Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia потвърди завръщане при смартфоните догодина
#76

Не виждам голямата разлика дали е с microUSB или с Type-C ....

Телефончето е добро, цената е прекрасна за хардуера си, разбира се, одрали са S7 отпред като дизайн, но нормално - ако не прилича на iPhonе, ще прилича на Galaxy. Вече свикнах...

Нещо интерфейса ми бие на китайско, но причината е ясна - от там идва. Все пак можеха да го преработят малко, да е нещо по-свястно и изчистено, тия китайци са маниаци на тема цветитост и обли иконки....
Цитирай
Аксесоари
#77

Изобщо няма никакво значение порта,въпроса е машинката да излезе качествена.Колегата е прав,че се помислиха за много велики,когато Андроид навлизаше в силата си и всички производители започнаха да го използват..но все пак един порт не променя нищо.Виж,ако беше "трънко зарядно"..щеше да е УАУ Big Grin Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#78

(2017-01-09, 13:34:04)GH0STFACE написа:  Няма какво да ви учудва USB Type-B порта. Нокиа са известни в упоритостта си да отричат очевидното.

Нокиа навремето когато Type-B се утвърди като стандарт в телефоните те упорито отказваха да го сложат в техните телефони, а ползваха небезисвестното "тънко зарядно". Видяха обаче, че няма как и минаха и те на USB...ама след дъжд качулка.

Така стана и със симбиан, така стана и с уиндоус.

Мен точно това ме дразни, пак се почва старата песен на нов глас. Ще ги направим нещата.... ама както ние искаме.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#79

(2017-01-08, 23:00:42)smiley написа:  За мен единственото обяснение е, че телефона за сега ще е само за китайския пазар, а до колкото знам там новия стандарт е много назад като имплементация.

Задаваш си отговори. Многократно се каза, че моделът е само за Китай. Отделно това е телефон от ниско-среден клас, да не говорим, че им е първи. Oще повече съм сигурен, че дори 50% от телефоните които се ползват 2017 няма да са с usb c. Type C може да е бъдещето, но е далеко всички телефони да са с него. Имаше модели още 2015 година с този порт, е очевидно и 2016 не им стигна да наложат стандарта. Има много вода да изтече докато го направят като европейски стандарт за всички устройства какъвто е micro usb порта. Нокиа да покажат какво са приготвили за флагман пък да видим. Аз лично ще съм много доволен ако имат право да използват разработката пюр вю за камера от 808 и 1020.
Цитирай
#80

(2017-01-13, 18:07:56)eksoldier написа:  Отделно това е телефон от ниско-среден клас, да не говорим, че им е първи.

Кой клас е телефона или кой модел подред им е на компанията за подобно нещо няма никакво значение. 

Цитат: Oще повече съм сигурен, че дори 50% от телефоните които се ползват 2017 няма да са с usb c.

Искаш ли да слагаме пари, че 90% (да не кажа всички) от телефоните на големите компании тази година ще са с въпросния порт?

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#81

Написал съм от използваните телефони, не от тези дето ще излязат тази година, въпреки че и от тях ме съмнява да има 90%, но ще видим.
Цитирай
#82

Използваните устройства варират до телефони излезли през 2005 година... тях няма как да премерим, така че просто си чешем клавиатурите (:
За това колко телефони ще излязат с USB C тая година... както казах, аз съм готов пари да залагам.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#83

Аз съм готов да слагам наказания, ако се продължи с безсмислените изказвания и спорове!

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#84

Не мисля, че липсата на усб с е голяма болка при тази цена. Като ползвател на този формат мога да кажа, че е голям плюс и искам колкото е възможно по-бързо да стане стандарт. 
Но за модел на тази цена и за китайския пазар нямаме особено право да мрънкаме. Едва ли ще го видим този телефон в Европа. 

На мен не ми харесва, че са си направили собствен UI. Надявах се да използвт чист и опростен. Но все още не са излезли достатъчно подробни ревюта за да преценим.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#85

Не използват ли Cyanogen?

Huawei P10
Цитирай
#86

Да, сега и аз прочетох за СМ. Аз останах с друго впечатление заради иконите.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#87

http://www.gsmarena.com/nokia_6_reaches_...-22791.php
Май има интерес, тоест феновете им не са забравили Нокия.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#88

Ами да. Аз съм доволен от тях. До последно си бях със симбиан, даже още си имам 808. Чакам с нетърпение да видя флагмана им. Надявам се да има яката камера!

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#89

Ако не успеят да запазят това, което ги отличаваше, завръщането ще е за малко и пак ще останат в историята. Харесва ми, че са запазили сътрудничеството с Carl Zeiss, но откъм дизайн не им се рискува много и ще копират. Качеството също е под въпрос. Само с името няма да изплуват нагоре.
Цитирай
#90

Не знаех за Zeiss. Дано покажат наистина добра камера във флагмана си.

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#91

Първата партида от Nokia 6 е продадена за около минута. Засега не се знае точната бройка, но предварителните заявки са били над милион.

http://www.gsmarena.com/nokia_6_sells_ou...-22843.php

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#92

То заявките хубаво, ама колко са произведени и продадени. За Китай 1 милион е едно село Big Grin

Tapatalk with LG G4
Цитирай
#93

Очакваше се търсенето да е голямо. Всеки модел си има жизнен цикъл - период, в който се произвежда. От този телефон тепърва ще бъдат произведени и продадени милиони бройки.
Цитирай
#94

http://www.sim.bg/news/razopakovane-i-pr...m=facebook
Цитирай
#95

Nokia готви флагман, който ще е със Snapdragon 835 : http://www.phonearena.com/news/Nokia-may...ne_id90261

 
Цитирай
#96


Цитирай
#97

Аз имам два въпроса за нокия
1 Колко време ще поддържат телефоните
2 Ще бавят ли ъпдеитите
Цитирай
#98

(2017-02-06, 22:33:04)Ra написа:  Аз имам два въпроса за нокия
1 Колко време ще поддържат телефоните
2 Ще бавят ли ъпдеитите
1. 18 месеца
2. Разбира се  Smile

Huawei P10
Цитирай
#99

(2017-02-06, 23:06:03)Sandocan написа:  1. 18 месеца
2. Разбира се  Smile

Big Grin Малко жалко, ако е така. При Symbian-а в частност N8-цата получи бая актуализаций дори след тези 18 месеца. Даже смятаха и да пускат ново Belle (най-вероятно фиксове за моделите 1-ва генерация), но решиха да прекратят проекта.За справка Galaxy S остана без актуализация до 4,0, за разлика от Nokia-та (N8), която дори и след това продължиха да я актуализират.
Цитирай

Ами май няма да зле...Smile

   

Като цяло се очертава добър телефон,но да видим какво ще излезне накрая..Smile

   

   

   

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)