Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата платформа на АндроидБГ - дискусии и въпроси

А също така просто да се абонираш само за темите ,които те интересуват.Бутона се намира най-отдолу на всяка тема.
След като си ги избрал когато влезеш във форума си влизаш в профила и отиваш на Абонирани теми.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
Аксесоари

Защото така няма да виждам къде има нови мнения, докато не вляза. Една от причините.
И вероятно защото съм си създал някакви навици :-).

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

За съжаление към повечето нови неща трябва привикване. Но с времето всичко уляга. Androidbg

Sent from my Leo toy using ff
Цитирай

(2015-01-20, 17:18:23)genchoili написа:  А също така просто да се абонираш само за темите ,които те интересуват.Бутона се намира най-отдолу на всяка тема.
След като си ги избрал когато влезеш във форума си влизаш в профила и отиваш на Абонирани теми.

Това вече е добра идея, но доведе до откриването на следния проблем:
   

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

Ще може ли да помоля, след като се нагласят нещата и влязат в релси, да добавите един бутон "нагоре" под всяко мнение или където е удобно? Благодаря!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

(2015-01-04, 12:56:02)xn3k написа:  Форума започна постепенно да ми харесва, но има 2 неща, с които не мога да свикна.

1. Никой не каза дали има техническа възможност да се добави пътя до темата най-отдолу, защото след прочитане трябва да се скролира до горе, за да се върнеш отново в раздела.

[Изображение: ed37465b69bf3358.png]

Току-що забелязах, че линка до темата е добавен и в долната част на страницата!  Lol

Огромни благодарности към екипа! Buga

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай

(2015-01-20, 19:35:05)xn3k написа:  Огромни благодарности към екипа! Buga

От мен също!Dance


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай

(2015-01-20, 17:49:56)bobyn написа:  
(2015-01-20, 17:18:23)genchoili написа:  А също така просто да се абонираш само за темите ,които те интересуват.Бутона се намира най-отдолу на всяка тема.
След като си ги избрал когато влезеш във форума си влизаш в профила и отиваш на Абонирани теми.

Това вече е добра идея, но доведе до откриването на следния проблем:

Ще бъде решен скоро проблема.

bobyn, провери сега.
Цитирай

Сега е ОК, благодаря за бързата реакция.

С риска да стана нахален и несимпатичен на екипа, има ли възможност да се добавят бутони "Абонирани теми" и "Форумни абонаменти" на посоченото място (което е и логичното им място според мен)?
   

Може и на долната лента :-)

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

(2015-01-03, 13:41:21)зенит-е написа:  Аз имам следния проблем: Липсва бутона, който автоматично кирилизира. Проблема е в това, че по една или друга причина не мога да подкарам кирилизатор на компютъра си и този бутон беше много удобен.



Edit: Не питайте как в момента пиша на български.... Голяма играчка е.

Да очакваме ли положително развитие на проблема?

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай

Имам един въпрос свързан с репутацията: като видим, че има даден индивид в този форум (много любвеобилен човек, между другото), който цъка негативна карма на повечето ми мнения, без абсолютно никакво основание освен да хейти, може ли да го докладваме?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2015-02-06, 02:57:03)smiley написа:  Имам един въпрос свързан с репутацията: като видим, че има даден индивид в този форум (много любвеобилен човек, между другото), който цъка негативна карма на повечето ми мнения, без абсолютно никакво основание освен да хейти, може ли да го докладваме?

Offtopic
Така като ти гледам оценките, както имаш минуси от един и същ потребител, в една тема - така имаш и плюсове от един и същ потребител, в една тема - също без коментар. Значи, когато е плюсче, може. Обаче когато е минус - хейт. Няма логика, нали затова са оценките. Вместо да се занимаваш да му пишеш, да изпадаш в допълнителни дразги, просто цъкаш минус. Ако те гони из форума и слага -1 независимо от темата на всяко твое мнение и т.н. е друг въпрос. А пък, който се интересува чак толкова защо са ти тия минуси може да кликне върху тях и директно отива на мнението, чете и си прави заключение.  Wink
Цитирай

cinizam@ и на теб да ти цъка 1 и същ човек минуси щеше да се дразниш ......... 
Не казвам дали трябва или не да е така, но все пак е дразнещо.
Цитирай

@cinizam - не бе не, мен за минуси и плюсове ми е през оная работа ако трябва да съм честен. Просто забелязах въпросният индивид, че ми е цъкал минуси без никаква причина, на постове които.... anyway няма много значение. Просто питах (: Ако пък намира смисъл в живота като хейти - да цъка минуси колкото душа му иска.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

За всяко нещо си има смислено обяснение. Не ми казвай, че не си го накарал по-някакъв начин да ти слага минуси...има си причина явно. Ако по никакъв начин не предизвикваш, никой няма да си прави труда да се занимава с теб. Не ми отговаряй, казвам го така по-принцип, а не че взимам на някой страната.

Тази тема е за Новата платформа, а не за репутация.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2015-02-06, 18:20:23)rado__8 написа:  За всяко нещо си има смислено обяснение. Не ми казвай, че не си го накарал по-някакъв начин да ти слага минуси...има си причина явно. Ако по никакъв начин не предизвикваш, никой няма да си прави труда да се занимава с теб. Не ми отговаряй, казвам го така по-принцип, а не че взимам на някой страната.

Тази тема е за  Новата платформа, а не за репутация.

Повярвай, има страшни хора... Аз лично съм developer на андроид приложения, и мога да ти кажа, че без причина, някой си ми праска 1-ици в Google Play, дори още без да е пробвал играта. Просто си има хора, които ненавиждат чуждото щастие Wink
Цитирай

Тези звездички под името на даден потребител за какво са?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Определят се от броя мнения, т.е. дали си нов потребител, потребител или редовен потребител.
Цитирай

Откъде да премахна получаването на мейли за всяка нова тема в два от форумите, за които съм се абонирал?

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

От настройките на твоя профил.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Колега, за да задам този въпрос, значи не съм открил къде в настройките на профила.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай

[Изображение: 7b1e47b1f78aa492.png]

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай

Преди имаше бутон след страниците на дадена тема ”Нови мнения” и след като кликнеш на него ти отваря темата с първото ново непрочетено мнение. Това беше супер удобно и полезно. Ще се върнели този бутон? Защото сега трябва да помня до къде съм чел мненията по дадена тема.
Цитирай

Сега пред името на темата има една синя стрелкичка, когато има нови мнения. Ако я няма значи в темата няма нови мнения, но ако я има кликаш върху нея и действа по същия начин, както едно време бутон "нови мнения".

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай

Бърз въпрос - защо Долфин браузъра не ми помни скритите раздели на форума и ги ОТкрива при всяко влизане ? С други браузъри няма този проблем.

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)