Анкета: Притежавате ли HTC One M9+? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да.
75.00%
6
75.00%
Не, но обмислям покупка.
25.00%
2
25.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли HTC M9+
#26

Честито.Да си го ползваш със здраве.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
Аксесоари
#27

Мерси.
Искам да добавя в темата от личен опит как телефона ми получи БГ Меню.Моят М9+ също нямаше БГ меню и клавиатура, но беше достатъчно да пусна "NFC" и да го доближа до гърба на М8 който го бях ползвал с БГ и автоматично М9+ си получи Бг Меню и клавиатура.

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#28

Според потребители в XDA направили запитване трябва да получим ъпдейта този месец.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#29

Чакам го с нетърпение,като знам как литна и батерията как държеше след ъпдейта..

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#30

(2016-01-28, 22:40:20)bobytsekov написа:  Много хубаво! По отношение на тези двете е ъпгрейд, по отношение на друго е даунгрейд. Но в края на краищата не е позициониран като флагман (за щастие!). И ти няма какво да направиш по въпроса.

Край на дискусията!

По отношение на кое е даунгрейд ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#31

(2016-06-28, 13:04:19)Rad0slaw написа:  По отношение на кое е даунгрейд ?

SoC? GPU?
Цитирай
#32

Ясно, питах информативно, не да се заяждам. А при камерите как стоят нещата, на плюса по-добра ли е ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#33

Ами аз преди товя бях с М8, специално камерите на м9+ са много по добре. 4К видео със основната камера , а предната на 9+ е колкото основната на М8( 4 ултра пиксела)

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#34

Здравейте, утре очаквам въпросния модел. За какво да го тествам освен скенера, дисплея, wi-fi, разговори, камери (предна, задна, втора задна), звука.. нещо по-специално ? Също така е без гаранция, има ли някакви болежки модела ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#35

За сега не съм срещал проблеми с моя. Единствено че смуче яко батерията за което чакаме нов андроид

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#36

Опитай с рестарт след всяко зареждане на телефона. Потребители със същият проблем споделят, че по принцип тази "гимнастика" помага. Или виж как е при теб Google backup и ако е с отметка да е включен го спри. Надявам се да помогне. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#37

(2016-07-01, 20:51:54)ronnie72 написа:  Опитай с рестарт след всяко зареждане на телефона. Потребители със същият проблем споделят, че по принцип тази "гимнастика" помага. Или виж как е при теб Google backup и ако е с отметка да е включен го спри. Надявам се да помогне. Smile
Благодаря. Ще опитам и ще споделя има ли разлика.

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#38

Не взех телефона. Беше леко очукан, което можех да преглътна, но на бял фон се виждаха петна на екрана. Виждах ги съвсем ясно, дори момичетата в Еконта ги забелязаха, а собственика продължаваше да ме убеждава, че дисплея е перфектен и явно нещо е изцапан. Хареса ми иначе и много се изкефих на фингърпринта. От камерата очаквах повече, нищо особено не е, а предната на моя п7 по ми харесва, явно пикселите все пак имат значение. Направи ми впечатление, че не искаше да зареди клип от тубата, дори на 720п. Като цяло не е зле телефончето и ако не бяха тези петна бих го взел. Само където нямах търпение да го видя и се набутах с доставката 23лв, но по добре от прецакан телефон.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#39

От къде е обявата и за колко?Виждал съм на добра цена нови и ползвани в "ПРЕЕБАЛНИКА".

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#40

От olx, 600лв. Беше бартер, моя п7 за въпросното HTC + 320лв от мен. Добре, че забелязах дефекта на време.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#41

809лв е чисто нов в get.bg с 2 години гаранция.
Това с изключването на актуализациите и рестартиране на телефона след всяко зареждане мисля че има ефект. 20-30% повече ми държи батерията.

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#42

И моя е от ГЕТ.БГ.Ако можеш си го вземи от Виваком или Технополис.Че тия от ГЕТ са малко мошенници.Добре че не ми се е налагало и дано не ми се налага да ползвам гаранцията.

И от двете места можеш да го вземеш на изплащане.PLESIO също го продават.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#43

За нов пари нямам Big Grin Иначе много ме радва втората камера или по-скоро боке ефекта, който прави, да замазва фона като dslr апарат. Та може ли да покажете някоя снимка на човек, предмет или нещо друго да видя реално как се справя, че на ревюта много не може да се вярва много.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#44

Не виждам такава опция.Къде да я намеря?

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#45

Отваряш камерата, сменяш на duo камера, снимаш, след което отваряш снимката, настройки и има опция UFocus и от там буташ. Ако греша поправете ме или просто напиши в youtube UFocus.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Аз нямам такъв фокус.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#47

Имаш колега. Снимаш с двойната камера, после си отиваш на снимката, при докосване на снимката ти излизат : изтриване, редактор и т.н натискаш редактор и първото в ляво е юфокус.

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#48

Наистина е добра тази функция.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#49

Би ли споделил някоя снимка ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#50
Photo 

[Изображение: IMAG0095_1.jpg]

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)