Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Ресет правен ли е след актуализацията?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
Аксесоари

Да направих ресет.
Цитирай

Актуализирал си от телафона без Один до 6.0.1, нали? Вземи си свали 6.0.1 и си чекни бутлоудъра в Один, един ресет направи и да видим дали пак ще лагва.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

С один запазва ли се гаранцията.
Цитирай

(2016-06-10, 08:46:13)daka55 написа:  С один запазва ли се гаранцията.

Один е официален софтуер на Самсунг за флашване.
Цитирай

Преинсталирах софтуера с Kies 3 и се управи всичко.
Цитирай

(2016-06-09, 16:09:06)dobrinsi написа:  Не е добре да го спираш ПИ. Проблема с батерията при мен идва от WIFI във фонов режим. Нещо използва по неправилен начин WIFI! Затова реших да изключа всички синхронизации ,като- ацтуализиране на софтуера, Актуал.полит. за защита, архивиране на приложенията с гугъл. След като направих последното от изброените всичко се оправи. За цяла нощ графиката на батерията стой почти хоризонтална ( висок процент deep sleep), докато преди се виждаше че  се точеше доста бързо за една нощ спадаше с около 20-30%.
То "ПИ" само пак се включва,но ето какво се случи последното денонощие без да съм пипал каквото и да е!Загадката е пълна прави си каквото си иска.

PS: Студен е като мъртвец.Предните дни грееше без причина в загасено положение


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2016-06-10, 13:37:01)tony666 написа:  То "ПИ" само пак се включва,но ето какво се случи последното денонощие без да съм пипал каквото и да е!Загадката е пълна прави си каквото си иска.

PS: Студен е като мъртвец.Предните дни грееше без причина в загасено положение
Е така трябва да е!
Възможно е някое приложение да е минало критична актуализация която да е оправило нещата.
Когато не го ползваш трябва да е студен и да не точи батерията т.е за цяла нощ няколко процента (5-7%)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

Моля за помощ. Със 6.0.1 през ОТА бях последния месец. Не правих ресет защото нямах време за настройки. Сега реших да го ресетна, но го направих от рекавърито. Първо избрах фактори ресет веднага след това и wipe cache. Сега стои на самсунг логото и не ще да пали. Има ли вариант да го подкарам без Один? Не ми се дърпа ром...

Panasonic GD92 ---> Nokia 6100 ---> Siemens S55 ---> Sony Ericsson K750 ---> Nokia N82 ---> Samsung Galaxy S2 ---> Samsung Galaxy S3 ---> Samsung Galaxy S5 ---> Samsung Galaxy S9+ ---> Samsung Galaxy S21 FE
Цитирай

Трябва поне 5 мин да го почакаш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-06-10, 23:08:47)garyhobson написа:  Моля за помощ. Със 6.0.1 през ОТА бях последния месец. Не правих ресет защото нямах време за настройки. Сега реших да го ресетна, но го направих от рекавърито. Първо избрах фактори ресет веднага след това и wipe cache. Сега стои на самсунг логото и не ще да пали. Има ли вариант да го подкарам без Один? Не ми се дърпа ром...

При мен беше същото.
Правиш хард ресет през бутоните и чакаш дъъъъълго!!!
Тъкмо бях решил да го връщам в магазина(още ми е в гаранция) и след около 20-30 мин тръгна сам,след като седя на логото samsung
Успех
Цитирай

Мога ли да попитам малко извън темата? Има ли някакъв проблем със sammobile понеже не мога да изтегля нищо free?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

И аз не мога да изтегля нищо от саммобиле.Да не са го направили платен?

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай

Сега пробвах, тегли се без проблем.
Явно някой от вас не знаят, но за да се теглят файлове се изисква регистрация в сайта.
Ако имате регистрация би трябвало да ви позволи да теглите на бавната скорост безплатно.
Цитирай

Имаме си регистрации колега , просто снощи не можеше да се тегли.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold 
Цитирай

Имам си регистрация но явно имат проблем от sammobile.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги, гледам, че в sammobile има ъпдейт за 6.0.1 на британския ром, но все още не ми идва по въздух. А друг път идва първо по въздух.. Същото ли е при колегите с BTU?
Цитирай

При ползващите британското BTU ъпдейта към 6.0.1 дойде отдавна и хич не работи зле.
Даже не съм връщал телефона към заводски настройки.
Работи си бързо, без забивки и крашове,  батерията се държи нормално, с две думи не виждам смисъл от процедурата.
Цитирай

Може би не се изказах разбираемо. 6.0.1 дойде отдавна да, но сега 6.0.1 има ъпдейт от CPE1 към CPEF.. И понеже друг път първо идва по въздух ъпдейта, после го качват в sammobile, а сега е качен там, а на мен при проверка за ъпдейт ми изписва, че съм с последна версия, се притесних да не са ми се прецакали нещо OTA ъпдейтите, или просто съм нетърпелив.
Цитирай

(2016-06-16, 08:23:17)Sv3TL10 написа:  Може би не се изказах разбираемо. 6.0.1 дойде отдавна да, но сега 6.0.1 има ъпдейт  от  CPE1 към CPEF..  И понеже друг път първо идва по въздух ъпдейта, после го качват в sammobile,  а сега е качен там, а на мен при проверка за ъпдейт ми изписва, че съм с последна версия, се притесних да не са ми се прецакали нещо OTA ъпдейтите,  или просто съм нетърпелив.

И при мен е така! Нищо не се е прецакало просто трябва да изчакаме.
Цитирай

Благодаря ти! Smile
Цитирай

(2016-06-16, 08:59:23)Sv3TL10 написа:  Благодаря ти!  Smile

Сега като погледнах и  двете версии  CPE1 и CPEF имат еднакъв Changelist- 7182592 т.е няма промени!
Цитирай

Не знам, и преди е имало ъпдейти, които са с changelist-а на предишния. Може би е нещо дребно, но щом са го направили, все нещо ще има Smile
Цитирай

Дойде ъпдейта -23.32MB Smile
Цитирай

Дам Smile "големичък" е Big Grin .. Може би нещо за стабилност, въпреки, че поне при мен беше идеалка така или иначе Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)