Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mediapad m3 Premium
#1

Здравейте, виждам че оранжевите пускат този звяр в декемврийския каталог, но пише очаквайте...някой да знае случайно кога ще е наличен в магазините, че мисля да преподписвам и да отнасям една Nova и един M3!?

Изпратено от моят HUAWEI G7-L01 с помощта на Tapatalk

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз купих онзи ден от Теленор HUAWEI MediaPad M3 (8) 4G (предполагам е едно и също, само го изписват малко различно).

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#3

А конкретно кой вариант взе - само с WiFi свързаност или с WiFi/3G/4G?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Варианта, който имат (Теленор) към момента е само един - този в сайта им: версия с 32ГБ памет, цвят silver, Wi-Fi + 4G.

Цената му без договор е 879,90лв. Аз го взех за 469,99лв с договор за 24 месеца с план "Интернет 25000", който сега е на промоция с такса 19,99лв на месец (общо 479,76лв за 24 месеца или тотал 949,75лв общо за таблет + такси).

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#5

Привет
Какви са ви впчатленията от устроиството до този момент.

Huawei p20
Цитирай
#6

Аз съм много доволен и нямам никакви оплаквания. Използвам го за интернет, гледане на клипчета в ютюб и играя игри (Clash Royale и Belot bg).

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#7

Таблета е наистина супер.Все още го разучавам,но съм много очарован от машинката,а звука.......Ммммм това е истинско бижу

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Здравейте, от скоро имам M3 и странен дразнещ проблем - започна ли да въвеждам някъде потребителско име за вход едва въвел първите букви изскачат прозорци с времето, новини, ревюта на разни джаджи и така. Кликвам назад веднъж и се махат, ама страшно дразни... Същата работа при вход във Ф.Б., като пиша нещо да търся в Гоогле. Моля дайте жокер как да го разкарам това

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#9

Освен да погледнеш какво си инсталирал напоследък, например някоя клавиатура.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Цитирай
#10

more locale 2 сложиш, но и на други устройства съм я ползвал и не съм имал този казус

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#11

Той няма ли бг меню ?
Цитирай
#12

Има си БГ меню, просто сложих друга клавиатура - по удобна ми е. Снощи я махнах, рестарт и пак същия проблем, уиджитите за времето, нивини, спорт и др. изкачат навсякъде където започна да въвеждам потребителски имена. Нещо пропускам, ама
Edit: Сега се усетих че всичко идва от системно приложение Google, разгледах обстойно но не видях от къде да му дам стоп. Пак моля за жокер

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#13

Здр. Аз имам проблем с въпросния таблет с fingerprint сензора работи когато си поиска ??????????????????????????????????????
Цитирай
#14

Аз имам този проблем https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88297
Някой с него?
Цитирай
#15

Линка който си посочил води до - "Въведената тема не съществува."

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#16

Оправих го и все пак проблема е: Така проблема е,че като изтегля вайбър на таблета не мога да ползвам съществуващият акаунт от телефона. При въвеждане на номера ми, не ми излиза QR скенера,а ми праща смс с код.Като въведа кода в таблета,вайбъра на телефона се деактивира и не се стартира повече. Два пъти го давам в сервиза и днес ми казаха,че софтуера който дава производителя бил такъв. Взех го,но ми се ще да разбера само моя раблет ли е боклук или серията.
Цитирай
#17

Здр. Аз имам проблем с въпросния таблет с fingerprint сензора работи когато си поиска и след известно време спира да работи на цяло даже изчезва менюто в settings, fingerprint ID я няма
когато го рестартирам ефекта е нулев единствено когато му направя фактори ресет тогава се оправя но след време fingerprint сензора отново отказва
Някой да има този проблем???
Цитирай
#18

(2017-02-26, 07:29:00)Пламката написа:  Има си БГ меню, просто сложих друга клавиатура - по удобна ми е. Снощи я махнах, рестарт и пак същия проблем, уиджитите за времето, нивини, спорт и др. изкачат навсякъде където започна да въвеждам потребителски имена. Нещо пропускам, ама
Edit: Сега се усетих че всичко идва от системно приложение Google, разгледах обстойно но не видях от къде да му дам стоп. Пак моля за жокер

Аз не съм имал проблем като твоя. Иначе, като отидеш в Settings -> Apps и намериш Google App би трябвало да можеш да му дадеш Force stop или Disable, но не знам какво ще стане след това.

@mfgz  Аз не съм фен (поне засега) на fingerprint и никога не съм го ползвал. За съжаление, няма как да ти помогна. Виж в интернет дали някъде е писано за такъв проблем.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#19

Някой ползва ли Вайбър на таблета си като второ андройд устройство?
Цитирай
#20

Аз не.

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай
#21

Аз ползвам само че когато посочиш номер ти излиза QR скенер на телефона и сканираш таблета и на двете устройства трябва да имаш интернет моя е м2 таблета ама не вярвам да е по различно

xiaomi redmi note 7 pro 6/128
Цитирай
#22

(2017-03-21, 04:20:26)koko81 написа:  Аз ползвам само че когато посочиш номер ти излиза QR скенер на телефона и сканираш таблета и на двете устройства трябва да имаш интернет моя е м2 таблета ама не вярвам да е по различно

За M3 става въпрос в случая
Цитирай
#23

(2017-03-17, 11:03:10)skvelichkov написа:  Аз не съм имал проблем като твоя. Иначе, като отидеш в Settings -> Apps и намериш Google App би трябвало да можеш да му дадеш Force stop или Disable, но не знам какво ще стане след това.

Ама, златен си, бе брат... Дадох му Force stop и досадните прозорци спряха да изскачат и ми се струва че батерията сега ми държи малко повече... Една виртуална каса бира получавал на момента :-)

Huawei MediaPad M3...
Huawei P8 Lite...
Huawei Mate 10 Lite...
Цитирай
#24

https://www.youtube.com/watch?v=QWvN9feLlZ8&t=8s
Здр. Аз имам проблем с въпросния таблет с fingerprint сензора работи когато си поиска и след известно време спира да работи на цяло даже изчезва менюто в settings, fingerprint ID я няма
когато го рестартирам тогава се оправя но не винаги и след време fingerprint сензора отново отказва
Някой да има този проблем???
Цитирай
#25

Решение на проблема с Вайбър.  https://forum.xda-developers.com/mediapa...r-t3578128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)