Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play
#1

Здравейте.Много искам да си закупя посочения в заглавието модел или мтотрола дорид турбо.Първия ми въпрос е от кой сайт може да закупя някой от двата модела,и втория е понеже не съм мал досега моторола а много ми харесва бихте ли ми казали с една дума как работят и дали има проблеми.Благодаря ви предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Moto X Play можеш да си закупиш от някой онлайн магазин(чукни в google и ще ги видиш).А Droid Turbo,мисля,че трябва да се ориентираш към Ebay за него.Телефоните на Моторола са със най-лекия стоков Андроид,така че няма да имаш проблеми от към работа.Имат солидна и здрава изработка,и като цяло са много надеждни.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

Moto X Play вече го предлагат родните търгаши (виж на mobilebulgaria точка com). Гледам го и в ЕМАГ, макар че на снимката е друг, по цената предполагам става въпрос наистина за него.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

Благодаря много за бързия отзив,със сигурност ще сам в клуба на моторола.Моторола мото x play ми допада страсхно много с параметрите си и най бече батерията,само дето рамта е 2гб. не знам дали е достатъчна,а дроид турбо е перфектен но трудно се намира и е по скъп,не знам двоумя се чудя се? помогнете,дайте мнение?
Цитирай
#5

2ГБ РАМ са ти напълно достатъчни,каквото и да правиш с телефона(това се отнася за Моторола).Ако е Самсунг със 2ГБ рам там вече може да се замислим дали ще ти стигат. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Имам Мото Х 2013 и Мото G 2013.
Качеството на телефония и изработка е перфектно.
За бързина да не говорим,не се замислят въобще.
Между другото винаги до сега съм залагал на телефони на гугъл(моторола или нексус) и не съм грешил до момента.

MI A2
Цитирай
#7

Аз също съм със Moto X 2013.Невероятен телефон,представя се блестящо,дори и със най-тежките игри.Хора покрай мене си накупиха какви ли не "флагмани",които засичат дори и във менюто?!?Не казвам,че е най-доброто,но определено оправдава нуждите ми,пък да не говорим за по-новите и по-мощни модели. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

Благодаря момчета!
Цитирай
#9

Имам го от 5 дена-двусимовия вариант и съм доволен.Батерията е много добра.Преди ползвах Lenovo Vibe X със слаба батерия и много китайски приложения,отървах се от него.Имал съм и Моto E,много добро телефонче.Така че вземай X Play и няма да сбъркаш.
Цитирай
#10

(2015-10-27, 18:34:57)totom написа:  Имам го от 5 дена-двусимовия вариант и съм доволен.Батерията е много добра.Преди ползвах Lenovo Vibe X със слаба батерия и много китайски приложения,отървах се от него.Имал съм и Моto E,много добро телефонче.Така че вземай X Play и няма да сбъркаш.

Някой намерил ли е някава осезаема разлика м/у едносимовият и двусимовият модел? Като скорост, качество на производство?
Цитирай
#11

Мисля че няма,дори са с един и същи номер-XT1562.
Цитирай
#12

MOTOROLA MOTO X PLAY - с алуминиев корпус ли е?
Цитирай
#13

Някой има ли представа какъв е този модел Mоto X Force? Това да не е Droid  Turbo 2 Global-версията? 

5.4", SD 810, 3750 mAh батерия.....Някакви идеи?
Цитирай
#14

До колкото прочетох из нета. Не е дроид турбо 2. Това е изцяло нов телефон, който ще бъде обявен и пуснат за Коледните празници, някъде. За Форсъ се пише, че ще има всякакви защити на тялото на телефона, даже и от слънчева радиация.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#15

(2015-11-03, 12:33:00)djupata написа:  MOTOROLA MOTO X PLAY - с алуминиев корпус ли е?
 Не, само рамката е метална.

(2015-11-04, 14:45:13)tonkata07 написа:  Някой има ли представа какъв е този модел Mоto X Force? Това да не е Droid  Turbo 2 Global-версията? 

5.4", SD 810, 3750 mAh батерия.....Някакви идеи?

Да, това е точно  Droid  Turbo 2 Global-версията.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#16

Вече го има на преордер по големите сайтове в UK - £514.67 (~1440 лв.)  Очакват го на 09 Nov, 2015.
Цитирай
#17

(2015-11-04, 15:36:31)bobyn написа:   Не, само рамката е метална.

А как е телефона,добре ли върви-загрява ли на игри?
Цитирай
#18

В интерес на истината май малко лагва на места, но не е нещо, което да не може да се преживее. Загряване не съм наблюдавал никога при никакви обстоятелства.
За съжаление на игри не мога нищо да кажа, не играя такива.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#19

А с меню на български ли е и има ли кирилица за смс-те?
Цитирай
#20

Кирилица винаги можеш да си сложиш,клавиатурата е гуугълска.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#21

Айде и аз съм с бял Moto X Play и по този повод искам да попитам от къде в България може да се купи кейс, скриинпротектор (или дори заден капак) за него
Цитирай
#22

Да ти е честит и много да те радва!На този етап е много трудно да намериш аксесоари за модела.Препоръчвам ти да следиш сайтове като olx и базар бг за подобни аксесоари.Според мен скоро ще започнат да ги продават там.Също така можеш да попиташ Google,възможно е да излезе нещо. Smile

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#23

Честито и от мен. Аз така и не можах да видя белия наживо, откъде го взе, ако не е тайна?
Аксесоари не съм търсил тук, защото винаги си поръчвам от ebay/amazon. Ако си от София може да видиш в подлеза при спортната палата, там веднъж ме изненадаха с три-четири модела за един HUAWEI, който беше току що появил се на пазара, а марката още никой не я знаеше.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#24

От къде купи телефона и колко струва?
Цитирай
#25

Дайте малко повече впечатления за телефона,някъде четох че падала някаква долна решетка(на говорителя)?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)