Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси
#26

(2015-01-03, 14:38:34)dp4u4umi6ev написа:  Нико така беше и един друг форум от ,който идваш ,но нещата се оправиха после с времето нали.Това е базовия вид на платформата ,която има много повече възможности от старата.

Не знам какво си разбрал , че искам да кажа , но определено не е това ,което си мислиш.

P10

Цитирай
Аксесоари
#27
Thumbs Up 

(2015-01-03, 14:44:16)niko написа:  
(2015-01-03, 14:38:34)dp4u4umi6ev написа:  Нико така беше и един друг форум от ,който идваш ,но нещата се оправиха после с времето нали.Това е базовия вид на платформата ,която има много повече възможности от старата.

Не знам какво си разбрал , че искам да кажа , но определено не е това ,което си мислиш.

Разбрах това ,което написа и ти обясних ,че базовата платформа е такава и ще се развива за напред.Нищо друго.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#28

има ли шанс форума да има собствено приложение или с tapatalk ще се кара?
Цитирай
#29

То старото нямаше кой да го поддържа, ти за ново, а дано, ама надали...иначе тапаталк е удобен, но аз определено имам проблем с този конкретен форум там, не става и не става!

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#30

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69001
Цитирай
#31

аз влизам през tapatalk, но не мога да се оправя с това кой форум е прочетен, коя тема и т.н.
Цитирай
#32
Thumbs Up 

Поздрави на екипа, че най-сетне минаха на нещо с повече възможности и поддръжка на Тапа-та. С времето ще настроите форума и съм убеден, че ще е по-удобен за ползване. Успех!

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#33

За момента не могат да се прикачват файлове с разширение .apk и .rar.
Качих файл с разширение .zip.

Ако е възможно отменете тази забрана!
Цитирай
#34

Нямаше ли възможност да се прехвърлят и личните съобщения от старата платформа?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#35

Как мога след обновяването на форума да почвам да чета от непрочетените мнения в дадена тема от форума?
Каквото и да правя все ме прехвърля или към последното мнение или в първото..
Цитирай
#36

(2015-01-03, 15:49:06)boandroid написа:  Как мога след обновяването на форума да почвам да чета от непрочетените мнения в дадена тема от форума?
Каквото и да правя все ме прехвърля или към последното мнение или в първото..

Цъкаш на зелената стрелкичка пред заглавието на темата. Имаше проблем с нея, не зная дали вече е ОК, но от там става по принцип.

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#37

(2015-01-03, 12:15:35)dessyteneva написа:  ... опитах да дам репутация на колега, но не стана, въпреки че написах и не задължителното основание ...
Забелязах, че цифрата на репутацията се променя след опресняване на страницата.

Не е възможна редакцията на мнение ако са минали 20 минути след публикуването му, моля да се увеличи на 48 часа както по-рано (естествено ако новата платформа го позволява при съчетанието с Tapatalk).

EDIT 06.01.2015: Редакцията е възможна и след 20 минути, даже след повече от 48 ч, но само ако се прави чрез Бърз редактор или Tapatalk, но не и през Разширения редактор.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#38

Явно през телефона нищо не работи, докладите също, както и репутацията, проблемът е бил, че влизам през телефон, а не от компютъра, което не го прави по-малко значим де - все пак доста хора използват мобилните си устройства за достъп до форума. По някакви причини (може би защото съм с iPhone) не мога да използвам тапаталк - приложението се затваря след добавяне на форума, иначе предполагам, че през него ще е много по-лесно.

iPhone 12 mini Space Grey
Цитирай
#39

Предлагам, ако има възможност Потребители разглеждащи форума: да се премести най отдолу след темите. При повече потребители ще се заеме голяма част от страницата.

[Изображение: bb30b97f70d61c62.png]


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#40

Както е в 4PDA, и е доста по-удобно.

