Анкета: Коя версия на Huawei P8 използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Lite
53.38%
79
53.38%
Standard
41.22%
61
41.22%
Premium
3.38%
5
3.38%
Max
2.03%
3
2.03%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P8

Стрелкичката не е свързана с тъчплюс менюто,дори да го изключа при мен стрелката я има.При активиране на филмовата навигация скрива бутоните но и при мен не мога да ги покажа.Изключи филмовата навигация и ако още я няма стрелката пробвай с рестарт на телефона.
Цитирай
Аксесоари

Странно. Стрелкичката се появява за по-малко от секунда, преди се скрият бутоните при включване на филмовата навигация. Когато я изключа и се появят стрелкичката я няма. Рестартирах телефона, но няма промяна.
Дали има някаква друга настройка, за да се активира? Или пък да има нещо общо с темата на телефона?
Цитирай

Аз не съм бутал нищо по настройките след инсталацията.Само тъчменюто включих.Но и при мен нещо не мога да използвам това с двойното докосване в десния или левият ъгъл на екрана за пускане на определена фукция.Пробвах многократно.
Цитирай

За да ползваш тези екстри трябва специален скрийн протектор. Софтуерните бутони стават хардуерни под екрана, а горе се появят две точки за бърз достъп до функции.
Цитирай

Забелязахте ли, че най-накрая са активирали отключване на екрана на P8 с почукване Big Grin
Както и директно отваряне на някои функции ако напишеш с пръст съответна буква на дисплея в неактивен режим. Примерно C ти отваря директно камерата.
[url=//www.pinterest.com/pin/create/extension/][/url]
Цитирай

Както колегата xatamoto, по-горе рече, че трябва протектор,  което бих определил, като много хитър маркетингов трик, от страна на х.явей. Но с тази цена на тъч плюс протектора, само заради това подобрение с ниските бутони, направо ще им споменавам всички роднини до девето коляно, че са го орязали от телефона и сега карат всички да даваме пари за нещо, което нормално трябва да е така, както е с този скъп протектор.  Angry
[Изображение: Book.gif] Така че не се филмирайте от това, което пише по функцията, за няк'ви си филми и филмови навигационни бутони. Няма нищо общо с кино-продукция шашмата, ами под филм искат да кажат за платения турбо измамен протектор, без който не можем да се радваме на ш*баната функция.
Не до девето ами до 99!

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай

каква е цената ?
Цитирай

Има-няма 60 кинта.....
http://www.aliexpress.com/item/Free-Ship...01336.html

Аз правих какво ли не, но пустата стрелкичка за скриване на софтуерните бутони я няма.....
Вече се чудя дали да не ходи на сервиз за софтуерен проблем...
Цитирай

(2015-10-10, 10:03:57)Flix_z написа:  Забелязахте ли, че най-накрая са активирали отключване на екрана на P8 с почукване Big Grin
Както и директно отваряне на някои функции ако напишеш с пръст съответна буква на дисплея в неактивен режим. Примерно C ти отваря директно камерата.
[url=//www.pinterest.com/pin/create/extension/][/url]

Това си го има от преди.Аз го използвам от преди последната актуализация.
Цитирай

Здравейте, от скоро и аз съм горд собственик на , P8 Lite . За този клас телефони е просто перфектен. Имам само един въпрос - за сега не мога да го актуализирам, пише че няма нови актуализации, версията с която съм е B132. По- назад в темата попадах, че ползвате други версии, след ъпгрейд. Дайте инфо как да го ъпдейтна и аз, може би все още съм невежа Wink въпреки че съм служител в магазин за телекомуникации Smile, колкото и смешно да звучи. Апаратът си го закупих от при нас, но нямаме чак толкова подробно инфо за някои неща, освен характеристика.
Цитирай

Последно има ли втора сим карта или не, HUAWEI P8

HUAWEI P9 Lite ,  HUAWEI P9 Lite , HUAWEI P8 Lite,
Lenovo P2
Цитирай

Зависи за коя версия на телефона става дума. Обикновената Р8 от Виваком няма, но Р8 Lite има. Има и обикновена Р8 с две сим, но май не се предлага у нас.
Цитирай

От Теленор P8 стандартния, също е с една сим карта.
Последния ъп за P8 е A-L09c432b200. Тъч плюс е новото, аз не намирам друго. Тъч плюса, до колкото видях го е имало на някой cid кодове, 2 ъпа назад (132), на 178 го няма, а на 200 го има отново. За нашия Cid не мога да кажа дали е същото, ако някой не е ъпвал да каже.
Има ли някой информация, дали и кога ще се пуска на бг пазара скрин протектора и вероятната цена тук? Реално се намира в нета, но цената му не е привлекателна дори и на генерика.

За сега единствените 2 теми, които ми харесват са Default(magazine) и Ambilight, и двете са с тънки стени на папките, иконите на приложенията се виждат вътре и иконите на темата може да се каже че стават, това със стандартния лаунчър.
Перфектна тема, на 100% не намерих. Хубавите такива изискват смяна на лаунчъра и пакети с икони за всичко.  Като цяло добър телефон с грозни теми и икони.
Липсва ми доста от функционалността на htc, но лаунчъра е доста близък до неговия, изключение прави падащото меню с преките пътища, конкретно възможността за преглед под всяка икона на wifi мрежите или bt устройствата и други. Батерията ми държи 2 дена при нормална работа включвам на около 15 -20%.

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай

Здравейте искам да  попитам дали има по нова версия от B132 на Huawei p8 lite AEL-L21защото от доста време не ми излиза нищо пише че няма  актуализаций телефонът е купуван от технополис.Благодаря
Цитирай

няма друга поне засега тази е последната В132
Цитирай

От няколко дни аз съм собственик на телефона мога да кажа само уникален телефон идвам от s4 и въобще не съжалявам. Някой питаше за стрелкичката при последния ъпдейт може да се изкара при другите бутони долу в лентата.
Цитирай

Здравейте,

Някой има ли представа от къде мога да си взема оригинален кейс за п8 и такова стъкло протектор?
магазинче ..познат Smile

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Има аксесоари в handy, виж в електронния магазин или си поръчай в най-близкия им клон за теб.
Цитирай

(2015-10-13, 22:40:04)davidof_71 написа:  няма друга поне засега тази е последната В132

 Е как да няма !? Аз по горе съм сложил снимка , че съм с 136, ама кой да чете..Wink

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Колеги с P 8 абе само на мен ми се зарежда телефона толкова бавно, около 4 часа на максимум
Цитирай

Няма такъв проблем при мен Smile

Но ще те отворя на една врътка...
Пускаш ултра батерията (по този начин не харчи никва енергия)  и го включваш да се зарежда Wink
така за минути зарежда доста ,лично аз когато съм нямал време за зареждане го пускам и качва 30-40 % за минути Smile

Поздрави,

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Благодаря много ще пробвам лично аз го пускам да се зарежда на около 10 процента
Цитирай

P8
Преходи > Oбръщане
Имате ли лаг при преминаването между екраните? Явно този преход е най-тежкия, защото при мен има насичане.
[Изображение: Book.gif]

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай

нямам такъв проблем ,пусни си вятърната мелница ...е тва не върви добре според мен Wink

HUAWEI P8 GRA-L09 -> HUAWEI P10 PLUS VKY-L09
Цитирай

Как да се  сложи тази B136 телефона исписваа че няма актуализация трябва да се свали ли отнякъде ако да може ли линк и как да се инсталира.Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)