Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

здравеите колеги на скоро си взех леново но никаде не пише модела на телефона моля някои ако знае модела и дали е реплика или не да каже благодаря предварително


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
Аксесоари
#2

Модела на телефона можеш да го видиш в настройките.

[Изображение: 849716_fr.jpeg]  [Изображение: 849717_fr.jpeg]  [Изображение: 849715_fr.jpeg]

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#3

Хм..ако ментето е на ниво,и в настройките ще ти дава името на ментето,дори някои от тестовите програми се лъжат!Само АнТуту ми е показвало вярно,при он-лайн верификация.Инсталирай я,пусни активна интернет връзка и пусни тест.Веднага ти дава истинският вид на процесора,чип-сета и дъно,ако има основни разлики с дадените от производителя на оригинала,менте е.Китайски търговци са ми признавали резултата от АнТуту и са ми връщали пари,за доказано менте,продавано от тях като оригинал.

P.S.-На пръв "прочит" на твоите снимки,мисля че си попаднал на менте.Леново май нямат апарати с среден бутон "стрелка нагоре" или "къщичка".Трябва да са 4 малки квадратчета заедно или заедно-обградени с линия.
Цитирай
#4

Не се хаби да търсиш модела. Това НЕ е Леново.
Цитирай
#5

(2016-12-02, 10:14:05)vertexe написа:  P.S.-На пръв "прочит" на твоите снимки,мисля че си попаднал на менте.Леново май нямат апарати с среден бутон "стрелка нагоре" или "къщичка".Трябва да са 4 малки квадратчета заедно или заедно-обградени с линия.
Тук грешиш,погледни моделите Vibe C,K6 и тнт.

Xiaomi Mi 10t Pro 8gb Ram/ 256gb Rom
Цитирай
#6

Ами не греша-даваш ми пример с нови апарати от 2-3-5 месеца,не говоря за тях,погледни дизайна на апарата на снимките,по него време беше така.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)