Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на G5 до Андроид 7.0 Nougat
#51

Аз му теглих майната, през LG UP до 7.0, unlockнах го, TWRP, root, наблъсках си и моите root неща(Adaway, LMT, etc.) от стария Нексъс 5 и сега съм спокоен Big Grin

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Току що дойде. Инсталирам.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#53

(2017-01-10, 00:22:33)ivailo0 написа:  Току що дойде. Инсталирам.

После да кажеш какви са отзивите.
Цитирай
#54

(2017-01-10, 00:22:33)ivailo0 написа:  Току що дойде. Инсталирам.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Как оправи това, че не може да провери софтуерната версия?
Цитирай
#55

При мен официалния ъпдейт дойде още преди месец на 14,15 декември,изтеглих си го през телефона ,оставих го цяла вечер да се сваля вървеше много бавно.Не съм имал проблеми каквито и да било до сега

Huawei P30 Pro
Цитирай
#56

(2017-01-10, 23:49:12)drone2 написа:  Как оправи това, че не може да провери софтуерната версия?
Дойде актуализация. Плюсовете при 7 ги знаем, големия минус, който очаквах е, че батерията пада осезаемо по-бързо Angry

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#57

След актуализацията ресет правен ли е? Ако - не, направи.

 
Цитирай
#58

Задължително след голям ъпдейт правя хард ресет.
Цитирай
#59

Аз не съм правил ресет след актуализацията ,батерията при мен точно обратното държи много повече.осезаемо по бърз и заема по малко рам памет,доволен съм за сега

Huawei P30 Pro
Цитирай
#60

Така като гледам май само аз няма да получа официален ОТА ъпдейт ....
Цитирай
#61

Аз имам ама мисля си седя на 6-цата Big Grin

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#62

Има нова версия на ЛГ Бридж, в който проблема с ненамирането на софт. версия е опрваен. Инсталирах 2 ъпдейта - единия около 2гб и после Нутага. За сега не съм забелязал да има някакви проблеми.
Цитирай
#63

излязоха ми две актуализации еднате се актуализира но втората като стигне на 78 % и ми изписва че актуализацията не може да се изтегли. Два пъти пробвах и не става някой да знае нещо
Цитирай
#64

И аз минах на Нугата. За сега няма проблеми само дет ме дразни статус бара.. стария си беше по хубав..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#65

Добре но някой срещал ли е това на 78% спира да се тегли и ми изписва че актуализацията неможе да се изтегли
Цитирай
#66

Пробвал ли си през lg bridge аз от там ъпдеитнах още началото на декември и нямах никакви проблеми.
Цитирай
#67

Аз също ъпдейтнах през бриджа. Наскоро даже получих и ОТА до V20b.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#68

Сега пробвах и аз през bridge и OTA обаче нямам V20В

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#69

да пробвал съм точно там така става на 78 % спира да се тегли
Цитирай
#70

Телефона е взет от мтел и май заради това го имам. За европейската версия знам че няма.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#71

(2017-03-07, 17:56:17)gabobg написа:  да пробвал съм точно там така става на 78 % спира да се тегли

Виж си дял C на компютъра. Мисля ,че свободното място трябва да е двойно по-голямо от ъпдейта.

Note 10+
Цитирай
#72

Имам една камара място в ц не вярвам да е от там проблема
Цитирай
#73

Аз когато ъпдейтнах също имах проблем с изтеглянето и смених компа и доставчика на нет. Пробвай на друг компютър и виж какво ще стане.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#74

пробвах и това не става ...........
Цитирай
#75

Някой получил ли е ъпдейт V20d да каже има ли някакви промени или е само сигурност.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)