Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AndroidBG в Tapatalk, проблеми, въпроси и дискусии.
#1
Information 

[Изображение: LIELlwm.png]



Нашият обичан форум вече има възможност за работа с Tapatalk. Това неминуемо ще донесе след себе си доста въпроси, а понякога и проблеми.
Идеята ми е тук да обсъждаме работата на Тапаталк, с идеята да се разтовари темата за предложенията.

Аз срещнах следните проблеми:
1. В търсачката на приложението въведох новия линк и не намери нищо

Написах AndroidBG и чак тогава намери форума.

2. След намирането се опитах да се логна и ми каза, че не може да се свърже със сървъра и трябва да се свържа с администратор.

Предполагам, че ще бъде направно нещо по въпроса, но за момента нямам решение.

П.П.: Android Bulgaria Forum App не работи, което е логично, предвид променения адрес на форума

Tapatalk 4.9.4 (Aз ползвам тази версия и съм доста доволен) https://cloud.mail.ru/public/7402bc713ce..._4.9.4.apk

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#2

По 2. като се опитах да се логна и на мен ми го изписа това, но като погледнах се беше логнало.
Цитирай
#3

Изобщо не ми дава да избера форума, директно ми съобщава, че има проблем и ме връща в списъка с форуми

През телефона стана сега без проблем

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Евала за Tapatalk ,с кеф ще де инсталирам гадната апликация дето ползвахме преди.И при мен излиза същото съобщение при влизане ,а и тамите към който съм абониран ги няма.
Цитирай
#5

От дясната страна на форума имаше мисля add или плюсче, не помня вече, нищо че го правих преди 30 минути натисни на него само да ти го добави и дай назад. След това влез в менюто с добавените форуми и трябва да е там и при мен беше така.
Цитирай
#6

А какво се случи с приложението, което използвахме? Все ми дава грешка при свързване.

Sony xperia М2, Microsoft Luimia 535
Цитирай
#7

При мен даваше същата грешка, оправи се като се логнах веднъж от компа в сайта и след това в тапата.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#8

Променени са адреса и платформата на форума, вероятност да работи без да се променят сума неща по приложението няма. Тапаталк има недостатъци, но мисля, че ще замести приложението успешно

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Проблема с логването в приложението си остава! Регистрация в приложението задължителна ли е ? С версия 4.9.5 съм.

 
Цитирай
#10

Ами не знам тогава, вмомента пиша от приложението, както ви казах и при мен се появи съобщението, но просто го игнорирах и нямам проблеми.
Цитирай
#11

(2015-01-03, 11:24:54)pavlinstoyanov написа:  Ами не знам тогава, вмомента пиша от приложението, както ви казах и при мен се появи съобщението, но просто го игнорирах и нямам проблеми.

Е как да се игнорира съобщението, като не може да се влезне въобще във форума ? Dodgy

 
Цитирай
#12

Прочети 5 пост.
Цитирай
#13

(2015-01-03, 11:26:49)NoMaD написа:  
(2015-01-03, 11:24:54)pavlinstoyanov написа:  Ами не знам тогава, вмомента пиша от приложението, както ви казах и при мен се появи съобщението, но просто го игнорирах и нямам проблеми.

Е как да се игнорира съобщението, като не може да се влезне въобще във форума ? Dodgy
Тапаталк си работи отлечно при мен. Вмомента пиша от там.

И да споделя, че ъпдейта на форума е супер просто! Браво на екипа зад АндроидБГ!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#14

При мен форума си е добавен, но пак нищо не става.

 
Цитирай
#15

(2015-01-03, 11:37:06)NoMaD написа:  При мен форума си е добавен, но пак нищо не става.
Пробвай да се логнеш пак, рефлешни и дори да не ти показва нищо, отгоре в ляво, където пише AndroidBG натисни и виж дали ще ти зареди подфорумите.
Цитирай
#16

Не открих обща тема в която да се обсъждат промените по сайта, за което пиша тук.
1) Има ли начин да се сменят основните цветове на форума, както на предишната платформа можеше? (Зеления вариант много ми допадаше)
2) При "оценяване" оцененият получава ли известие от кого е оценен? (Харесва ми, че мога да обоснова оценката си така поне вече няма да има коментари от рода на: Защо ми нащтакахте минусите...)
Това е за сега преполагам, че и други неща ще изкочат в движение. Smile

Samsung Galaxy Gio ---> Galaxy Nexus 4.3 ---> HTC One m8 (6.0)
Цитирай
#17

Благодаря за темата на Йордан ,при мен стана през tapatalk
Цитирай
#18

(2015-01-03, 11:45:25)Izxod написа:  Не открих обща тема в която да се обсъждат промените по сайта, за което пиша тук.

По-добре тук :  https://forum.androidbg.com/showthread.p...8&page=112

 
Цитирай
#19

С Tapatalk 4.10.2 съм не върви много добре, но върви. Поздрави за новия форум и искам да питам какво се случва със блог страничката, ще я има ли за в бъдеще?

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#20

Има я Андроид БГ

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#21

Възможност да си добавим отделни теми в "Избрани" как става?

 
Цитирай
#22

Писах в другата тема, преди да видя, че има специално тема за проблеми, свързани с тапаталк.
Аз не мога да се логна през приложението. С другите форуми нямам проблем.
Предполагам, че е заради тм в ника ми. Sad
едит: проблемът явно е в модифицираната версия на тапаталк, която съм свикнала да ползвам. През официалната се логнах без проблеми.
Цитирай
#23

(2015-01-03, 12:21:32)mazy написа:  През официалната се логнах без проблеми.

И при мен на 4.9.5 не тръгна, наложи се да си сваля последната от Маркета. Tongue

 
Цитирай
#24

Колеги, имате ли някаква идея, защо получавам нотификации за нови мнения само на S2 от нашият форум?На G2 получавам от всички други форми освен нашия. Преинсталирвах Тапаталк-а и пак същата работа😬

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#25

(2015-01-03, 11:26:49)NoMaD написа:  
(2015-01-03, 11:24:54)pavlinstoyanov написа:  Ами не знам тогава, вмомента пиша от приложението, както ви казах и при мен се появи съобщението, но просто го игнорирах и нямам проблеми.
Е как да се игнорира съобщението, като не може да се влезне въобще във форума ? Dodgy

(2015-01-03, 12:39:02)NoMaD написа:  
(2015-01-03, 12:21:32)mazy написа:  През официалната се логнах без проблеми.
И при мен на 4.9.5 не тръгна, наложи се да си сваля последната от Маркета. Tongue

Ползвам Tapatalk версия 4.1.1, и при мен се появява съобщението, но го игнорирам и влизам във форума.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)