Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

motorola moto x play
#26

Актуализация до Android 6.0 за Moto X Style и Moto X (2nd Gen). Първо в Бразилия, до няколко седмици и за останалите региони. След това е наред Motorola X Play. Smile

http://www.gsmarena.com/moto_x_style_and...-14977.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#27

Лаг? Мисля си кой да избера между него и Nexus 5X.  И си мисля дали въобще си струват над 700лв. за смартфон среден клас. Вярно - добър среден клас, но тези 2GB/16GB са много малко просто.

Ако Nexus 5X или Moto Play бяха с 3GB RAM и 32GB ROM, за тези пари щяха да си струват.

В този ред на мисли на същата цена на тези два телефона, в Теленор се предлагат: G4 (дори е по-евтин от тях), Note 4 и т.н.
Цитирай
#28

Дайте малко повече впечатления за телефона.
Цитирай
#29

Е няма ли някои  които има Motorola Moto X Play  да каже как е телефона Как е дисплея цветовете Камерата снимките и видеото Как е звука качествен ли е Загрява ли много от игрите Плюсовете и минусите според него от апарата и има ли смисъл да си го купуваме Щото и аз го харесвам тоз телефон ама друго си е които го има за сподели
Цитирай
#30

Реално изчакай впечатления след marshmallow ъпдейта

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#31

(2015-11-22, 20:36:35)fgerg написа:  Е няма ли някои  които има Motorola Moto X Play  да каже как е телефона Как е дисплея цветовете Камерата снимките и видеото Как е звука качествен ли е Загрява ли много от игрите Плюсовете и минусите според него от апарата и има ли смисъл да си го купуваме Щото и аз го харесвам тоз телефон ама друго си е които го има за сподели

Камерата е уникална. Дисплеят за мен също е страхотен, с уникални цветове (но не съм орел и пиксели не виждам по принцип). Игри не играя и не мога да кажа нищо по тази тема.

ДНЕС е само 200GBP с включено ДДС в Amazon UK (черния вариант).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#32

Е значи ще се купува ама по нататък ще е щото сега цените са много солени Ще поизчакаме да паднат Мерси за инфото А вие откъде го купихте
Цитирай
#33

Това са 550лв. Скоро няма да стане по-малко, ако изобщо някога стане.
Точно оттам съм го купил.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#34

От АМАЗОН ли Може ли да кажеш как се пазари от амазон
Цитирай
#35

Както от всеки интернет магазин. Правиш си регистрация и започваш да трошиш пари. Аз съм си направил и регистрация в габко за нещата, които не ги доставят до България или цената на доставката не ми изнася.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#36

А как стоят нещата с гаранцията и сервиза при покупки от Амазон?
Цитирай
#37

Гаранцията е една година към АМАЗОН.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#38

Здравейте. Искам да попитам хората които вече имат телефона да кажат мнение, доволни са и как се държи, забива ли, батерията как е? Гледам, че е от 300 до 350 евро, заслужава ли си?
Цитирай
#39

Единствения "недостатък" е микро лаг на места, който половината хора дори не забелязват. Твърди се, че е напълно оправен в тестовия андроид 6, пуснат вече в Бразилия и Индия.
Като изключим това, всичко е супер - батерия, камера, дисплей.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#40

Благодаря много. От доста време се чудя и мая трябва ми нов телефон. Понеже не ми се дават толкова пари за htc one m9 и motorola moto maxx също не я намирам никъде се чудя между мотorola moto x play i lg g3. LG - то има по голяма РАМ памет но четох че дисплея понеже много голям контраст има и му горели пиксели ставали жълти петна. И така от толкова гледане съм се спрял на въпросния модел като цена и параметри най изгоден. Интересувам се понеже моторола не знам защо не е толкова популярен и разпостранен поне в европа.
Цитирай
#41

Проблеми с телефона няма да имаш,но намирането на калъфче от България си е приключение.
Цитирай
#42

(2015-12-09, 12:03:16)totom написа:  Проблеми с телефона няма да имаш,но намирането на калъфче от България  си е приключение.

А някой успя ли да намери? Защото го ударих във метрото и горният десен ъгъл вече е олющен леко.
Спешно е! Big Grin Big Grin
Цитирай
#43

Пиши в OLX Motorola x Play и ще ти излезе продавач от Стара Загора.Аз си взех такъв комплект с протектор и стилус.Малко е грубоват,но отлично предпазва телефона.
Цитирай
#44

А някой знае ли как се прави този update до Андроид 6?

Трябва да чакам да ми го пуснат в update ли?

Няма ли откъде да се дръпне и да си го инсталирам?
Цитирай
#45

(2015-12-14, 20:12:37)MrB написа:  А някой знае ли как се прави този update до Андроид 6?

Трябва да чакам да ми го пуснат в update ли?

Няма ли откъде да се дръпне и да си го инсталирам?
Ще има още оптимизации докато стигне до теб. Съветвам те да изчакаш.

Ваучер за 20 Евро отстъпка при поръчка на OnePlus телефон от техният сайт:
https://oneplus.net/bg/invite#I55A0N6VTZSU0NZ
Цитирай
#46

Здравейте. Купих телефона но не иска да тръгва,може ли някой да ми каже когатого е купил имала ли е ток батерията,и по какъв начин е включил изобщо телефона.
Цитирай
#47

Имаше си ток. Откъде го взе?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#48

Взех го от техномаркт. Просто натискаш power бутона и тръгва или как защото отворих капака но батерията е вградена

И още нещо зарядното има два изхода без надписи кой за какво е и има ли значение
Цитирай
#49

Да, натискаш бутона и тръгва.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#50

Оказа се че няма никакъв ток в батерията. А защо зарядното има два изхода?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)