Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Интернет и Набиране
#26

На 3Г съм винаги

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Интересното е че при мене обхвата не се губи(или поне така показва) а пък ми спира нета и не мога нито да набирам нито да ме набират.

LG G4
Цитирай
#28

Решение на този проблем няма ли?
На оператора ли да се оплаквам или ?

LG G4
Цитирай
#29

Няма смисъл да се оплакваш.
Най- вероятно подготвят мрежата за 4г и сега се наблюдават аномалии.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#30

Здравейте, дали някой е попадал на следния проблем.
Абонат съм на мтел вчера закупих 2 апарата Г4  от тях при пускане на единия 4г трагна без проблем на другия стои 3Г макар и в опциите да съм отбелязал ЛТЕ мрежата.
Ако някой е имал подобен проблем да сподели за някакво решение или да нося апарата за смяна докато ае време.

Благодаря предварително.

Едно допълнение само проверил съм си сим картата 4г е и плана е с работещ интернет на 4г мрежата им.
Цитирай
#31

И аз сега странен проблем...получавам повикване,разговора приключва и уж затварям...Прибирам се и поглеждам телефона ми дава все едно още говоря с този човек,седи си затваряне и до там.Не приключва разговора уж.Опитвам да набера-седи свързване и до там.Айде рестарт и си набирам спокойно. Брата с който говорих каза че при него си е отчело само секунди-колкото си беше разговора.Телефона е от Теленор с 6.0

ПП:от друга страна като се замисля може и причината да е,че днес си взех чантичка за телефона и портфейла да седят през врата. И през цялото време и в колата ми беше на врата и я беше напекло едно слънце...

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#32

@myzrael, при 6.0 и аз го имах този проблем и забиваше целия телефон, оправяше се само с вадене на батерия.... след като върнах на 5.1 не се е случвало.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#33

(2016-05-31, 23:34:15)ge6on написа:  @myzrael, при 6.0 и аз го имах този проблем и забиваше целия телефон, оправяше се само с вадене на батерия.... след като върнах на 5.1 не се е случвало.

Ами то телефона го взех преди 10 дни и си беше с 6.0 по дефаулт. Не че целия заби,просто отварям регистър на повиквания и ми беше зациклило-показваше 58мин.уж го затварям,пак отварям тва меню и показва 1час,ама секундите не вървят,просто се променяше на всяко отваряне. И съответно не можех да набирам седи на свързване и до там.Другото което забелязах-в регистър на повиквания този разговор изобщо го няма.Все едно не ми е звъняно от въпросния номер.
Преди се беше случило на майка на Е52-беше забутала чантата си над жабката под таблото и тва лятото и после и даваше че телефона е изключен,рестарт и се оправяше работата.Веднъж и на старото ми галакси по сходен начин се получи.Днес явно е станало нещо подобно.Да се надявам да е единичен случая.Ама пък когато приех повикването си бях в 1 магазин поне 30мин.е седял на хладно.

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#34

И аз имах случая със забиването когато ъпдейтнах до 6.0 и беше адски дразнещо и свалих на 5.1 и вече нямам проблеми.
А относно оранжавите, този проблем май го има само при нас с Г4, жената е с ябълка, бащата и колегата със самсунг и няма никакви проблеми с тех. Два от служебните са Вива и там няма ядове, а с тях на ден се говори адски много.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#35

На мен ми се случи само ведъж и то преди две седмици.
От тогава не се е случвало, може да са позакрепили мрежата.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#36

Абе пичове, и аз съм тествал с други телефони с моята сим карта. Там няма проблеми. Мрежа, мрежа ама май и телефона има вина.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#37

При мен вчера се случи 3-4 пъти, всеки ден почти ми се случва поне веднъж, около мен има доста вива карти и никой друг няма такива проблеми.Нито един от тези около мен не е с ЛГ.
Цитирай
#38

Мда и аз това забелязах че май само аз с моето г4 имам проблем.
Имам над 20 колеги на работата и те не се оплакват...

LG G4
Цитирай
#39

При мен често се наблюдава зависване на нета за по 15-20 секунди на 3G на теленор. Свети само лявата стрелкичка на иконката. Изключил съм фаст дормансито. Въобразявам ли си или има нещо?

