Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

За феновете на Meizu-Meizu MX5,Meizu MX4 Pro, Meizu M1 Note, Meizu M2 Note, Meizu MX5

@Bucki, провери настройки на APN точка за достъп на мобилни данни.

 
Цитирай
Аксесоари

@Bucki и аз имах подобен проблем при ъпдейта към Flyme 5 . Правих всевъзможни неща и накрая се оправи като включих роуминга.
Ако не ти е проблем, че телефона ще работи в роуминг, пробвай.
Цитирай

Благодаря за отговорите момчета. Ресет на данните в APN вкарах ги на ново и се оправи. Телефона е пушка след като му дадох след новия ъпдейт и фабрични настройки. Има една отметка , без да искаш ако я пипнеш нямаш нет намира се вътре в настройките за мрежи там дето е оператора под APN. Мисля че и от там ми беше проблема. Не ми е ясно само как се е преместила. Може би аз съм я пипнал снощи.

HTC Explorer, HTC Desire C, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай

Пичове, проблем - спуках дисплей на MX5 Sad

Въпросче - ако е само стъклото колко е риска да допрецакам дисплея? Не знам как е устроен тоя тип, само знам че е АмоЛЕД.. Ще може ли го ползвам с пукнат дисплей - като косъм е..?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

(2016-12-15, 22:23:02)doxr написа:  Пичове, проблем - спуках дисплей на MX5 Sad

Въпросче - ако е само стъклото колко е риска да допрецакам дисплея? Не знам как е устроен тоя тип, само знам че е АмоЛЕД.. Ще може ли го ползвам с пукнат дисплей - като косъм е..?

Моя го счупих на първия месец,вече година продължава да работи без проблем.
Цитирай

Колеги, има ли някой в форума с Meizu M5 Note? Чудя се да сменям моя китаец с някое Meizu или Xiaomi и колебанията са ми точно между Meizu M5 Note и Xiaomi Redmi Pro или Xiaomi Redmi Note 4. Общо взето водещия фактор трябва да е батерията, а тя и при двата е 4000 mAh. Другото което се чудя е, при Meizu още ли нямаше бутони за връщане назад?
Цитирай

При Меизу винаги е имало бутон за връщане назад,а която и марка да избереш няма да збъркаш.Аз лично съм много доволен от моито Меизу и на драго сърце следващия телефон отново ще е китайски.
Цитирай

Според мен е по-добре Мейзу. Поне според мен хардуера иим е на доста добро ниво,като качество имам в предвит. Операционната система е лека и бърза, няма никакви излишни глупости. Идва почти без приложения,само 5 на кръст основни и това е.
Аз съм много доволен от моя тел. и смятам следващия ми тел. пак да е Мейзу.
Цитирай

И аз съм с Meizu  и до момента съм много доволен, но Xiaomi са на по високо ниво....като цяло..особено софт.

HTC Explorer, HTC Desire C, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай

(2017-01-05, 16:08:43)buuu написа:  Колеги, има ли някой в форума с Meizu M5 Note? Чудя се да сменям моя китаец с някое Meizu или Xiaomi и коле*анията са ми точно между Meizu M5 Note и Xiaomi Redmi Pro или Xiaomi Redmi Note 4. Общо взето водещия фактор трябва да е батерията, а тя и при двата е 4000 mAh. Другото което се чудя е, при Meizu още ли нямаше бутони за връщане назад?

Взимай Xiaomi и не се чуди изобщо , като потребител който е ползвал и Meizu MX4 , мога смело да заявя , че шиаомито е в пъти по добрия избор. Мезу не че са лоши като изработка , но в софтуерно отношение имат още много да направят за да са доволни потребителите . Батерията при мен  говоря МХ4 , така и не можах да оправя проблема . С последната стабилна версия такъв дрейн че просто едвам изкарвах деня , докато със шиаомито си правя 12 часа SoT , и телефона лети направо !


П.П. Редми ноут 4 Снапдрагън е по добрия избор между редми про и редми ноут 4 !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)