 
Цитирай
#41

(2015-01-03, 16:47:16)kayovas написа:  
(2015-01-03, 15:49:06)boandroid написа:  Как мога след обновяването на форума да почвам да чета от непрочетените мнения в дадена тема от форума?
Каквото и да правя все ме прехвърля или към последното мнение или в първото..

Цъкаш на зелената стрелкичка пред заглавието на темата. Имаше проблем с нея, не зная дали вече е ОК, но от там става по принцип.

За мен бутона нови мнения беше доста по удобен. Лично мнение.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#42

Единн бутон за "собствени публикации" няма да е зле

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#43

(2015-01-03, 17:55:24)goodybg2 написа:  
(2015-01-03, 16:47:16)kayovas написа:  
(2015-01-03, 15:49:06)boandroid написа:  Как мога след обновяването на форума да почвам да чета от непрочетените мнения в дадена тема от форума?
Каквото и да правя все ме прехвърля или към последното мнение или в първото..

Цъкаш на зелената стрелкичка пред заглавието на темата. Имаше проблем с нея, не зная дали вече е ОК, но от там става по принцип.

За мен бутона нови мнения беше доста по удобен. Лично мнение.

При нормална работа на Tapatalk с AndroidBG не би излизало съобщенито "Failed to connect to forum ..." (малко търпение, още е първият ден на новата платформа, предполагам е въпрос на донастройка на връзката между двете). Тогава при кликване върху дадена тема ще те праща към първото непрочетено мнение от нея. Ползвам Tapatalk от 10.2013 за достъп до форумите на XDA, xiaomi.EU и ****-няма този проблем и затова смея да го твърдя.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#44

(2015-01-03, 18:17:30)krokifena написа:  Единн бутон за "собствени публикации" няма да е зле

Има си такъв бутон в профила -> (Всички публикации на потребителя)

Samsung S21 Android 12 | Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE Wear OS 3.5

Цитирай
#45

(2015-01-03, 16:47:16)kayovas написа:  
(2015-01-03, 15:49:06)boandroid написа:  Как мога след обновяването на форума да почвам да чета от непрочетените мнения в дадена тема от форума?
Каквото и да правя все ме прехвърля или към последното мнение или в първото..

Цъкаш на зелената стрелкичка пред заглавието на темата. Имаше проблем с нея, не зная дали вече е ОК, но от там става по принцип.

Явно проблема си стои все още.. поне при мен. Цъкам на зелената стрелкичка и си ме прехвърля директно към последното мнение, преди това е имало 10-на, които не съм чел.. 
Иначе по-горе беше отбелязано много на място, че при стария форум, подменюто "нови мнения" си беше перфектно.
Цитирай
#46

(2015-01-03, 18:19:00)nmnikolov написа:  
(2015-01-03, 18:17:30)krokifena написа:  Единн бутон за "собствени публикации" няма да е зле

Има си такъв бутон в профила -> (Всички публикации на потребителя)

[Изображение: 785261_fr.jpg]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#47

Всичко е супер, но темите могат да се редактират само 20 минути след публикацията... Това прави темата по-трудна за следене и ако има ъпдейт по нея ще е по-добре да е в първият пост , особено ако темата е по-дълга.

SGSIII Lollipop 5.0.2
Tempered glass screen protector i9300 - 25лв инфо - ЛС
Цитирай
#48

Ще предложа, ако може, да направите закачените важни теми по-ясно отличими, както и непрочетени и прочетени с някакви по-изявени граници.
Например в предходната версия важните теми бяха в полета с по-тъмен фон. А непрочетените с ясно отличаващо се одебеляване.
Бих предпочел и тема, различна от бяла Smile

Хайде със здраве и лека работа по доизпипването на детайлите!

SGNote N7000 - Xiaomi Mi2s - Xiaomi Mi4
Цитирай
#49

Всички предишни абонаменти, ми ги няма!
Имах поне 40 абонирани теми, а сега нищо..........
Надявам се (ако има някакъв начин разбира се) да се оправи.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#50

На някои колеги аватарите си стоят а моя липсва, как мога да си сложа нов?

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)