Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на Sony Xperia Z5 compact
#1

Здравейте от къде мога да си закупя Sony Xperia Z5 Compact. Много Ви благодаря предварително за отговора.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#2

@amadeus3, и как ти се дават за него 600€.?

 
Цитирай
#3

Колега, ще помагаш ли или се интересуваш кой и как си вади парите? Има конкретен въпрос. Моля, без излишен спам!

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Може би много ми харесва и искам да го взема колкото се може по-бързо. Не ми се чака.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#5

Предлагат се на amazon, можеш да ги видиш там.

 
Цитирай
#6

В Технополис го имат за 1200 лева.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#7

Във Виваком също го има и цената е 20 лева по-надолу от тази на Технополис. Ако имаш карта цената става 1104 лв.
http://www.vivacom.bg/bg/residential/ust...tab-prices

Има го и в този магазин, но е сив внос.
http://www.citytel.bg/sony-xperia-z5-compact

В Sony центровете също вече се продава, но не знам каква е цената.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#8

Леле леле много Ви благодаря, не знаех, че го има в България Smile

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#9

Обмислям покупка на Z5 Compact. Може ли да ме посъветвате откъде е добре да го купя и откъде НЕ е препоръчително? Smile Не ми се дават повече от 800 лв. и ми е много странно защо цените варират от 700 до 1000...

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#10

@soki, виж в CityTel.bg, доста позитивни коментари има за тях. За 790лв го има в сайта им.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#11

А какво има предвид xn3k под "сив внос" за телефоните от citytel? Rolleyes

(2015-09-29, 22:10:52)xn3k написа:  Има го и в този магазин, но е сив внос.
http://www.citytel.bg/sony-xperia-z5-compact

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#12

Стоките от сивия пазар не са предназначени за продажба за конкретен регион и не могат да бъдат поддържани от оторизирания вносител, тъй като може да не съответстват на задължителните нормативни и сертифициращи документи за безопасност. Тъй като тези стоки не са предназначени за продажба за конкретен регион, те може да не функционират правилно или оторизираният вносител може да не притежава подходящо оборудване, за да осигурява обслужване, поддръжка или софтуер.

С отварянето на международните граници и използването на Интернет за продажба на стоки на пазара за фотографска апаратура и потребителска електроника изключително често се предлага оборудването от сивия пазар. Мното различни видове оборудване се транспортира до Европа за продажба, без да е придружено от съответната документация, и европейските потребители не винаги

ПС Това означава сив внос, но по принцип аз лично не съм запознат дали са такива

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#13

Сив внос е, когато телефоните са произведени за друг регион и не минават през официалното представителство на производителя в България. Така наречената "куфарна търговия". Отиваш на екскурзия например в Дубай, минаваш през пазара и си купуваш телефони на килограм, разкодираш ги и ги предлагаш на някой онлайн магазин. Имам 3-ма познати, които се занимават с тази дейност. В повечето случаи, такива устройства нямат официална гаранция, а отстраняването на евентуалните повреди се поемат от продавача (пресметнат риск включен в надценката, която се слага). Купувал съм един единствен телефон от CityTel и той беше внос от Виетнам. Беше пълен със специфичен за тях софтуер, който не можеше да се премахне. Аз лично повече такъв телефон не бих си купил, но всеки сам решава за себе си.

ЕДИТ: Колегата ме изпревари за малко.  Big Grin Що се отнася до Sony, официално телефоните им се продават САМО в техно веригите, операторите и Sony центровете. Всичко останало е сив внос.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

Благодаря за разясненията! Smile

Тъпото в случая е, че не мога да си взема телефона в жълт цвят от официалните им вносители, тъй като операторите и Техно- веригите го предлагат само в бял и черен, а в Сони-центърът даже го били спрели от продажба. Unknw_mini

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#15

А защо държиш точно на Z5 Compact? X Compact е много по-добър и евтин.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#16

Да аз съм същия от другата тема.Това ще е модела

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#17

Чисто визуално погледа ми се спря върху Z5 Compact и честно казано не съм разглеждал други модели. Ще разгледам и X Compact, щом е по-добър от Z5C. Stolt

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#18

Да виж го, аз лично вчера го гледах в Технополис и доста е хубав, но го чакам в Виваком дано днес вече го има

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)