Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

А дали е възможно да се спре постоянното включване на екрана и показването на часа? Изключих го от мото приложенията, в смисъл да не се включва, когато прекараш ръка над телефона, но пък сега се включва всеки път, щом взема телефона в ръка. Леко ме дразни това...

Изпратено от моят XT1635-02 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Това е от настройките вече на телефона.Влизаш в настройки,дисплей и от там избираш Ambient display дали да е активно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#28

Колега, в настройките на дисплея нямам подобна настройка. Би ли постнал един скрийншот?

Изпратено от моят XT1635-02 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

Заповядай.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#30

Аз нямам подобна опция, егати странното...[Изображение: 13b047e7209c72d6de3bf458a10f1d90.jpg]

Изпратено от моят XT1635-02 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Сигурен ли си,че си изключил Мото приложението за дисплея?Мисля,че когато е включено тази опция в настройките на дисплея не излизаше..но пък ако не излиза как ще работи.Май приложението на Мото е основното за показване на часа.Ambient Display изглежда е изключен по подразбиране.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#32

Открих го. Трябвало е да изключа не опцията за прекарване на ръка, а пак от мото приложенията, третата опция в главното меню - екран.
Мерси за помощта![Изображение: ebd39d63cd8807b574bcdc66cf610d4d.jpg]

Изпратено от моят XT1635-02 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

Здравейте колеги,насочил съм се към този телефон.Възможно ли някой да ми каже какво включва пълния комплект след отваряне,има ли мотомодс представка за гърба.Как се държи батерията. Някакви проблеми общо взето.Заслужава ли си телефончето общо взето.
Цитирай
#34

От вчера съм със Moto Z Droid,не знам за Z Play,но тук във комплекта имах заден капак/мод като аксесоар за прилепване към гърба,който между другото страшно много ми харесва и също така бъмпър,който пази страничната рамка.Вътре в комплекта имаше и преходник от Type-C Към 3,5 мм.Моя е със по-малка батерия от на Play,обаче след първи заряд съм буквално шокиран.За момента държи точно колкото предния ми телефон-Nexus 6P.На бърза ръка,очарован съм от камерата,при положение че идвам от Nexus 6P!Мисля,че се справя блестящо.Скоро ще я тествам по-сериозно,но ме изкефи,че има и Pro Mode.На тъмно телефона вижда повече от мене.Много е бърз,определено по-бърз от стария Нексус.Пръстовия отпечатък също е страшно бърз и отговаря винаги перфектно.Харесва ми,че има опция и за заключване със него,а не само за отключване.Имам и JBL колонка към него,е няма такова животно.Усеща се като мини стерео уредба и звука е ненормален.Вчера при ъпдейтване на системата и приложенията позагря,но ми направи впечатление,че почти веднага се охлади.Дисплея тук отново е QHD Amoled,както при Нексуса,но тук нещата са по-добри.Бялото е много добро бяло,а цветовете са много точни и не са пренаситени.Говорителя е един,добър е,но не може да се сравнява със двойните говорители на Нексуса.Може би това е единственото нещо,което ми липсва като усещане за момента.От няколкото минути разговори,които успях да проведа,си личи че нещата са стабилни.Разговора е чист и ме чуват и чувам с лекота.Изглежда няма ядове там.По-късно мога да допълня още ако се сетя за друго.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#35

vesoisthebest ,благодаря определено се насочвам към този смартфон Smile
Цитирай
#36

Не знам към кой модел се насочваш точно,но при Moto Z камерата има OIS и тук определено усещам разлкиката.Много добре работи и е трудно да размажеш снимките.При Z Play няма OIS.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#37

Комплектът на Z play съдържа turbo charger зарядно и мотомодс гръбче. Телефонът е чук, перфектен във всяко едно отношение. Единствен минус - стъкленият гръб за нула време става на точици и драскотини, явно мотомодс гръбчето не приляга съвсем плътно и влиза прах, който прави тези мизерии. Но това е козметично и когато телефонът се ползва с гръб, не се вижда.

Изпратено от моят Moto Z Play с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Определено съм се спрял на Moto Z play,в момента е със подарък колонка JBL. от Теленор.Драскотините и точиците определено са вид проблем,но така или иначе смятам да го ползвам с модс представка,така че мисля че няма да е толкова голям проблем.OIS определено е екстра,но Z-та ми идва малко скъпа.Задната модс представка в какъв цвят идва в комплекта,от коментари из нета прочетох че за Европа е черна,за Щатите е дървесния мотив.
Цитирай
#39

При мене е черна.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#40

(2017-07-04, 13:02:54)revenge_stz написа:  Определено съм се спрял на Moto Z play,в момента е със подарък колонка JBL. от Теленор.Драскотините и точиците определено са вид проблем,но така или иначе смятам да го ползвам с модс представка,така че мисля че няма да е толкова голям проблем.OIS определено е екстра,но Z-та ми идва малко скъпа.Задната модс представка в какъв цвят идва в комплекта,от коментари из нета прочетох че за Европа е черна,за Щатите е дървесния мотив.

