Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления

Ето 7,0 за България за флашване с Один за тези които не им излиза ОТА:
Model
SM-A510F
Model name
Galaxy A5 (2016)
Country
Bulgaria
Version
Android 7
Changelist
11278697
Build date
Wed, 10 May 2017 04:48:17 +0000
Security Patch Level
2017-05-01
Product code
BGL
PDA
A510FXXU4CQE6
CSC
A510FOXX4CQE4

Свали

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Незнам как става колега и искам да се ъпдейтне сам само при мен ли няма ?
Цитирай

Да попитам нещо, след като си качих Андроид 7.0 на Galaxy A5 2016. Всичко ми работи без проблем, но забелязах, че като пусна стоковата камера да снимам и реша да избера настройките, те се показват за 1 - 2 секунди и се скриват обратно и така постоянно когато реша да избера настройки, след рестарт на телефона е пак същото.
Тези които са с Galaxy A5 2016 и Андроид 7.0, проверете и кажете да ли имате този проблем с настройките в стоковата камера ? Иначе си снима без проблем, но за всеки случай съм си качил и алтернативна програма за снимане.
Благодаря предварително на отговорилите.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

При мен всичко е както трябва с камерата.
Както и с телефона като цяло.Работи много добре.
За j95monster-според мен го обнови телефона,със сигурност поне не е по- зле със7-цата, а и става по-различен визуално и при работа-малко разнообразие.
Цитирай

(2017-06-06, 12:51:52)Pavkata_svt написа:  При мен всичко е както трябва с камерата.
Както и с телефона като цяло.Работи много добре.
За j95monster-според мен го обнови телефона,със сигурност поне не е по- зле със7-цата, а и става по-различен визуално и при работа-малко разнообразие.

При мен само първите 30 минути ми беше терсене и после му свикнах, оправиха ми се някои леки проблеми които имах и като че ли е малко по-пъргав, но може и да си внушавам. Проблема с настройката на стоковата камера не ми е сериозен проблем, пак си снима добре, а и си качих алтернативна програма за снимане.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

С камерата всичко е наред,след ъп му дадох фабрични.Не мога да кажа дали е много по добре понеже го ползва съпругата,като го разцъквам ми се струва по пъргав.Само иконите в нотификейшъна ме дразнят,малко по грозни ми идват и дребни.
Цитирай

Има ли някакви промени при заключен екран? Нов начин за отключване, други преки пътища или часовник.
Някой да знае програма която да отключва екрана с натискане на хоум бутона, както е при S8?
Цитирай

колеги какво става с ъпдейта всички са го получили аз все още не има ли значение че съм с версия:
A510FXXU2BPH3
A510FOXA2BPH1
A510FXXU2BPEA
Цитирай

някой може ли да ми помогне с инсталирането през один на андоид 7 че не ми е ясно как става но да не ми отпадне гаранцията?
Цитирай

Здравейте,
преди 10-тина дни сложих Андроид 7 на моя телефон. Всичко работи добре, но забелязах някои неща, на които поне аз не успях да намеря решение. Например не успях да намеря откъде мога да включа автоматично пестене на енергията, например когато заряда достигне  15 или 20 %. Вкючва се само при 5% заряд. При следене на енергията на приложенията също липсва опция "Винаги", а само може, ако не се използват 3 дни. Според мен и батерията пада по-бързо от 6-цата. Тази нощ беше паднала с 10 процента, а при 6-цата ми падаше с 4-5 % на нощ. И при Вас ли е така?
Цитирай

Направи ли хард резет след ъп-а?Жената не се е оплакала от батерията,това за пестенето не енергия после ще го проверя и ще пиша.
Цитирай

Аз инсталирах 4-ри файлов ром, който чисти всичко.
Цитирай

Не знам аз като флашвах старата С2 си пишеш да се прави хард.
Цитирай

Доста време отказвах актуализация на андроид и най-накрая се престраших. Ъпдейтнах току що до 6.0 и веднага ми излезе и 7.0 . За сега всичко е перфектно.

Samsung Galaxy A51 
Цитирай

Защо,все още при мен няма апдейт до Нуга 7,0.
Самсунг Галакси А5 2016 версия A510FXXU4BQC1.
Цитирай

Някой рутвал ли го е с Нуга.
Искам да го рутна и ще разгледам в xda, че от 2 години не съм се занимавал и съм позабравил.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

След ъпдейта не ми се появяват големи снимки на контактите при входящо повикване, а само малки. Има ли някаква настройка за това или просто си е така вече?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Може да проваш да ги сложиш на ново и виж да не ги чете от някой профил вместо от телефона.
Цитирай

Опитах и това,но не се получава. При теб излизат ли големи със седмицата.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

за големи снимки аз ползвам външна програма HD Caller ID v.3.4.4 и съм доволен.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Да това е ясно за външна програма.Аз искам да знам дали е така или само при мен е проблема.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Трябва да видя че вече го ползва жената.Ще пробвам и ще пиша.
Цитирай

За жалост, опасенията ми,че ако ъпдейтна андроида, ще започнат проблеми, се оказват за пореден път верни. Все по-често хората,които ме търсят започнаха да ми казват,че като ми звънят им казва че абоната не отговаря. Никога не съм имал такъв проблем с 5.1.

Samsung Galaxy A51 
Цитирай

Здравейте някой може ли да ми обясни защо аз все още нямам андроид 7?
Цитирай

Някой може ли да качи или да каже от къде мога да изтегля zip файла за OTA update, за го инсталирам през memory , понеже имам проблем с влизането в телефона.... дълго е за обяснение, но основното е че ми трябва ота ъпдейта в zip
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)