Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси и впечатления свързани с НТС 10
#76

Да, това е последната. Би трябвало да решава някакви проблеми с лазерния фокус. Опитай да го зачистиш. Ако продължава да не фокусира, направо го носи да ти го сменят, докато все още това е възможно.
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз се замислих за едж 7 и без това ся го няма 10 в Ямбол

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#78

(2016-05-28, 10:34:27)bobytsekov написа:  Да, това е последната. Би трябвало да решава някакви проблеми с лазерния фокус. Опитай да го зачистиш. Ако продължава да не фокусира, направо го носи да ти го сменят, докато все още това е възможно.
Като изтъркам лазерния фокус се оправя. Но за кратко, сложа ли пръст и остане ли отпечатък пак изчезва фокуса. Аз със микрофибърна кърпичка ли да ходя
На G3 за 2 години, нито един път не съм го почиствал, даже в дрехата Big Grin

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#79

Тва е супер гадно. Мбого ме е яд да се купи нещо за сумати пари и да има кусури.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#80

Спокойно. Случва се. Техника е.
Затова има възможност в срок от три дни да го замени с нов. Например.
Цитирай
#81

Да и те няма да имат бройка

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#82

(2016-05-28, 11:14:21)Nikito82 написа:  Да и те няма да имат бройка

Ще ми се обадят. Ако няма бройка. Отива на сервиз Smile)))

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#83

Камерата винаги е била"ахилесовата пета" на HTC, още като се почне от M7.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#84

Като стана дума за сервизи - Хардуерни проблеми с НТС 10 - новото място за приказки по този въпрос  Wink
Цитирай
#85

Не си връщайте "бижутата". Cool 
Проблема с "автофокуса" е решен с последния firmware update 1.53. За сега е пуснат само в щатите, а този година явно Европа (WWE x.x.401.x) ще е със стъпка назад с последните ъпдейти и все още е на 1,30.401.

Ако следите раздела на HTC 10 в XDA ще разберете, че проблема е на софтуерно ниво, а не някакъв дефект или хардуерен проблем.

Always looking forward
Цитирай
#86

(2016-05-28, 11:49:28)FarmeReborn написа:  Ще ми се обадят. Ако няма бройка. Отива на сервиз Smile)))
 Какъв сервиз - нали го взе преди един ден?

 
Цитирай
#87

(2016-05-28, 20:14:21)NoMaD написа:   Какъв сервиз - нали го взе преди един ден?

Ами ако нямат друга бройка налична ми каза, че ще трябва от сервиза да ми го сменят
Но мисля просто да им го оставя, да съм си спазил 3 дневния срок.
Аз в петък го взех в 8 вечерта
Утре в Неделя сутринта ще им го оставя и ще си чакам черен друг. Вече дали ще се съгласят, не зная.

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#88

Проблемът е софтуерен и както беше казано със следващия ъпдейт, който вече е наличен в Щатите, ще бъде разрешен Smile
Цитирай
#89

Да, после ще се чака ъпдейт пък за някой друг бъг...не си е работа това за телефон на такава цена.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#90

Няма флагман без подобни софтуерни проблеми.
Цитирай
#91

@Boby13, не знам какви флагмани визираш. Но някои флагмани нямат  "...подобни софтуерни проблеми...", заради които да се налага да го сменят или да го носят в сервиз след два дена от закупуването им.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#92

Този "проблем" не изисква смяна с нов апарат или ремонт, защото е софтуерен и до няколко дни ще бъде разрешен с нов ъпдейт.
Боби13 имаше предвид, че повечето производители пускат няколко фикса след излизането на модела за да изчистят малки бъгове.
@NoMaD Твоят е най-добрият и затова няма нужда от такива ъпдейти Bu

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай
#93

(2016-05-29, 09:14:19)Amilo написа:  Този "проблем" не изисква смяна с нов апарат или ремонт, защото е софтуерен и до няколко дни ще бъде разрешен с нов ъпдейт.
Боби имаше предвид, че повечето производители пускат няколко фикса след излизането на модела за да изчистят малки бъгове.
Твоят е най-добрият и затова няма нужда от такива Bu

А защо само някои телефони го имат този проблем, а не всички

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#94

Опита ли да изчистиш кеша на камерата?Ако си го правил, направи и един ресет на телефона.Сподели резултати след това.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#95

Никъде не твърдя,  че е най- добрият  Smile   Иначе S7  вече също има ъпдейти,  като единия е доста сериозен и като обем  Smile  И никога не пиша във темите за други телефони,  които не притежавам и нямам преки впечатления   Smile   Някой флагмани си остават с версията на Андроид,  с която са си дошли,  но явно това не е важно. Софтуерната поддръжка е тази, която липсва на флагмани,  които привличат единствено с цената си !
Цитирай
#96

(2016-05-29, 11:03:14)vlaf написа:  Опита ли да изчистиш кеша на камерата?Ако си го правил, направи и един ресет на телефона.Сподели резултати след това.

Да направих всичко 
Оправя се само като почистя сензора с микрофибърна кърпа... След известно време пак размазва. Свръх чувствителен е. Дали е дефект не зная. Но е много смешно като опитва да фокусирва, цялата картина трепти.

И да го върна. Няма друг да пробваме дали и той има проблем... На сервиз ли ще ходи. Нов телефон на 2 дена. Не знам как да постъпя

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#97

Аз лично бих го върнал....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#98

(2016-05-29, 11:42:13)vlaf написа:  Аз лично бих го върнал....

Е като го върна няма ли да чакам до 30 дни....

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#99

В най-лошия случай, да.Но от няколко месеца сервиза на HTC е в България, така че, може нещата да се случат доста бързо.Естествено може да си искаш парите за телефона, все пак не е минала седмица, откакто си го взел.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2016-05-29, 11:57:31)FarmeReborn написа:  Е като го върна няма ли да чакам до 30 дни....

Трябва да имат в наличие оборотен и да ти бъде предоставен такъв, в случай, ако твоят остане при тях.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)