Ако те кефи дървесната, можем да ги бартеросаме. Моят е американец. Модът не го ползвам, така или иначе и ми е все тая кой стои в кутията. Smile
Цитирай
#41

ZinedineZidane ,в четвъртък телефончето ще е при мен ще видя с какво ще дойде и може да се свържа с теб.Благодаря ти.
Цитирай
#42

Няма проблем. Ако се сетя като съм вкъши, ще постна една снимка да го видиш.
Цитирай
#43

Ще съм ти много благодарен
Цитирай
#44

Това е моя от комплекта на Moto Z,предполагам и на Z Play ще е същия:
http://pichost.name/image/LwxCR
http://pichost.name/image/LwaGx

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#45

Не, друг е моят.
Цитирай
#46

Някой има ли представа от къде може да се поръча допълнително TurboPower 15W зарядно?Става въпрос за оригинално или поне близко до оригиналното.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#47

http://www.cbuy.bg/productInfo.aspx?useA...=0&catName= това няма ли да свърши работа
Цитирай
#48

Бързо се отказах от мото мод гърба, но за съжаление вече беше късно. Надра се доста бързо и неочаквано. Просто самия гръб има лек луфт и влизат прахови частици, които правят мизерия за нула време. Отделно самия гръб имайте предвид, че се деформира от топлото!
Вземах си стъклен протектор на Nillkin и той идва в комплект с pvc проктор за гърба, но първо технологията е остаряла и
второ се слага адски трудно. Както и да е, не съм с него, а с пластмасов гръб, който пък за съжаление оставя следи като се докосне до стъклото като от мокро. Но пак е нещо и предпазва.
Имам и проблем с пръстовия отпечатък. При навлажнен пръст (лято е) упорито отказва да отчете докосването, докато отчете всичките 5 опита за грешни и иска пин код.
Цитирай
#49

(2017-07-09, 10:44:31)BardoSore написа:  Имам и проблем с пръстовия отпечатък. При навлажнен пръст (лято е) упорито отказва да отчете докосването, докато отчете всичките 5 опита за грешни и иска пин код.

Така е при моя Mi Max, по-скоро при навлажнен или мокър пръст е в реда на нещата да реагира по този начин.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#50

Здравейте,колеги.От няколко дни съм със Moto Z Play.Смело мога да заявя че телефончето е супер.Може би има една идея какво да се желае от дисплея,но и така е добре.Образа е чист и цветовете са наситени.Камерата прави отлични снимки, липсва OIS но не успях да размажа всяка снимка която направих Smile .Заводски телефончето беше с Android 6.0,но се ъпдейта до 7.0 Nougat ,впечатление ми направи че менюто няма толкова предварително инсталирани приложения за разлика от другите смартфони които съм имал преди това.Благодарение на хардуера който има под капака,работи гладко нямам никакви проблеми.Батерията е невероятна,при нормално използване т.е. ползвам го когато се наложи,не стоя на него нон-стоп имам предвид, батерията изкара повече от 2 дни.Зарежда се за около час и малко(не съм засичал точно).С телефона получих като подарък и колонката на JBL ,няма такъв звук,все едно имам до мен микросистема,а вградената батерията в нея допълнително ме из радва,че не пипа основната батерия.Проблеми с пръстовия отпечатък не съм имал,работи бързо и коректно.За сега (да чукна на дърво) проблеми със стъкления гръб на телефона не съм имал,при все че го използвам с гръбчето от комплекта (имайте в предвид че работя леярна,и степента на запрашеност тук в висока). Смятам впоследствие да взема и Moto Z Incipio OFFGRID Power pack ,мисля че е полезна екстра,никога не са излишни още 2200mAh power Smile .Накратко и обобщено,мисля че Моторола са направили много-добър смартфон,с издръжлива батерия (което за мен е основно за всеки смартфон).Добър хардуер гарантиращ бърза работа и незабиващ.Камерата е повече от прилична.Има мисля достатъчно памет 32GB(лично аз ползвам и външна SD карта 16GB за снимките).Мото Mods приставките са супер като замисъл.Препоръчвам смело смартфона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)