Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моля прочети ме! Премахване на отрицателния рейтинг!
#26

аз съм ЗА отрицателния рейтинг и ПРОТИВ той да е анонимен ... Smile

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
Аксесоари
#27

Мерси, че ми премахнахте отрицателният рейтинг, неправилно поставен от колега от форума.  Rolleyes

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай
#28

И аз съм за отрицателния рейтинг, и нека не е анонимен, всеки с възпитание би приел критика и не би се обидил камо ли да върне жест с отрицателен рейтинг. И рейтингите ги слагайте за смислени неща, а не кой как пише слага ли точки запетаи тирета, трябва да се уважава труда на съфорумник, за мен няма значение как пише само да е кирилица. И да можех да дам още много мнения в една тема, но заради отрицателен рейтинг с критика за тоочки и запетай спрях да си давам мнението.
И не на последно място към моя критик знам, че ще прочетеш това мнение, да прав си за урока който ми проведе, но и това не е начина да накараш някого да пише така както на теб ти харесва. Разни хора, разни идеали.

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#29

Вижте сега, разглеждате нещата едностранчиво. Разбирам хората подкрепящи да има отрицателен рейтинг, но те го правят от позицията на собственото си възпитание и интелект. Ние сме взели решенито за премахването му на базата на наблюдения върху използването на този отрицателен рейтинг не само заради оплакванията. И аз не мислех, че има толкова дребни душици, които не смеят да се покажат, да опонират или да се обосноват поне за отрицателен вот, но има много. Има доста колеги, които имат "поклонници", които им друсат минуси на всяко мнение независимо от темата или самото мнение, просто се ръсят минуси. Лошото е, че такива мижитурки са много. Разглеждах един два профила, за да съм уверен при гласуването - 13-14 поредни минуса от един и същ човек без обосновка. Получава се така, че отрицателния вот е инструмент за отмъщение, а не показател за качества. Интересното е, че се ползва за израз на наегативизъм към личността адски много отрицателния вот и той не е показателен вече отнасяйки се към тематиката на форума. Та е ясно, че ще има и хора против премахването на минусите, но наистина е наложително повярвайте. Не е направено от мързел (за да не се занимаваме с доклади и разследвания), не е премахнат защото има хора против него (има и "за", както се вижда), не е премахнат и защото ни е писнало да се занимаваме - просто практиката го показа, че се злоупотребява с отрицателния вот и то мащабно и той вече не показателен за реалното държание на даден колега. Тоест е безполезен за един нов потребител, желаещ да се ориентира бързо.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#30

Решението, което Управлението на форума е взело смятам, че от тяхна позиция и по начина, по който са го обосновали е абсолютно правилно и го подкрепям, но смятам, че трябва по някакъв начин хората, които с нищо не допринасят за форума, а само дразнят да бъдат санкционирани. Малко по-горе прочетох и мнение, което ме натъжи (силно казано е, но не се сещам за подходяща дума) защото не е нормално да не обръщаш внимание на тези неща и като пример ще дам "не е нужно да се санкционират шофьорите, предизвикващи катастрофи на пътищата, щом жертвите им са осакатени, ама живи.".
Цитирай
#31

Както написах по - назад в темата има бутон за докладване. Ако някой пише на латиница, не спазва правилата на писане, заяжда се, мненията са му спам и т.н. използвайте бутона. Това с репутацията няма да се промени докато не се направи рейтинга да се отнася само до едно мнение. Тогава положението ще бъде друго.
Цитирай
#32

а моя ще може ли

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#33

Споменах го и преди в България хейта е професия. Имаше доста хора,които слагаха минуси за глупости. Значи аз мога да дам адекватно инфо по даден въпрос и никой няма да ми сложи плюс,но пропусна ли 1-2 букви и веднага минус. То мнението ми дава информация ама щото видиш ли съм допуснал грешка в дадената дума ми носи минус. Това ли щеше да е адекватно оценяване!?  Екипа е взел правишно решение. Или защото даден телефон за мен е грозен и не бих си го купил даже и 200 лв ,обаче другия потребил е фен на марката и айде минус. Така определено не става. Имаше един потребител,който раздаваше минуси на всички на ред. Беше му нещо като хоби. Много хейт има колеги. Не гледайте еднозначно на нещата. Макар и да не съм модератор,виждах как някой хора си раздаваха минуси на поразия,което не е адекватно оценяване.
Замислете се,кому е нужна тази омраза! Защо трябва да има хейт,вместо да сме си полезни един на друг!?  Bu

Поздрави!


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#34

Темата се превърна в дискусия "за" и "против". Мисля, че първоначалната идея беше само да се пускат заявки за премахване на отрицателния рейтинг. Няколко човека от екипа вече обясниха, че е взето решение. Нужно ли е да се задълбава повече?

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#35

Това ми допадна като идея Smile


[b][Изображение: 355814.jpg][/b]
Цитирай
#36

(2015-02-20, 08:02:46)niteone написа:  а моя ще може ли
С голям кеф ти премахнах минусите Smile Приятен ден ти пожелавам.





(2015-02-20, 09:50:44)tda написа:  Имаше един потребител,който раздаваше минуси на всички на ред...  Bu

Поздрави!
Пиши ми лично за да ми кажеш кой е този потребител.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#37

И аз имам едно отрицателно.

edit: Благодаря

Samsung A21S ,  Samsung A6 
Цитирай
#38

Махнах го.
Цитирай
#39

и на мене Smile
Благодаря!
Цитирай
#40

А в бъдеще има ли шанс да промените нещата, така че на всяко мнение да пише, че му са дадени примерно 5 положителни вота, както беше преди и вместо да има бутон "Оцени" да има бутон +1? Защото сега не може да се разбере кое мнение точно одобряват потребителите четящи дадена тема.

D_coffee
Цитирай
#41

Да, в бъдеще ще стане нещо такова с репутация само за дадено мнение.
Цитирай
#42

Гледам има още хора с отрицателен рейтинг, Моля пишете тук! Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#43

АААА къде се вижда този отрицателен рейтинг

Samsung Galaxy Y Duos gt-s6102
Lenovo a606
Huawei P9 lite 2017
Xiaomi Mi A3
Цитирай
#44

Аз имам Рейтинг 245 и като цъкнеш на цифричките под профилната снимка ще те заведе в Рейтинг и там , ако имам отрицателен ще го видиш. Скоро променихме Правилата и няма вече отрицателен, а само положителен и има хора на които им стои все още отрицателния в профила Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#45

Ако може и моите Blush
Благодаря! 

SG S7 Edge Duos SM-G93FD
SG Note 4 SM-N910F
Цитирай
#46

Изтрит си.
Цитирай
#47

А, за мен амнистия?

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#48

Каква амнистия??? Ти нямаш отрицателни реп. точки.
Цитирай
#49

Вече махате и положителния?! Smile от 146 вчера, днес гледам ...46 Smile Не че ме вълнува, от любопитство питам... Smile

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай
#50

Май става въпрос за следното: ако тези положителни точки са дадени за постове, които не се отчитат като бройка. Т.е., постове в раздел "Общи приказки", като харесан виц и пр.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)