Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Вайбър
#1

Здравейте. Преди десетина дена си взех таблет Huawei Medipad M3 8,4 с нет от Виваком. Инсталирах си Вайбъра и като си написах телефона си генерира кода,свързвам го и акаунта на мобилният Huawei P7 се рестартира и повече не се стартира. И така няколко дена непрекъснато си блокирвай акаунта на телефона,докато не ми писна и махнах приложението на таблета. Писах на Вайбър,от там ме насочиха към неща,които Не се получават при мен. Когато слагам Вайбър на лаптопа ми излиза QR скенера и всичко е ОК. На таблета QR не излиза,а директно зарежда КОД,който като въведа - акаунта на мобилният изчезва... 
Искам да имам 1 акаунт (на номера от мобилният телефон (Мтел)) на всички устройства. Какво да правя?
Цитирай
Аксесоари
#2

Къде слагаш вайбър на таблета?На SD карта ли?Ако е така,махни го и го сложи на паметта на таблета!
Цитирай
#3

@chaikatabs, има цяла тема за приложението, ползваме търсачката : https://forum.androidbg.com/showthread.p...1%81+Viber

 
Цитирай
#4

(2017-01-16, 07:59:22)vertexe написа:  Къде слагаш вайбър на таблета?На SD карта ли?Ако е така,махни го и го сложи на паметта на таблета!

Нямам външна карта памет,така че следва да е в паметта на таблета.
Никъде във Форума не открих Моя проблем. Знам що е то търсачка
Цитирай
#5

а на лаптопа като излиза скенера, какво правиш? аз не съм го правила с мои устройства, ама на други хора които имат повече от 1 телефон, не им сканирам кода, а давам една отметка под QR скенера и след това ме пита дали съм съгласен с нещо си/не си спомням/.... Не знам дали ме разбра

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#6

Това не е проблем. От вайбър са направили да е така.
Цитирай
#7

знам че е от вайбър... идеята да прескочи тиз вид защита от тях... т. е. да не я сканира

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Цитирай
#8

Я да ползвам темата. Някой има ли идея, защо като ми пишат от Iphone не получавам нищо, а ако аз пиша ми получават съобщенията? Много странен бъг...

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#9

Ако е от ,нямаше да водя разговори и с тях. Имам познати които ползват няколко устройства с един . Или е временен бъг или и аз не знам какво е
Цитирай
#10

Здравейте имам въпрос свързан с вайбър.Искам когото получа съобщение да ме вписва на линия и след това без да бутам нищо да не съм на линия.Моята приятелка е с Ipnone 6 plus и при нея е точно по този начин.Има ли възможност и аз така да го направя?
Цитирай
#11

Когато имаш интернет Viber те държи постоянно на линия. Няма как да си спреш интернета, ако получиш известие/я да се самовключи така да се каже и след като го прочетеш да се самоизключи отново.
Просто при iOS е различно, че когато минимизираш приложението то реално се затваря, а не остава на заден фон минимизирано - всъщност остава за 1 - 2 минути активно на заден фон, след което системата го kill-ва и когато го "повикаш" (т.е. максимизираш) се опреснява отново информацията.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#12

За анроид няма ли такова приложение?
Цитирай
#13

Писах на Вайбър и те казват,че би трябвало да може да стане както аз искам. Обаче нещата не ми се получават както трябва. Писах им за QR скенера,не ми се появява,а ми праща код. Извиняват се за проблема и работели по въпроса... Питах Тук дали някой е имал такъв проблем
Цитирай
#14

Проблема е в моя таблет Huawei MediaPad M3 Premium Android OS, v6.0 (Marshmallow) .
Днес пробвах на друг таблет (за 10лв) не знам каква марка с Андроид 4.4..... и стана както трябва. Появи се QR скенера и се активира правилно.
Защо моя таблет не го прави така не мога да разбера. Към кого да се обърна?
Цитирай
#15

Другия таблет има ли сим карта?
Цитирай
#16

Два пъти давах таблета във виваком да го пращат в сервиза. Днес го взех,но с никакъв резултат. Звънях в центъра за обслужване на клиенти на huawei и този път ми казаха,че проблема не е проблем,а така си е софтуера даден от производителя. Нищо повече не можели да направят Sad

Сега съм тръгнал да диря някой със същия модел таблет.
Цитирай
#17

https://www.youtube.com/watch?v=2_j7tfSbXSA
Здр. Аз имам проблем с въпросния таблет с fingerprint сензора работи когато си поиска и след известно време спира да работи на цяло даже изчезва менюто в settings, fingerprint ID я няма
когато го рестартирам тогава се оправя но не винаги и след време fingerprint сензора отново отказва
Някой да има този проблем???
Цитирай
#18

Четете тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1393202
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)