Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G5
#51

Когато е поставен кам модула, батерията на телефона става общо 4000 MAh. тоест телефона я ползва.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#52

Зачудила съм се дали си заслужават така натечените Camera Lens и по-конкретно - макро лещите и ND filter, които се продават за телефони. Някой използвал ли е такива и би ли споделил впечатления?

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

(2016-12-15, 02:08:24)any9 написа:  Зачудила съм се дали си заслужават така натечените Camera Lens и по-конкретно - макро лещите и ND filter, които се продават за телефони. Някой използвал ли е такива и би ли споделил впечатления?

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Аз използвам - вървят в комплект macro, wide, fisheye - само макро лещата е практична по мое мнение, другите не ги ползвам.

ето пример - клик:
[Изображение: 29416466094_d2fb017c28_n.jpg]
Stink bug by Georgi Dochev, on Flickr

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#54

И на мен така ми се струва, че макро лещата ще е най-практична. Можеш ли да препоръчаш хубава леща?
Също да попитам за telephoto лещите дали стават за нещо?

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

Ами моите поръчах от OLX, нямам идея каква марка са, ето ЛИНК. Гледай да са със щипка, а не с магнит. По-удобно е и става за всякакви телефони.

Телефото леща не съм използвал.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#56

Здравейте
От къде мога да си взема кабел и оригинално зарядно от България? Видях в dice и в citytel, но чета, че има много фалшиви, особено от тези "насипните". Ако не оригинално, поне марка и модел, от който сте доволни и поддържа fast charge.
Поздрави
Цитирай
#57

Грешка!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#58

(2017-01-02, 19:15:19)drone2 написа:  Здравейте
От къде мога да си взема кабел и оригинално зарядно от България? Видях в dice и в citytel, но чета, че има много фалшиви, особено от тези "насипните"....
В dice.bg провери, фалшиви там не предлагат, а някои си имат и гаранция.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)