на Subway имах на миналия ми телефон Samsung Galaxy Core I8260, но след време се появи. На SONYto лаг няма. Wink
Цитирай
#6

На subway e по незабелижимо,но на despicable me (minion rush) е доста.Пробвай и виж

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#7

Лагва заради новия ъпдейт, намалена е производителността на ядрата, за да се справят с греенето. На мен дори при отключване понякога ми забавя.
Цитирай
#8

Здравейте ,
На някой от вас да му лаги примерно CarX drift ? Допреди ъпдейтите нямаше грам лаг на High , сега и на Low имам лаг  .
Има ли начин да се премахне ? Също така вие кой игри сте пробвали на сонито и как се е справило с тях . Smile

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#9

Има си причина да лагва, прочети няколко коментара по-нагоре
Цитирай
#10

@sim0 преди 1 ден теглих beach buggy blitz и ofroad legends да вида как вървят и няма грам лаг. Ще изтегла и тая carx drift да вида дали ще има лаг. Иначе преди съм играл Subway Surfers, Real Racing 3, Asphalt 8 все тежки игри и несъм имал лаг.
Цитирай
#11

Аз нямам място за Asphalt 8. Много му е зле паметта на телефона.
Цитирай
#12

@sim0 на CarX drift има малко лаг, но сигурно след следващата актуализация на софтуера всичко ще се оправи.
Цитирай
#13

И при мен е малък , примерно играя 1-2 минути и баш в някой завой за секунди и пак си върви гладко .. Да се надяваме Smile

Sony M4 Aqua | 5.0
Asus Memo Pad HD 7 Black | 4.2.2
Цитирай
#14

Здравейте, днес се сдобих със Sony Xperia M4 Aqua и имам същия проблем със играта Subway Surfers. На телефон с много по ниски параметри върви гладко, а при мен има лек лаг отвреме на време. В тестовете телефона се справя блестящо с най тежките заглавия в момента (това беше и една от причините да се спра на него). Телефона ми е с последна актуализация.
П.П. Забелязах с приложението CPU-Z, че по време на игра натоварването на GPU-то e 0%, тоест не се използва. Може би това е причината за лага. Как да накарам телефона да ползва видеото пълноценно.
Поздрави, Никола!

LG Optimus L5
Цитирай
#15

Освен да чакаме ъпдейт да оправи проблема друго не ни остава,при мен е същото положение и ако не се оправи след ъпдейта го връщам на първата версия

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#16

Днес бях в офиса на Вега 2002 от където купих телефона. Смениха ми го с нов, който е с 5.0. сега ме кара да актуализирам (мисля че до 5.0.1) С 5.0 върви чудесно, в момента играя IronMan3, а вчера забиваше на Subway Surfers. Няма го и греенето. Да рискувам ли да правя актуализацията.
П.П. Ако утре пак имам същия проблем ще ми го сменят с друг на същата цена (вероятно Huawei P8 Lite). Струва ли си?

LG Optimus L5
Цитирай
#17

Актуализирай го и без това след тая актуализация след седмица, две ще има по-нова
Цитирай
#18

много съм разочарован от Сони,дори след последния ъпдейт лага в игрите остава,как може 8 ядрен процесор да не може да подкара една игра като хората,доста телефони с по-слаб хардуер се справят Sad става въпрос за minion rush

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#19

Днес говорих със съпорта на сони и те естествено се направиха, че не знаят за проблема. Казаха ми да преинсталирам телефона през PC-то, защото през wi-fi ставали грешки, естествено резултат няма...

LG Optimus L5
Цитирай
#20

Колеги някой теглил ли е Need For Speed No Limits, как се спрява телефона има ли лаг няма ли?
Цитирай
#21

При мен върви идеално Wink
Цитирай
#22

(2015-10-02, 13:29:42)GL0BAL написа:  Колеги някой теглил ли е Need For Speed No Limits, как се спрява телефона има ли лаг няма ли?

и при мен върви перфектно, но като изтеглих despicable me, бях шокиран от лага, както и на carx drift racing ...

И аз си го купих от теленор, бял.Много стилен, много красив, но сякаш се downgrade-нах от nexus 4 на sony-то... Игрите лагват, игри, които на нексуса вървяха без грам лаг, а се очаква този 2 пъти по-мощен процесор да лети, а то какво обикновени игрички лагват. Аз съм адски разочарован.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#23

Така е despicable me е направо ужасТ

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#24

Колеги, казахте, че при първата версия, не е имало лаг??Моля ви кажете ми как да я върна, защото този лаг в игрите и като цяло ме подлудява. Искам да играя carx drift, тя върви на кадри... На nexus 4  ми вървеше на high  перфектно... Кажете как да го downgrade-на моля  ви, че не съм запознат.

Sony Xperia M4 Aqua White
Цитирай
#25

Заповядай.
https://userscloud.com/j2fyj75vq8t9


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)