Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Менюто се показва със 3-5 секунди, след като натисна бутона
#1

Здравейте, телефона е Z5 Compact със 7-ца. От няколко дена като цъкна на бутона "меню", чакам по няколко секунди, докато се появят програмите. Наясно съм, че мога да му направя repair, но ще изчакам за друг вариант. Тая версия се оказа калпава. Дано да има следваща версия за телефончето.
Цитирай
Аксесоари
#2

Следващи актуализации неминуемо ще има, но по-интересно е дали това се наблюдава и след рестартиране на телефона?
Има ли забавяне и при отваряне/ стартиране на приложения?
Не е изключено и някое приложение да бърка софтуера.
Какви са стойностите на заетата рам памет в моментите, когато забелязваш забавянето на телефона?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

(2017-06-05, 18:00:25)Monipeev написа:  Следващи актуализации неминуемо ще има, но по-интересно е дали това се наблюдава и след рестартиране на телефона?
Има ли забавяне и при отваряне/ стартиране на приложения?
Не е изключено и някое приложение да бърка софтуера.
Какви са стойностите на заетата рам памет в моментите,  когато забелязваш забавянето на телефона?

Да, рестартирал съм го. Заетата памет беше около 900 мегабайта.  Забавяне при старт на приложенията  не ми е направило впечатление да има. Преинсталирах вече.
Цитирай
#4

Здравейте,
за да не пускам нова тема реших тук да драсна тъй като проблема е сходен със моя Z5c.
От няколко седмици телефона понякога започва да работи супер бавно, цъкам да влезна в в Apps и се започва едно чакане - в началото дава само черен екран и после започват една по една да се появяват иконките. Друг пример: опитвам се да набера някой в началото дава бял екран и след няколко секунди показва информацията за контакта и евентуално снимката, ако има такава. Супер лагаво работи. Рестартирането помага временно, а понякога май и не помага. Не знам на какво се дължи. Накрая ще се отрека от тази марка, почти всички телефони са ми били Сои до сега и не съм имал такъв проблем.
Нормално ли е Android OS да използва 1,1 GB и Android System използва 223MB от паметта, общо заетата памет е 1,6GB. Average used (%)92%; (остава ми свободна памет: 152 МБ). Дали от тук идва проблема или е нещо друго?
На друг Z5c се получава понякога едно яко загряване без да е ползван и бързо падане на батерията.
Някой някакви идеи да даде за решаване на проблема?
Цитирай
#5

Много е вероятно някое приложение да затормозява андроида, заради което да получаваш неприятния лаг.
Има го като вариант и да си пуснал стамината с ограничението на процесора и от там да идва.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)