Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Предложения за сайта и за форума

Не не, аз си оправих моите линкове - прав е, всичко което е https://www.androidbg.com/forum линк, независимо дали е към тема или пост препраща към forum.androidbg.com

This user is property of the Umbrella Corporation.        YouTube
Umbrella Corporation™ - our business is life itself.        Twitch
Цитирай
Аксесоари

Аз само да питам, може да не съм разбрал правилно, но личните съобщения от стария форум тотално ли ги губим?
Цитирай

Как да се абонирам за тема?
Цитирай

(2015-01-03, 10:08:07)xenonic написа:  Как да се абонирам за тема?

Най-долу в ляво, под всяка тема, "абониране за тема".

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Благодаря!
Цитирай

Забелязвам,че през Tapatalk не се виждат важните теми.За абонираните не се получават нотификации за нови мнения.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

За абонирането трябва да си го зададеш от настройките, за да получаваш нотификации : https://forum.androidbg.com/usercp.php?action=options


Цитирай

(2015-01-03, 10:12:58)ganchev написа:  Забелязвам,че през Tapatalk не се виждат важните теми.За абонираните не се получават нотификации за нови мнения.
Виждат се. Като влезеш в дадения под форум, цъкаш горе върху името на форума и в падащия списък избираш Stickies
Цитирай

Аз не мога да се логна от мобилното приложение,нещо пропускам да направя ли?
Цитирай

(2015-01-03, 10:53:40)dodiodi написа:  Аз не мога да се логна от мобилното приложение,нещо пропускам да направя ли?

И при мен е същия проблем. Не мога да вляза и аз. Huh

 
Цитирай

Мобилното приложение вече не работи, което е логично предвид направените промени. С приложението Taptalk ще може да разглеждате форума.
Цитирай

Нали всички искаха ново мобилно приложение - е сега има нова платформа която поддържа Tapatalk Smile Старото мобилно приложение вече няма да работи. Ще се ползва въпросния Тapatalk. Ето линк за него в Google Play.
Цитирай

(2015-01-03, 10:59:26)pavlinstoyanov написа:  С приложението Taptalk ще може да разглеждате форума.

Приложението иска администраторски достъп до форума. Big Grin

 
Цитирай

Офф до преди малко обяснявах в темата на Йордан, която е направил за приложението как се оправя, влез в нея и прочети, че не ми се обяснява пак.
Цитирай

(2015-01-03, 10:34:55)costi.kocev написа:  За абонирането трябва да си го зададеш от настройките, за да получаваш нотификации : https://forum.androidbg.com/usercp.php?action=options
Мисълта ми беше за абонирането през Тапаталк. Но явно проблема е бил при мен, защото на S2 започнах да получавам нотификации, а на G2 нещо не ми идват. Благодаря за отговора все пак.

Ghostface, благодаря. Това не го знаех.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Предложение:
Ако е възможно, при въвеждане на мнение да се добави бутон за изключване на визуализацията на BB Кодовете
Намерих го, сори!

[Изображение: Image_3.png]

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Отварям форума днес с огромно нетърпение и ШОК какво става тука Big Grin Промяната е огромна, но много ми харесва, малко ми е объркано сега, но ще вляза в ритъм. Въпросът ми е може ли да се скриват раздели както преди, понеже сега не успявам нещо т.е ако не чета раздела на сони да си го цъкна и да се свие? Smile

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Свиването на раздела е вдясно на синята лента.

При мен не работят черните точки за нови публикации пред всеки раздел. Маркирам го като прочетен и след рефреш отново всички точки са черни.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

Може. В десния край до името на раздела има едно правоъгълниче - кликни го.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Благодаря колеги, направих го, но сега в тапаталк не мога да се логна иска ми админ права както при колегата по нагоре. Можете ли да ми постнете линк към темата на колегата jorrddan където pavlinstoyanov е обяснил за тапаталк-а, че просто и идея си нямам как да я намеря тази тема въобще не мога да се ориентирам още...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001 ето я темата.
Цитирай

Много голям проблем са неработещите линкове към мнения тук във форума. Дано да има начин да се оправят автоматично...

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай

А къде е бутона "Маркирай всичко като прочетено" ? Поне на мен ми липсва много.
Цитирай

Да попитам търсих в настройките на форума но не открих - как да включа bbcode-a за целия форум? В момента всяка тема която прегледам и в нея има bbcode-ове те не се показват в завършен вид, а като http://www.~~~.com

EDIT: Всъщност сега осъзнах, че не е това проблема, само някои bbcode-ове не работят (в случая url работи) но например box, center, note не работят, може и други

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Някой има ли идея, как ще се реши проблема с линковете които водят към стария адрес, а те не са никак малко?


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)