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#40

Проблем с обхвата на Виваком, имах март-април със старата карта и то основно вкъщи. В момента в който смених Sim карта с тези новите на които пише 4G, всякакви проблеми свързани с обхвата изчезнаха магически Smile . Сега обхвата ми е на максимум според индикатора, както и не съм имал и 1 пропуснат разговор от липса на покритие. Интернета също не съм забелязвал да има каквито и да е прекъсвания, а и на 4G си е доста бърз.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#41

Колега, пада ли ти батерията с една идея по бързо когато си на 4G?

Galaxy S10
Цитирай
#42

Телефонът ти не загрява ли повече от както взе новата 4Г сим карта на вива? При мен загрява, но съм в район, в който все още няма пуснато 4Г. Оплакват се и други колеги, че телефоните им загряват с новия чип...
305
Цитирай
#43

Да споделя.Откакто сложих 6.0 ММ 20g (21.05.16) не съм имал проблем нито с разговорите, нито с интернета
Цитирай
#44

Батерията на 4G, пада малко по-бързо, но не чак да е фрапантно като между 2G и 3G. Не съм и забелязал да загрява повече с новата карта. Съвсем нормално си работи с андроид 6. Навсякъде където ходя в града си имам 4Г. При мен, телефона загрява повечко, само когато го зареждам на безжичното зарядно и то на 1 от 2-те ми зарядни. Става чак неприятно, ако ми се наложи да говоря и като си допра телефона до ухото. Добре че на G4 няма тъч залепен върху дисплея, че сигурно щеше до сега да ми е направил жълто петно като на старата ми G2-ка. Определено ще почна да ползва другото безжично зарядно на което пише Samsung и е двойно по голямо,а и двете са от Али-то за по няколко долара.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#45

(2016-05-31, 15:45:30)myzrael написа:  И аз сега странен проблем...получавам повикване,разговора приключва и уж затварям...Прибирам се и поглеждам телефона ми дава все едно още говоря с този човек,седи си затваряне и до там.Не приключва разговора уж.Опитвам да набера-седи свързване и до там.Айде рестарт и си набирам спокойно. Брата с който говорих каза че при него си е отчело само секунди-колкото си беше разговора.Телефона е от Теленор с 6.0

ПП:от друга страна като се замисля може и причината да е,че днес си взех чантичка за телефона и портфейла да седят през врата. И през цялото време и в колата ми беше на врата и я беше напекло едно слънце...

И на мен днес ми се случи за първи път.
Цитирай
#46

Здравейте,

От скоро и аз съм с Lg g4 и се наблюдава същия проблем. Виждам, че не е писано в тази тема от лятото и ми беше интересно дали имате решение на този гаден проблем със обхвата. И аз съм на 4G към теленор и особено като ползвам апарата губя цялостен обхват, отвратително е. Помагайте !

Благодаря ви за отделеното време предварително Smile

LG G4
Цитирай
#47

Здравейте,
Честита Коледа !
ъпдейтнах си телефона до ММ 6.0, и честно казано има подобрения, но не е премахнат проблема изцяло.. Не знам вече какво да правя дайте някакъв съвет. Губенето на обхват и на интернет продължава :? Надявам се да измислим нещо за да премахнем това досадно проблемче Smile
Поздрави Smile

LG G4
Цитирай
#48

С друг капак пробвано ли е, да не е нещо по антените?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#49

Аз имам абсолютно същия проблем със спирането на интернета (свети само едната стрелка) на Samsung Galaxy A5. Използвам 4G на виваком, но на места където няма покритие 4G-то, започна много често да ми спира интернета на 3G и през това време нито мога да набирам, нито да ме избират. При мен проблема май се появи когато си смених картата с нова 4G, преди това не си спомням да съм имал проблеми.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#50

(2016-12-27, 15:42:36)alexbg67 написа:  С друг капак пробвано ли е, да не е нещо по антените?..

Поправи ме ако греша, но на капака не са ли само антените на NFC ? Поне на G4 мисля така :? Ако трябва да купувам нов капак..

До колегата с Галаксито.. Смених картата в Теленор.. прочетох бая в нета, в някой форуми казват, че е въпрос на настройки, други казват, че е софтуерен проблем.. много е досадно..

Наистина се чудя какво да правя вече давайте идеи Smile

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)