Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Android 5 на Lg L Bello D331 и D335
#26

А забавяне имате ли ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Да при мен има
Цитирай
#28

А някой знае ли защо не мога да вляза в сервизното меню, след като го ъпдейтнах до 5-цата.
Цитирай
#29

А какво ще стане ако вече съм инсталирал 5.0.2 и се пробвам пак да го инсталирам за да премахна рута заради гаранцията.

ZTE Blade3 ROOT 4.4.4     >>      LG L Bello 5.0.2
Цитирай
#30

Няма да имаш проблеми , ще стане това което искаш

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#31

След преминаване към 5.02 възможно ли е връщане към Киткат?
Цитирай
#32

@taner91xp

Да , възможно е

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#33

Защо го няма ъпдейта до 5ца във ъпдейт центъра,а трябва да флашвам?

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#34

Ромът е официален,  нямам идея защо го няма във центъра за ъпдейт.

Аз да попитам още един въпрос.
При работа с Лолипоп идвали доклад за цпу лаг?
Също така колко рам използва и колко свободна остава?
На киткат 4.2.2 500 мб са свободни.
Цитирай
#35

@taner91xp

За доклада не съм сигурен , но за рам паметта , при мен харчи едва 400 , остават ми 600

••• HUAWEI P30 LITE •••
Цитирай
#36

как да си върна 4.4.2 ,че нещо е мн бъгав 5.0.2 не мога да инсталирам фейсбук , не мога да дейнсталирам приложения и куп други проблеми

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#37

Изпълняваш всичко от пост 1, но флашваш този файл D33110f_00.kdz

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
#38
Big Grin 

Само ако можеш да ми кажеш и от къде да го вземе този файл , че нещо не ги разбирам тея работи  Big Grin

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#39

Свали си от стора LG phone from.
Стартирай и ще получиши линк за даунлоад.
Цитирай
#40

Мерси много , оправих се Smile

Nokia lumia 710 > ZTE Blade Q > Sony xperia S > Nexus 5 > Lenovo vibe Z > Nokia lumia 630 > LG L Bello (black matte) > Huawei g600 > Sony m4 aqua > Huawei p8 lite > Lg g3 d855 > Huawei p8 > LG nexus 5x > HTC one a9 > Xiaomi mi a1
Цитирай
#41

Здравейте, искам да ъпгрейдна към 5.0.2, но имам следните въпроси;
1. Може ли да направя ъпгрейд, като в LG Flash Tool 2014 вместо CSE Flash натисна Normal Flash (питам защото четох в други форуми че така се запазват потребителските данни и настройки, т.е. само се обновява системата)?
2. Ако все пак инсталирам начисто (CSE Flash), може ли и ще сработи ли опцията за архивиране и нулиране от настройките, т.е. ако си направя backup на телефона от тази опция, инсталирам 5.0.2. и после възстановявам настройки и т.н.?
Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросите са лаишки, но не ми се занимава да си настройвам отначало всичко по телефона.
П.П. телефона не е рутван, нямам TWRP, още е гаранционен

Huawei P Smart 2019 (POT-LX1) - Android 9.1.0.262(C432E8R1P12)
Huawei P Smart (FIG-LX1) - Android 9.1.0.130(C432E8R1P5)
Цитирай
#42

Минах на 5.02  за сега е екстра.  Въпрос как да си го рутна?
Предният път го рутнах с кингорут за 5 минутки, сега пак рутвам с кингорут но много се бави  и май няма да се получи.
Рутна се с кингорут apk версията.
Появи ми се следният проблем отново gps-a ми отказва не засича сателити.
 
Винаги при старта ми дава досадно съобщение като not curent version.. за сега това е недостатъка.
Имам чувството че системата се държи много по бързо и работи по стабилно в сравнение с 4 х.х където се усещаше лаг, gps-a го фикснах по метода който съм описал плюс mt gps fix приложение и още други. И с доза търпение при първата кънекция към сателити от около 20 минути.
Цитирай
#43

Понеже по навик не обичам да съм ограничен и с лимит,  за това не използвам оригиналното ютюб приложение, където качеството на видео стрийминга е заключен до 360p или до 480p.
OG youtube плеъра, който ми позволяваше да избирам качеството на видеото в ютюб и от 360p на горе  постоянно ми дава грешка с lolipop 5.02.
Ще споделя как съм подкарал HD ютюб  видеата на L Bello D335E.
Трябва да сте с рутнати устройства.  Влезте в приложения, отидете до всички, намерете ютюб, деинсталирайте всички актуализации, изчистете кеша и деактивирайте приложението. Посетете гугъл плей, свалете си LINK2SD, стартирайте, дайте му рут права, отидете до ютюб приложението, размразете го, деинсталирайте го, рестартирайте устройството си.
Посетете този адрес:
https://drive.google.com/folderview?id=0...sp=sharing
от там си свалете  "1080p-YT_4.4.11_v5b.apk".
Инсталирайте "1080p-YT_4.4.11_v5b.apk" в устройството си, стартирайте приложението, влезте в настройки, изберете с wifi да ви разрешава качество от 720p, рестартирайте устройството, и вече можете да се наслаждавате на HD ютюб видео стрийминг .
Цитирай
#44

Някой може ли да качи някъде рома за D331 защото LG са го махнали от сървъра ?
Цитирай
#45

Линка е оправен Smile
Цитирай
#46

(2015-11-23, 13:29:02)mailo95 написа:  Линка е оправен Smile

Не е оправен. Линка за d331 не работи. Работи само за d335.
Цитирай
#47

Ето: https://drive.google.com/file/d/0B25jOBF...sp=sharing

LG OPTIMUS 3D/SAMSUNG GALAXY S2/SAMSUNG GALAXY S3/LG L Bello/LENOVO A7000/SAMSUNG GALAXY S5/HONOR 8 LITE
Цитирай
#48

Аз днес сутринта го изтеглих от линка затова писах ,че е оправен Smile
Цитирай
#49

Фърмуера за D331 тръгва на D335 от раз и без проблем, има само един основен недостатък, няма да се поддържа вторият слот за сим, лично съм тествал.

Аналогично щом това е възможно следователно фърмуера на D335 трябва да се инсталира от раз и без проблем и на D331. Недостатъка най вероятно ще е в това че ще ви се показва индикатор за втори сим слот въпреки че няма физически такъв, лично не съм тествал, нямам D331.

Хардуерът е абсолютно идентичен на двeтe устройства, разликата в хардуера е само в броя на слотове. Софтуерната разлика е само в това че в единят фърмуер има съпорт на втори слот а в другия няма съпорт на втори слот. Smile




Аз имам друг проблем, когато го свържа към компютър не ми се появява избор на как да свържа девайса?
Почва само да се зарежда но не и да комуникира с компютъра.
Помислих си че съм съсипал порта на телефона.
Но пък в даунлоад режим си комуникира с компютъра, което ме кара да си мисля че е софттуерен проблем.
Някой да се е сблъсквал с това?



Оправих този проблем, като от гугъл плей си свалих MPT USB .
Цитирай
#50

След приблизително месец ползване, не съм доволен от Lolipop 5.02.
Като имам свободно  време ще се върна  на КИТКАТ.

Забива ми повече, батерията ми пада по бързо. също така е и тромав.
Има и досаден бъг, все ме пита към кой скрийн да суичне след като дам назад от някое приложение или меню.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)