Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite
#26

Аз взех синия, защото черен нямаше. Като видях вчера черния в технополис малко взех да съжалявам че не изчаках. Звукът от жака по нищо не отстъпва на този от Ноут 4 и дори превъзхожда този от а5 2016. Слушалките са с много плътен бас и като цяло вадят по-добър звук от всичките ми самсунгски такива. Жалко че не са тип тапи защото са ми големи и постоянно падат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

@ronnie72 благодаря за координатите

@petrov88 изпуснала го е от около метър височина без да му прилага допълнително ускорение Smile, докато и е звъняла приятелка и се е опитвала да отговори -до скоро беше с iPhone 5, а той е доста по компактен.Паднал на ъгълчето цъфнал и завързал.

Телефончето наистина е много красиво, а тя се беше сдухала яко -все едно свършва света Big Grin.Та извода е, че p10 lite е с доста нежен гръб, пазете ги, обличайте ги хубаво.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Черният вариант също ли е със стъклен гръб? Или е матов като на Р10?
Че нещо взе да ми писва от тоя мокър сапун в турска баня, който е моя.
Цитирай
#29

Мисля, че цялата линия p10lite са със стъклени гърбове

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Да стъклени са.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#31

Замяната на задния панел в сервиза на huawei струва 165-7лв.Доста ми се струва, до 100лв ако беше разбирам, но ~170лв плюс отделно куриерите тцтцтцт.Някой ако случайно разбере къде се продават задни панели да драсне едно Л.С.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#32

Тук няма ли удължена гаранция на 3 години и 3 месеца на дисплея, 3месеца право на подмяна както при p10.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#33

Няма. Само за флагманите на Huawei. За Honor също няма. Дори и за 8-цата, която се води високия им сегмент.
Цитирай
#34

Как да спра вибрирането, когато се свързвам с някого че се стряскам.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#35

Пичове здравейте от вчера съм притежател на П10 лайт синята версия.Телефона ми е едносимовата версия.Просто съм очарован много е красив сравнение със стария ми п9 лайт разликата е от тука до небето.Дисплея ми бие много на супер амолед черното е много наситено и истинско просто е брутален.Камерите и двете са с доста по голямо ниво от стария ми п9 лайт. Звукът да кажем че си е останал същия поне според мен.Прави ми впечатление че няма никакво бавене или циклене хем отварям супер много приложения и телефона върви супер яко без замисляне.Стария ми п9 лайт доста ми забиваше и лагваше докато тук нямам този проблем изобщо да чукам на дърво дано така си остане.Поздрави
Цитирай
#36

Взе го за 510 лв. без договор? Как успя за толкова пари. Ефтино ми се вижда

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

(2017-04-22, 22:26:02)BlackBone написа:  Взе го за 510 лв. без договор? Как успя за толкова пари. Ефтино ми се вижда

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk

Купих го благодарение на тази цена защото имам човек в един от операторите дето работи там.

Колеги искам да попитам някой като снима с предната камера селфи осветявали му се повече? Забелязах че при доста светлина камерата някък сама си нагажда светлината по време на снимки става дума за предната. Иначе прави доста добри снкмки
Цитирай
#38

Някой да сподели колко кара батерията.

Samsung S23+
Цитирай
#39

Ето една примерна снимка от преди 20 минути я направих.Снимката изглежда още по добра само че тука смазва много качеството като качвам снимката.

(2017-04-23, 09:00:35)apapazov написа:  Някой да сподели колко кара батерията.

за 3 дена ползване съм го зареждал 2 пъти като се има в предвид че  не му спирам интернета постоянно е на 4ж доста снимки правя месинжъра го разцъквам постоянно за сега съм доволен.Надявам се след още няколко зареждания да почне да кара по повече време


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#40

Първи проблем приложението ttorrent последната платена версия постоянно ми забива, а на Самсунгчетата ми работи без проблеми.Е те са с андроид 6.0.1 а този е със 7. Надявам се това да е проблема и с по-нова версия на приложението всичко да си дойде на място.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#41

(2017-04-23, 15:02:39)tonus написа:  Първи проблем приложението ttorrent последната платена версия постоянно ми забива, а на Самсунгчетата ми работи без проблеми.Е те са с андроид 6.0.1 а този е със 7. Надявам се това да е проблема и с по-нова версия на приложението всичко да си дойде на място.

Аз нямам този проблем работи много плавно и чисто

Колеги някой да каже как му се държи предната камера? При мен доста светло да го дава. Задната е перфектна
Цитирай
#42

Здравейте!

Срещам няколко ревюта, в които обясняват, че батерията на телефона се изчерпва в режим stand by. Някой дали има впечатления, тъй като живота на батерията е един от основните фактори, които вземам в предвид при покупка на телефон.

Благодаря предварително.

С уважение,
Цитирай
#43

При мен за една нощ пада със 1 процент.Мобилни данни изключени и синхронизации.
Цитирай
#44

Колеги някой да сподели нещо за камерите какви са ви мненията
Цитирай
#45

Качествени кейсове и протектори излезнаха ли вече ?

ПП: Намерих китайче от Али за $5.60
.jpg p10lite hard case.jpg Размер: 77.36 KB  Сваляния: 79
Цитирай
#46

Във Виваком има оригинални аксесоари за модела, мисля, че си заслужават!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#47

какви има освен силиконови прозрачни други няма.Аз съм с такъв и със стъклен протектор на дисплея който е отвратителен
Цитирай
#48

Видях само силиконовия дето е за 5-6 лв .. трагедия.Този който постнах мисля да поръчам след малко ,както и един tempared glass protector za $1.8 , пък ще видим как е.
Цитирай
#49

Има подобен модел като този от подписът ми!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#50

С цялото ми уважение , ама се чувствам млад за този тъп cover-и Big Grin
Извинявам се за Off-a
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)