Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 2016
#26

Реших да си направя подарък за Нова Година и ще помоля притежателите на този модел да си го харесвам ли или да търся нещо друго за тези пари.?
Цитирай
Аксесоари
#27

От 22-ри насам вече сме с два такива , много ми се искаше , дори бях решил поне единият да е Р9 лайт но след като го поразцъках в магазина се отказах... Не видях на пръв поглед къде му са плюсовете а и визуално не ми допадна...

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#28

(2016-12-27, 23:48:54)person написа:  Реших да си направя подарък за Нова Година и ще помоля притежателите на този модел да си го харесвам ли или да търся нещо друго за тези пари.?

Всеки сам преценя за себе си! Аз лично съм доволен от телефончето! Работи бързо и гладко, досега не е забивал и не ми е правил проблеми, батерията държи доволно и т.н.
Та всеки потребител си преценя сам възможностите и желанията! Аз лично му се радвам, но не мога да кажа, дали ти да го харесваш! Wink
Ако ти допада, свиркай си и си го ползвай със здраве, пък в крайна сметка няма да ни надживява! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#29

Здравейте , бихте ли споделили до колко % разряд на батерията изчаквате преди да презаредите? На предните ми устройства зареждах задължително около 20 % защото от там нататък се сриваха за отрицателно време. Този модел ме впечатли именно с невероятно издържливата си батерия... Днес му предстои трето зареждане , на 10 % е в момента... Предните два пъти изчаках до 3% разряд...

Samsung Galaxy S2 Plus , Alcatel One Touch Idol 2 , Samsung Galaxy J5(6)
Цитирай
#30

Зареждам различно! Според зависи от ситуацията, дали ще съм за дълго някъде навън. Никога не съм се замислял на колко процента да зареждам! Сега с този съм направил три-четири зареждания и всяко съм го правил на различен остатъчен заряд, от 30 до 10% (май най-ниско съм го оставял). Та аз лично нямам "белязка" на колко % да го зареждам!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#31

Та телефона има повече минуси отколкото плюсове .
MИНУСИ :
1 . Няма подсветка на бутоните ю
2. Няма лед индикация за пропуснати повиквания смс и т.н
3 .Няма авто контраст което го прави доста зле в затворени помещения
4.Отново глупавия дрейн на батерията както при s2 ,т.е като изключиш и пак включиш губиш %
5 . Камерата е адси зле , много зле , а уж се води среден клас - няма HDR

Плюсове :
1 . Батерията е добра , но това не компенсира горните минуси

Заключение : Телефон който не си заслужава парите и върши нужда както обикновен телефон . Един хуавей нисък клас има всичко изброено като минус в тоя телефон.

p9 е по доброто решение

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#32

(2016-12-30, 22:34:00)fuckinggood написа:  Та телефона има повече минуси отколкото плюсове .
MИНУСИ :
1 . Няма подсветка на бутоните ю
2. Няма лед индикация за пропуснати повиквания смс и т.н
3 .Няма авто контраст което го прави доста зле в затворени помещения
4.Отново глупавия дрейн на батерията както при s2 ,т.е като изключиш и пак включиш губиш %
5 . Камерата е адси зле , много зле , а уж се води среден клас - няма HDR

Плюсове :
1 . Батерията е добра , но това не компенсира горните минуси

Заключение : Телефон който не си заслужава парите и върши нужда както обикновен телефон . Един хуавей нисък клас има всичко изброено като минус в тоя телефон.

p9 е по доброто решение

Едно време все лед индикатори сте имали. Телефона никак не е зле и тези уж минуси, които изброяваш не са болка за умиране...
А колкото до камерата - въобще не е лоша. Просто на голямо ISO има доста шум, за това снимайте на ISO 100 или 200 максимум...

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#33

(2016-12-30, 22:34:00)fuckinggood написа:  Та телефона има повече минуси отколкото плюсове .
MИНУСИ :
1 . Няма подсветка на бутоните ю
2. Няма лед индикация за пропуснати повиквания смс и т.н
3 .Няма авто контраст което го прави доста зле в затворени помещения
4.Отново глупавия дрейн на батерията както при s2 ,т.е като изключиш и пак включиш губиш %
5 . Камерата е адси зле , много зле , а уж се води среден клас - няма HDR

Плюсове :
1 . Батерията е добра , но това не компенсира горните минуси

Заключение : Телефон който не си заслужава парите и върши нужда както обикновен телефон . Един хуавей нисък клас има всичко изброено като минус в тоя телефон.

