Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до около 400лв.
#1

Стигна се до избор на нов телефон- стария вече не го искам Big Grin . Търся телефон до около 400 лева, ако има нещо достатъчно добро за малко повече може и 450лв. Досега съм използвал Windows Phone (Lumia 920), изключително доволен съм от него, но започна да прави проблеми, а гаранцията свърши. Желая телефона да е с ANDROID. Никакви претенции към камера- дори и ако снима ужасно не ме интересува (надявам се, че това ще спести една част от сумата). Знам, че Андроид яде много рам, така че повече от 1.5GB би било добре. Загледах се в Alcatel Pop 4+, но процесора донякъде ме отказа. От чужбина не искам, китайците като Xiaomi много не им разчитам. Телефона трябва да е нов. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Загледал си се в алкател,а не искаш сяоми?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#3

Намери ми представителство на Шиаоми в България, намери голяма и известна верига, която ги продава, и ще си взема note 3 pro. И без това го гледам в алиекспреса.
По темата: Би било плюс, ако телефонът има светещи капацитивни бутони. Естествено, не е задължително условие.
Цитирай
#4

Не съм сигурен колко официални представители са XiomiBG.
http://www.xiaomishop.bg/redmi-note-3-pr...m-32gb-rom

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#5

@ronnie72, тези определено - не и никога не са и били.

 
Цитирай
#6

Аз ти предлагам следните два варианта:
по-компактен - Honor 7 lite
по-голям - Moto G4

И двата са чудесни и до 400 лева за мен няма по-добър избор (говорим за нов телефон от България).
Даже почти се бях решил на г4-та като страхотно съотношение цена-качество (а и щях да спестя някой лев), но изскочи z play-а и си взех него.

Ако стигнеш до колебание между тези двата или някои други модели, ще помагаме и с още насоки.
Цитирай
#7

Взима се Honor 5c. Край. Тръгвайте си.
Шегата настрана - много добър телефон за тия пари. Името се различава от хиперлинка, да не е заради това Big Grin
Батерията им е една и съща, но на Moto-то екрана е по-голям, full hd И 400PPI БОЖЕ МОЙ.
Твоето мнение как е? Като цяло Huawei ще влязат в БГ пазара с P8 lite, но не са ми познати като марка...
Honor 7 Lite го има в едно от технотата. Може би то ще е. Нека чуем и други мнения...
Цитирай
#8

Honor 7 lite е твоят телефон, не се чуди, а го грабвай.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

Мнения за Lenovo K6? В моя оператор го предлагат евтино, и ми изглежда добре като телефон...
Цитирай
#10

Колега, до 450лв. Може да се вземеш Huawei P9 lite.
Цитирай
#11

7 lite i 5c са един и същ модел.
Принципно е най-добрият избор в тази ценова категория, но предложих и мотото, защото може да предпочиташ по-голям дисплей.
Иначе Huawei са най-бързоразвиващият се производител. Нивото е много високо. Обещават и добро гаранционно обслужване.
Цитирай
#12

Нещо за К6? Huawei-я ще го видя скоро, но ми се струва, че двата модела са едно и също нещо...
Цитирай
#13

(2016-12-16, 14:06:42)kefche2003 написа:  Стигна се до избор на нов телефон- стария вече не го искам Big Grin . Търся телефон до около 400 лева, ако има нещо достатъчно добро за малко повече може и 450лв. Досега съм използвал Windows Phone (Lumia 920), изключително доволен съм от него, но започна да прави проблеми, а гаранцията свърши. Желая телефона да е с ANDROID. Никакви претенции към камера- дори и ако снима ужасно не ме интересува (надявам се, че това ще спести една част от сумата). Знам, че Андроид яде много рам, така че повече от 1.5GB би било добре. Загледах се в Alcatel Pop 4+, но процесора донякъде ме отказа. От чужбина не искам, китайците като Xiaomi много не им разчитам. Телефона трябва да е нов. Благодаря предварително.

Виж този модел https://ardes.bg/product/asus-zenfone-3-...1840-84476 , не е лош. Аз лично имам добри наблюдения за него. Дано съм успял да ти помогна, успех в търсенето. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)