Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари за издръжливостта на батерията на Z3 compact
#26

Какво си правил през тия 8 часа на включен екран. Че е добра батерията спор няма, но 8 часа екран е прекалено много. 
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте !
Някой може ли да ми каже ,какво пише на зарядното устройство т.е. модел EP880 или EP881 ,понеже ми откраднаха оригиналното ,което беше с телефона .
Може и на л. с. Благодаря предварително !

Xperia™ Z3 Compact
Xperia™ sola
Цитирай
#28

Е как какво, същото което правех и с S4-ката Разговори, соц. мрежи, вайбър, тапаталк, доста спотифай, и доста клипове в youtube и vbox. Ползването изобщо не ми се различава от преди(само дето е в пъти по-дълго)

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#29

От Декември месец съм z3 compackt и бях много доволен. Просто уникален телефон , а батерията- нямам думи 2 дни яко ровене в нета, данните ми са нон стоп включени ,игрички, Messenger , всичко , STAMINA режима го пусках към края на втория ден , но от както го ъпдейтнах не мога да изкарам и 24 и притова със STAMINA режима . Почвам да се притеснявам , че нещо ми се е бъгнала батерията, някой има ли подобен пробелм или предложене какво се случва ?!
Цитирай
#30

Чист ъпдейт ли направи или със запазване на данните?
Цитирай
#31

Честно не знам. Излезе ми една вечер миналата седмица и чисто машинално го пуснах. Давам пример , вчера съм го свалил от тока в 16ч. в 01ч имаше 30 % батерия и то на стамина режим , от менюто ми показва че Хрома ми е изхабил 26% батерия , за съпоставка Екран-а 6% , като гледам другите какви неща пишат

Предполагам съм запазил данните , понеже висичко си беш в телефона, говоря за приложения и настройки , освен турбо грозния и определено не функционален нов итерфейс всико си беше както преди !
Сега го изключих от захранването и ми показва че батерията ще издържи 20 ч ... няма и един ден . Разликата е просто фрапираща 2 дни ползване ( понеже съм с трансфер плана на Мтел с неограничения нет), не спирах трафика на данни , по всяко време си правех ъпдейти , ползвах GPS-a нон стоп, локацията ми е винаги включена, абе експлоатация на МАХ , сега съм доста по- икономичен и пак пада....
Цитирай
#32

Единственото нещо, което мога да ти препоръчам е да върнеш заводските настройки(хард резет), но ще ти се изтрие всичко. Сам прецени дали да го правиш, но определено ще ти е от полза.
Цитирай
#33

Ами това беше и единствното нещо за което аз се сетх, надявах се да има др вариант, но ще го направя! Под всичко какво имаш предвид снимки музика също ли ще заминат?
Цитирай
#34

Друг вариант няма, след такъв ъпдейт винаги се прави хард ресет.
Цитирай
#35

Снимки и музика ще заминат само ако отбележиш, че го искаш. Над бутона "erase everything" има тикче дали да ти изтрие музиката и снимките.
Цитирай
#36

Това е първият ми телефон от такъв клас , и наистина не знам как се процедира в такива ситуации. Наистина се надявам проблема да е софтуерен, защото батерията , беше едно от нещата заради които се спрях на точно този модел. Ще изчакам още малко за други предложенения , и по късно ще пристъпя към ресет-а , после ще върна feedback . Благодаря за коментарите!
Цитирай
#37

Не се занимавай с ресет. По-добре направи Repair през PC Companion, за да презапишеш РОМ-а наново.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#38

След поредния активен ден...все още имам батерия :-D :-D :-D
[Изображение: d9e91b382557b594e699b7f9b5fa2cc6.jpg][Изображение: df02bf4ce3bee2a195cd857f94d295aa.jpg][Изображение: 2cb42f6a095391359890e44543b489f2.jpg]
Цитирай
#39

        Направих  ресет и нещата значително се подобриха,но като гледам вашите снимки,  все още  мисля че има нужда от подобрение,  на мен ЕКРАНА, дори не е в топ 3 на енергоемките приложения?!  Качвам 2 снимки за справка
Цитирай
#40

Ето ги и моите резултати. Много съм доволен от батерията, но приложенията на Facebook точат много, а аз почти не съм ги отварял..

[Изображение: c08d4d799121e3e3b87616914232105c.jpg][Изображение: 113d2a869243d471895c621dcf406922.jpg][Изображение: f5f46cd1da52d5d09e98e27ecb6de3dd.jpg]
Цитирай
#41

Не съм го оставяла почти от сутринта :-D :-D :-D [Изображение: 4e6a43d765fd9eb84a37571481778c1c.jpg]
[Изображение: 27cff395360f19931d32606f7f5d2ad2.jpg]
Цитирай
#42

Нещо да кажете  Cool
[Изображение: XRoEufQQHMnY3imb]
Цитирай
#43

@Friz, обикновено при зареждане на телефона,  но не до пълния й капацитет на батерията,  времето с активиран екран се натрупва, а не се занулява, както при пълно зареждане на батерията.
Така бих си обяснил този иначе невероятен резултат.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#44

Наистина е невероятен и невъзможен просто го пуснах на шега. Беше в сервиз за 2-3 дни да ми сменят дисплея и в момента показва това разбира се без да съм го зареждал все още и без да съм правил рестарти(макар че се рестартира, когато му сложих сим картата). Иначе с нормална употреба около 4,5 часа.
Цитирай
#45

Батерията взе да издържа по-малко от 24ч и то изведнъж. Гледам какво я хаби - операционна систем андроид. Рестартирах телефона и пак така. Със стамина мод направо за два три часа без да ползвам телефона, батерията падат по 10- 15 процента, някакви идеи?

Селянин е духовно състояние.
Цитирай
#46

Омазана операционна система.
Repair с PCC би трябвало да помогне.
Цитирай
#47

Потвърдено и от мен. Месинджъра на фейсбука гълта на моменти ток като печка.
Цитирай
#48

Тоз телефон все повече започва да ме радва. Хубаво е да знаеш, че имаш все още заряд в батерията, когато ти потрябва.
[Изображение: 977382ab784164c017597177139f5c92.jpg]
[Изображение: 0bb2e4cf39aa32dee1531bfd9b7dfd16.jpg]
[Изображение: 8e197a1a61f5d1b63d717b1de2fb695a.jpg]

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#49

От скоро съм с телефона, при мен с ровене, игри и интернет издържа 3 дни със включен режим STAMINA. Доволна съм!
Цитирай
#50

Това е със стамина мод на село  Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   

Селянин е духовно състояние.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)