p9 е по доброто решение

Братле, разбрахме, че на теб не ти харесва телефона! Ама не мога да разбера, какво правиш в темата на телефона, който не заслужава и стотинка от парите си?
За тази луксозна китайска марка си има цял раздел, там можеш да им се възхищаваш!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#34

Имам телефона затова казвам какво не ми харесва . Все пак темата е за самия телефон да се дават мнения нали така ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#35

И защо го купи с толкова минуси?
Не се ли информира предварително, колко неща му липсват?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#36

'fuckinggood' и според теб не си струва да го купиш за 385 лв.?  Там  в Технополис може да го пипаш, да го оглеждаш и като не ти харесва
да си вземеш нещо друго.....Аз лично съм си го харесал, но и затова питам тук.....
Цитирай
#37

Телефона го купих , заради добрата батерия това е заради което го купих . Камерата на място не можех да преценя заради светлина и всичко останало . Бях свикнал с авто контраст , но уви сега без авто контраст е малко кофри . Друго с такава батерия не може да се намери за тея кинти .

Айде весело посрещане на новата 2017 на всички Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#38

Имам телефона от два месеца и мога да кажа че съм пре доволен. До сега не съм имал андрод който да кара толкова. HTC, XIAOMI, LG съм имал но тоя кърти мрака по издържлива батерия. Дисплея е чудесен, звукът приятен. Не съм геймър и процесора ми върши идеална работа. Няма лагове, рестарти.Дизайне е точно мой тип.  Камерата мисля е най слабото звено в телефона но ще го преживея.
Цитирай
#39

И аз така мисля, но камерата на модела от 2015 е доста по-добра от тази, но пък J7 2016 мисля, че е с доста по добра камера от J5 2016 и дори J5 2015.
Не знам защо така се е получило да свалят така нивото на камерата спрямо предходният модел.
Цитирай
#40

Незнам що толкова зле се представя, уж не е интерполирана с по малко пиксели а снима доста по зле от разни ментаци. Колегата има едно Блеквю с камера 5мп интерполирана до 8мп.Горе долу снимат еднакво. Ако сте пробвали да увеличите снимка моментално се офляква образа като при ммалко пиксели.
Цитирай
#41

Аз съм с телефончето от около седмица и мога да кажа, че за момента съм доста приятно изненадан за телефон, струващ под 200лв.
Имам само едно питане. В момента, след като съм задал шаблон за отключване, първо трябва да слайдна екрана и след това ми  се появява шаблона. Има ли как да се появява директно той? Рових се в настройките и поне аз не открих нищо.
Благодаря предварително.
Цитирай
#42

(2017-01-05, 09:34:54)e_cvetcov написа:  Аз съм с телефончето от около седмица и мога да кажа, че за момента съм доста приятно изненадан за телефон, струващ под 200лв.
Имам само едно питане. В момента, след като съм задал шаблон за отключване, първо трябва да слайдна екрана и след това ми  се появява шаблона. Има ли как да се появява директно той? Рових се в настройките и поне аз не открих нищо.
Благодаря предварително.
Къде го намери под 200лв да си взема пет....
Цитирай
#43

Мтел 189 лв.
Цитирай
#44

(2017-01-05, 19:44:57)e_cvetcov написа:  Мтел 189 лв.

Е то тва с абонамент, така кажи.
Цитирай
#45

При j5 2015 година камерата е в пъти по добра Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#46

^Потвърждавам. В добри условия камерата се представя перфектно, дори и да не ползвам максималните мегапиксели(ползвам 9,6 мп защото искам 16:9 да е формата) В лоши условия например когато са пуснати лампите има малко шум, но не е болка за умиране.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#47

След 4 месеца ползване, смея да заявя, че телефона се държи много добре и не ми е правил никакви сериозни проблеми. Единствено 2-3 пъти е загрявал, но без забиване.
Най-доволна съм от батерията, която при пуснат мобилен интернет, ако не човъркам цял ден, ме издържа 2+ дни.
Цитирай
#48

СМСПОП : тО тва му е хубавото батерията другото е за екирнисажа . Дано п10 лайт на хуавей се окаже хубав да го махам тоя и да вземам него .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#49

Дано, че от 9 лайта не съм очарован, да ти кажа честно! Затова си останах на Самсунг!
Дори и поорязан си ме кефи самсуняка, засега работи безотказно! За моите нужди е перфектен! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#50

Братле идеален е за фейсче и другите работи , ама нали требе да качваш снимки , а тая камера нищо не прави . По хубаво да бяха взели камерата от s4 . Много е обемист + това телефона едвам му свикнах . Иначе п10 лайт ще е върха според мен с нов интерфейс + лаунчер април месец сиг ще се покаже.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)