Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

(2016-08-14, 13:58:33)Dirp написа:  Здравейте програмата за запис на разговори която най-много харесвам (ACR) не ми работи на marshmallow,това е някакъв дефект до колкото разбрах от интернет. Та някой има ли подходяща алтернатива,която да пита пак след всеки запис да го запазя или не.........Единственното нещо заради което не съм с Marshmallow,та помагайте,пробвах с доста call recorders,без резултат,иначе при мен локума си работи супер,та ако някой знае "лекарсво" за  С5-изпробвано да пише плс. Bu Big Grin Wink Cool  Относно колегата който иска да рутне 6.0.1 има Cf-Auto-Root за него,а обяснено е и в темата за рут на 5.0 как да стане и със KNOX 0x0 @denilika.

  Аз съм с S5 , с Android 6.0.1 , приложил съм тези настройки на ACR и записвам само ,ако в началото на разговора натисна червеното кръгче и след това ме пита дали да запазя разговора. Много съм доволен.


Прикачени файлове Миниатюри
           

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
Аксесоари

Да благодаря и аз вече реших проблема,въпросът е да се сложи версия на ACR по-висока от (18.*) ,аз зададох на автоматично изключих да съхранява записите в нилиотеката,не ползвам ръчния режим,а автоматичноя. Ако ми изнася запазвам разговора ако пък ли не изтривам. Благодаря все пак за отговора.  Wink Smile
Цитирай

Здравейте колеги.който и андроид 6 да инсталирам от саммобиле чрез один,тела сам се рестартирва.понякога по 2-3 пъти на ден,понякога държи и седмица.на какво се дължи това.какво не правя както трябва.мерси
Цитирай

Ти ресет правиш ли след инсталацията с Один, а чекваш ли Phone Bootloader Update?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-08-21, 22:26:20)rado__8 написа:  Ти ресет правиш ли след инсталацията с Один, а чекваш ли Phone Bootloader Update?

чеквам го,а за ресета го правя по нататък,тогава забравям.
Цитирай

Аз ъпдейтнах с Odin до 6.0.1 от Sammobile за Mtel (1 юни секюрити). Направих както е описано с ъпдейт на bootloader-а и след това - фабрични настройки.

После пуснах "по въздух" ъпдейт за юлските секюритита, след него не съм правил никакви фабрични - трябваше ли?
Цитирай

Щом нямаш проблем не, не е нужно.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

Здравейте!завчера инсталирах друг ром англииски.чекнах бутлоадера.после върнах на фабрични настройки,и пак същото.тела след два дни работа,днес се ресетна сам.нарочно сложих пин на сим картата,и така разбрах.въпроса е къде е проблема,в мен,втела или рома от саммобиле.
Цитирай

Ъпдейтнах до 6.0.1 и след инсталацията направих хард ресет,но съм забравил,че съм маркирал преди Reactivate Lock и сега ми съобщава,че самсунг акаунта ми е заключен.Като си вкарам обаче акаунта и паролата ми изписва,че не мога да се логна.Сигурен съм,че паролата е същата.Някъде четох,че иска първия самсунг акаунт,но аз не помня кой съм вкарвал.Някакви идеи какво може да се направи
Цитирай

Здравейте,
Еми проблема е това че когато искам да си отключа телефона той се рестартира без причина това се появи след като го ъпгрейднах на андроид 6
Цитирай

Здравейте! Днес и на мен ми излезна автоматична актуализация към Android 6.0 Marshmallow, версията е G903FXXU1BPF4/G903FOXX1BPF2/G903FXXU1BPD3. Телефона е Galaxy S5 neo. Искам да попитам, ако някой вече е ъпдейтнал да сподели мнение как се държи телефона, има ли лагове, бъгове и други подобни? Като цяло заслужава ли си да се ъпдейтне и ще важи ли гаранцията след това?
Благодаря!
Цитирай

Гаранцията важи,освен ако не рутнеш или по някакъв начин не счупиш Knox-а. Аз съм с С5 и андроид 6.0.1 последна версия,верно по-различен е от лолипоп,но има своите предимства. Относно бъгове и лагове при мен е всичко наред при това имам рут и съм слял катата памет с вътрешната на устройството. Така че ако си с лолипоп ъпдейтвай смело ако не няма смисъл да надграждаш друга 6-ца,защото по принцип като направиш ъпдейт е хубаво след това да си направиш и ресет,апропо винаги има вариант и за доунгрейд.
Цитирай

Телефона не се зарежда, след официалния ъпдейт. Някой има ли решение на проблема?
Цитирай

Добре де, 6.0. за чистия S5 става ли или не е стабилен?
Цитирай

6.0 е най-добрия андроид за S5. работи много по-добре от предходните. направи хард ресет след ъпдейта...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

здравейте от много време съм с Англииския 6.0.1 андроид сега го има за България ако го сваля какво да правя само ъпдейт с один ли ?
Цитирай

Инсталираш ли с Один ресет задължително както и чекваш бутлоудъра.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-10-04, 00:27:35)rado__8 написа:  Инсталираш ли с Один ресет задължително както и чекваш бутлоудъра.

пиши ми на лично ако може Smile
Цитирай

(2016-10-04, 00:27:35)rado__8 написа:  Инсталираш ли с Один ресет задължително както и чекваш бутлоудъра.

имаш лично Smile
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча стоков рутнат ром със 6.0 ?

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

Чети в темата
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...c-t2813628
Цитирай

(2016-10-11, 18:48:46)tibuzdrev написа:  Чети в темата
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...c-t2813628

Това не е ли само за девелопъри?

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай

(2016-10-11, 19:33:51)tonit0 написа:  Това не е ли само за девелопъри?

Колега това е нодевелопъри Huh
Цитирай

Някой знае ли защо от април месец не получавам актуализации на андроида а в официалния сайт пише че трябва да получавам.

Samsung Galaxy S10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)