Анкета: Притежавате ли HTC One M9+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
75.00%
6
75.00%
Не, но обмислям покупка.
25.00%
2
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли HTC M9+
#1

Имате ли HTC M9+.За съжаление няма раздел и теми за него.Някак си се чувствам самотен така.Невярвам да съм единственият собственик на този модел.Все пак се продава от Виваком и много други магазини.

Ако има някой да пише за да отворят раздел.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари
#2

Кажи как се държи батерията.. от това зависи длаи ше го взема.. Игри не играя, но доста ровя в социални мрежи и интернет..
Цитирай
#3

+1 от мен Tongue

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#4

Само трима ли сме все още

HTC touch cruise, HTC HD2, HTC Sensation, HTC ONE X. HTC ONE M7. SAMSUNG galaxy s6, SAMSUNG galaxy s6 edge. HTC One M9 PLUS, Samsung Galaxy s7 edge, Samsung Galaxy s 9.
Цитирай
#5
Sad 

Да и аз си купих скоро! Но за жалост няма бг меню
Цитирай
#6

Би могъл да тестваш някой от описаните в темата по-долу методи:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62661
Smile
Цитирай
#7

(2015-12-15, 18:43:48)Earendil написа:  Кажи как се държи батерията.. от това зависи длаи ше го взема..  Игри не играя, но доста ровя в социални мрежи и интернет..

Държи по ден и половина при мен с включен Интернет и местоположение.

(2016-01-21, 19:35:05)Mario88 написа:  Да и аз си купих скоро! Но за жалост няма бг меню

Прочети темата от линка който е дал колегата bobytsekov.Действа безотказно и аз вече имам БГ език

Вие получихте ли онзи ден ъпдейт?

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#8

Още те не. А вие
Цитирай
#9

Аз получих някакъв ъпдейт но пак остана 5.0.2.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#10

Е, явно някакъв фикс на бъгове е бил тогава.

 
Цитирай
#11

Незнам фикс ли е или друго но бъгове не имал.Само HTC никога не ми е забивал и с месеци не рестартиран и изключван.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#12

Някой знае ли кога ще пуснат 6.0 за м9плюс.Девятката вече има а нашият не.Уж е по нов.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#13

Q1 2016
http://llabtoofer.com/2015/12/10/htc-sof...1-q2-2016/

Ъъ... по-нов, но не е флагман. Флагманите са на първо място, всичко останало е след тях.
Цитирай
#14

+1,от cityTel

+1 и от мен .От citytel

HTC M9+
Цитирай
#15

Пише confirmed q1.Какво е това q1?Що пък да не е флагман?Нали е ъпгрейд на М9 който е флагман.След нашият има и M9+ supreme camera.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#16

Хахаха! Не, на е ъпгрейд. И не е флагман. Big Grin
Цитирай
#17

Е кво е тогава?По голям дисплей,сензор за пръстови отпечатъци и т.н.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#18

Много хубаво! По отношение на тези двете е ъпгрейд, по отношение на друго е даунгрейд. Но в края на краищата не е позициониран като флагман (за щастие!). И ти няма какво да направиш по въпроса.

Край на дискусията!
Цитирай
#19

Q1 означава първо тримесечие на годината. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#20

+1 От мен за тези които са си взели въпросният телефон от различно място от vivacom, technomarket, technopolis и нямат БГ меню да са наясно че техният телефон е за азиятскиат пазар и въопроса с гаранцията е много сложен защото там ситуацията е малко по специфична дано не ви се налага да ги връщате гаранционно.

HTC Desire HD --> Samsung Galaxy S II plus --> HTC ONE M7 --> Xiaomi Mi4 --> HTC ONE M9+
Цитирай
#21

Моя е от Гет.бг.Какво точно е по специфично?

Нямах бг меню но си го отключих.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#22

(2016-02-26, 20:28:21)tishomen написа:  Моя е от Гет.бг.Какво точно е по специфично?

Нямах бг меню но си го отключих.

Еми аз когато тръгнах да си вземам телефонът и едното от местата в които гледах беше гет бг  другите бяха смартфон бг и всички при които цената беше около 1000 лв.(във виваком, техномаркет, технополис беше по 1400лв.)   Аз  питам за какво е толкова ниска   тази цена ми ние ги вземаме от официалният вносител това беше отговорът на всички. (HTC нямат официален вносител в бг виваком си ги вземат директно от HTC европа както и другите ) ако са от официалният вносител нали ще  са за европейският пазар и ще имат бг меню а те са за азиатският пазар и нямат бг. Другото което ми направи впечатление е че когато си вземеш телефон от който и да е от сайтовете гаранцията ти е към самият сайт те ти дават гаранция тяхна от самият сайт. (HTC си имат международна) Ако се случи нещо с телефонът се изпраща на сайтът от който си го взел а те как го ремонтират само те си знаят. Питах и говорих с всички по сайтовете и им казвах ок де нали телефонът си има международна гаранция вътре  си има такава те казват не не гаранцията е към нас. Което показва че са вкарани по измамен начин според мен.

HTC Desire HD --> Samsung Galaxy S II plus --> HTC ONE M7 --> Xiaomi Mi4 --> HTC ONE M9+
Цитирай
#23

Това ми е ясно че са вкарани незаконно .Незнам /дано не ми се налага да разбирам /дали Булграм ще откажат да го ремонтират след като са официален сервиз за България.За Гет.бг съм чувал че в повечето случаи заменят с нов.Чел съм много отрицателни мнения за тях.Дано не се налага че сигугрно ще трябва да прибягваме до КЗП.

А виваком не ги взимат от европа.На жената на М8 на кутията пишеше някаква българска фирма като вносител.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#24

Какво стана с този ъпдейт?Мина първото тримесечие.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#25

Бройте и мен към М9+ . И аз от гет.бг го взех. Смених М8 със М9+ . Малко странно е сега ... старият беше с андроид 6 , а новия още чака Smile

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)