Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P9 Standart L09/L19
#1

Тема за обсъждане на софтуерните актуализации P9 Standart.

За регион Европа - c432
Модели L09 - single sim & L19 - dual sim
Актуална версия - B170.


При мен през ОТА не се появяваше (бях с 166), флашнах я от SD карта.
[Изображение: Screenshot_2016_08_28_21_18_27.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз това го качих преди седмица

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#3

Забеляза ли промяна в иконите на dialer-a и камерата ?
Цитирай
#4

B180 OTA за L19  c432 - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

L09 C432 - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

Change log:
This update adds an email printing feature and optimizes several functions and the UI display.

[What's new]
Added an email printing feature.
Added a feature, which enables you to save a slow-mo video as a new video.

[Fixes]
Fixed an issue where the weekly display button in Calendar is not localized.
Fixed an issue where some UI elements are displayed incorrectly.

[Optimizations]
Optimized your device name to be consistent in all scenarios.
Optimized the prompts you receive when you insert a headset.
Optimized several shortcuts in the drop down menu.
Optimized several app icons on the home screen.
Improved the UIs on the contacts screen.
Optimized the Huawei Swype input method.

[Update notes]
1. If you experience any issues during the update, please call the Huawei customer service hotline or visit an authorized Huawei service center for assistance.
2. This update will not erase your personal data, but we recommend that you back up any important data before updating.
Цитирай
#5

Как се флашва ОТА? Всичко в архива ли се поставя в dload или само update.app

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#6

Напълно безмислена тема!!!... Актуализацията е качена на всички по официалният ред, същата я има и в андроид маркета. Официалният език на писане е Български и на Кирилица има го и в правилата!!!
Не виждам смисъл от темата.
Цитирай
#7

(2016-09-21, 06:28:15)amonev написа:  Как се флашва ОТА? Всичко в архива ли се поставя в dload или само update.app

Разархивираш и слагаш update.app в DLOAD.
Tрябва да имаш сток рековъри.
Цитирай
#8

Как се държи в сравнение с b170 ?
Някакви отзиви?
Цитирай
#9

(2016-09-21, 11:25:43)emzo написа:  Разархивираш и слагаш update.app в DLOAD.
Tрябва да имаш сток рековъри.

Благодаря ти. Интересно че два пъти пробвах, актуализацията минава, но все си стоеше на B170, а в същото време Wi-Fi то се скапа и не намираше мрежи. Направих цялостен ъпдейт към 180 и заработи нормално.

Направи ми впечатление, че версията на ЕМУИ е вече 4.1.1, но не намирам разлики.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#10

(2016-09-21, 14:31:26)amonev написа:  Благодаря ти. Интересно че два пъти пробвах, актуализацията минава, но все си стоеше на B170, а в същото време Wi-Fi то се скапа и не намираше мрежи. Направих цялостен ъпдейт към 180 и заработи нормално.

Направи ми впечатление, че версията на ЕМУИ е вече 4.1.1, но не намирам разлики.

И на мен се скапа WI FI.Как направи цялостен ъпдейт към 180.
Цитирай
#11

не съм го тествал , защото съм на б183 за Китай
Цитирай
#12

(2016-09-21, 17:40:55)cok написа:  И на мен се скапа WI FI.Как направи цялостен ъпдейт към 180.

Разархивираш, поставяш update.app в dload директория на картата. Изключваш и задържаш бутоните за звука. Всичко ще ти се запази като информация.

https://drive.google.com/file/d/0B4b2dEm...hraWs/view

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#13

(2016-09-21, 19:00:13)amonev написа:  Разархивираш, поставяш update.app в dload директория на картата. Изключваш и задържаш бутоните за звука. Всичко ще ти се запази като информация.

https://drive.google.com/file/d/0B4b2dEm...hraWs/view
Мерси.
Цитирай
#14

Действително ли този update е официален? Няма го на ОТА и в сайта на Хувей?
Цитирай
#15

Здравейте.Предстои ми закупуване на P9 обаче един приятел ми спомена май ,че едва ли ще има ъпдейт до андроид 7 по официалния начин ..имам предвид да си дойде от оператора към който съм и без да го базикам аз? Така ли е в действителност или ще го пуснат когато му дойде времето както и на другите марки горе долу?
Мерси.

Huawei P9 
Цитирай
#16

Говори се, че за P8 ще има. Не вярвам за P9 да няма. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
#17

(2016-10-05, 11:55:39)acidsoul написа:  Здравейте.Предстои ми закупуване на P9 обаче един приятел ми спомена май ,че едва ли ще има ъпдейт до андроид 7 по официалния начин ..имам предвид да си дойде от оператора към който съм и без да го базикам аз? Така ли е в действителност или ще го пуснат когато му дойде времето както и на другите марки горе долу?
Мерси.

Колега телефона няма как да няма ъпдейт до 7.0 при условие че p8 ще го има, последният официален ъпдейт на p9 ще е до 8.0 и може би 8.1

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#18

Мерси. А има ли значение към кой оператор си,кога ще дойде или не?

Huawei P9 
Цитирай
#19

Не съм чувал досега, че ъпдейтите зависят или се пускат от оператора към който си.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#20

Заслужава ли си да се качва ъпдейта или да се чака да си го пуснат от менюто "Update".
Реално не виждам кой знае какво подобрение, но нека някой дето го е ползвал да каже. Да не ми се омаже 4Г-то, че знам за един такъв случай  Big Grin
Цитирай
#21

Има наличен KangVip B192.
Тия дни ще го тествам.
Цитирай
#22

Има наличен и В182 за с432.
Цитирай
#23

Къде го откри този наличен ъпдейт?
Цитирай
#24

HUAWEI FIRMWARE FINDER - гугълни
Цитирай
#25

А не ! Ще си чакам да го пуснат през ОТА
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)