Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Според Accubattery facebook харчи доста, което си е истина - предишните ми телефони всичките по казваха яко  падане на батерията от него. А интересна е разликата в тока изхабен от дисплея



Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай
Аксесоари

Успях да докарам СоТ до 6 часа и малко. А в отговор на потребителя който пита за какво ми е 360 секюрити, ползам го само за да гледам РАМ- а колко се пълни и да чистя процеси от време на време.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

Това 360 или 580 секюрити не ти трябва. Вервай ми Wink

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2016-10-24, 14:03:55)degman написа:  Това 360 или 580 секюрити не ти трябва. Вервай ми Wink

Sent from my SM-G935F

Добре, обясни защо и ще го махна.
Цитирай

Ми обяснявал съм много пъти. Най просто казано - хаби ресурси и никаква работа не върши. Това е.

Sent from my SM-G935F
Цитирай

(2016-10-24, 14:08:29)bat_malin написа:  Добре, обясни защо и ще го махна.

Колега тези двата поста разгледай >> #2 #5

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Може ли някой да ми каже къде излиза използваната енергия от AoD ?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

[Изображение: e1269123a6b6b842c848b1f8ac1e3583.jpg][Изображение: c55ee2560aed0428abc45d7ab1865be7.jpg][Изображение: 5471d799e1475ea86f1097612714e81c.jpg]
Кое е вярното ? Big Grin

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Ето моите резултати изцяло на 4Г.
[Изображение: ?get_file=dc2522de8d7149c601e4d723772dc9...abd&inline]

[Изображение: ?get_file=00248b88a28b695c7c978e9d6a02ac...52b&inline]
[Изображение: ?get_file=a0879f724583fae2b530b33d684208...f72&inline]

[Изображение: ?get_file=b994086d3b9259491fc9a421255802...89e&inline]

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Е таз схема някой тествал ли я е ? http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3491185

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Ще си вкараш таралеж в гащите с тази щуротия. MicroG е резултат от reverse engineering на Google Play Services и не всичко е имплементирано, а това, което е, не работи напълно както трябва.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Здравейте колеги, от 2 седмици имам S7 и повеченот 4 часа SoT няма как да направя. Спрял съм всички синхронизации. Чета тук хората правят по 6-7 часа екранно време... което малко ме притеснява. Качвам малко снимки с показатели, аз ли нещо съм малоумен нз... едни и същи телефони а някои държат 2 пъти по-малко време.


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай

6-7часа прави едж

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

@Nikito82 много е относително Smile аз повече от 5:30 не съм правил по GSAM статистиката. Стоковата статистика ми показва около час по-малко.. Smile
Цитирай

Тея дългите времена се получават, когато ползваш телефона нощем. Особено аз както имам проблеми със съня и чета, заранта ми дава, че съм светил 2 часа, а батерията - над 80%.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Цитирай

(2016-11-01, 23:32:45)jivkojj написа:  Тея дългите времена се получават, когато ползваш телефона нощем. Особено аз както имам проблеми със съня и чета, заранта ми дава, че съм светил 2 часа, а батерията - над 80%.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Това са пълни глупости, не разбирам защо налучквате, а го казвате като все едно е факт  Bu
Всичките ми статистики са денем, защото аз в 99% от случаите си зареждам телефона всяка нощ
Имам почти 7 часа дисплей правени и както не веднъж казвам, това става когато позлваш телефона, а не е право пропорционално на използваното времетраене на самата батерия. Просто самата батерия се държи по-добре в режим на ползване от колкото на стендбай или по-скоро не по-добре а еднакво добре

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Аз мисля,че най-големия фактор е силата на сигнала на мобилната мрежа.. Не може половината тука да прават над 6 часа дисплей,а другите под 4 ( като мен ). Е тука в Димитровград навсякъде имам 4г ( на мтел съм ) и батерията се държи добре. А като съм в Стара Загора там сигнала ми много "играе" и за едно и също ползване, батерията пада доста по-бързо. Странното е че като бях с айфон 6с и на двете места сигнала ми беше добре :С
Цитирай

Да разбирам тогава че 4 часа екран е нормално време за НЕ ЕДЖ ?
Цитирай

4 часа екран е нормално време и за двата модела, спрямо потреблението ти.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Да и аз съм съгласен с това, като според мен не това трябва да е гледната точка( колко екран правиш ), а по-скоро колко ти издържа батерията като цяло
И преди съм казвал, че до сега не съм имал телефон с който да изкарам цял ден ( 15-18 часа ) без да се притеснявам, че може да ме остави

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Не ви ли омръзна да спорите вече.. При всеки човек потреблението е различно, един прави 8 часа на екран, друг 5. Зависи как си ползвате телефоните и колко е добър сигнала на оператора. Т'ва е.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай

(2016-11-02, 09:45:36)OGIER написа:  И преди съм казвал, че до сега не съм имал телефон с който да изкарам цял ден ( 15-18 часа ) без да се притеснявам, че може да ме остави

Ето това е правилното заключение! 

Колко сот се прави, статистики и т.н. за мен вече нямат значение. Знам че телефона ми ще издържи, в общи линии на каквото и да го подложа, от сутринта до вечерта без да се притеснявам че ще ме остави по обяд. Друг телефон способен на такова нещо също не съм имал. 
Ако това ми е целта мога и 10 часа SoT да направя... и? Имал съм дни дето SoT-а ми е бил под 3 часа, имал съм такива дето е бил 6+. Но и в двата случая ми е изкарвал деня без проблем.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

@smiley, чак пък на каквото и да е.. Аз моя го зареждам на 100%, пускам самолетен режим, пускам WiFi и цъкам около 3,3;30 часа Clash Of Clans без да изгася екрана ( на автоматична осветеност ) и става пак за зареждане.. Тъй, че без празни приказки. 1 Ден с нормално ползване телефона кара Smile тва е важното.
Вчера от XDA дръпнах някво файлче което се импортва в package disabler и спира доста процеси които не пречат на работата на андроида. Днеска съм на 55% със 24 часа ползване на Power saving и имам 2:20 ч SoT
Цитирай

Може ли линк лъм файла, че с всеки ъпдейт този disabler блокира все по-малко работи...?

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
Цитирай

(2016-11-02, 22:27:03)falio написа:  @smiley, чак пък на каквото и да е.. Аз моя го зареждам на 100%, пускам самолетен режим, пускам WiFi и цъкам около 3,3;30 часа Clash Of Clans без да изгася екрана ( на автоматична осветеност ) и става пак за зареждане.. Тъй, че без празни приказки. 1 Ден с нормално ползване телефона кара Smile тва е важното.
Вчера от XDA дръпнах някво файлче което се импортва в package disabler и спира доста процеси които не пречат на работата на андроида. Днеска съм на 55% със 24 часа ползване на Power saving и имам 2:20 ч SoT

Сори трябваше да уточня че "на каквото го подложа,' не включва рендърване на 4к видео, нито пък 3:30 часа игра на клаш оф кланс. Очеивдно тогава няма да издържи, мисля че това е ясно Rolleyes

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)