Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 2016

(2017-07-08, 16:45:42)grivata написа:  най-много ме издразни липсата на LED-светлини, постоянно трябва да отключвам екрана за да видя дали не съм търсен, дали нямам СМС, съобщение и т.н.
За тази цел има една разкошна програмка - NOLED:
https://apkpure.com/noled/com.led.notify...om=details
А според мен телефончето е много добро. Игри не играя и може би затова не загрява. Загря само един път, когато получих голям ъпдейт.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
Аксесоари

(2017-07-10, 12:32:10)Luke Netwalker написа:  За тази цел има една разкошна програмка - NOLED:
https://apkpure.com/noled/com.led.notify...om=details
А според мен телефончето е много добро. Игри не играя и може би затова не загрява. Загря само един път, когато получих голям ъпдейт.

Сложих програмката - екстра е! Smile
Благодаря много!
Иначе аз досега не съм забелязал телефончето да загрява повече от обичайното ...

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай

(2017-03-10, 18:55:31)evrokoma написа:  Ще има ъпдейт за J5-2016 към септември или октоври, дори и за J5-2015 ще има октомври ноември. Информацията е от турски сайт и имам таблица с точните месеци но немога да я кача. Ъпдейт ще има за всички А модели от 2016г. и 2017г. също за Ноут5 и S6 ТАВ-А и може би още телефони аз имам за тези


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Гледам, че има 7.1.1 ROM, макар и unofficial за Galaxy J5 (2016) SM-J510FN, какъвто е моя модел ... по същия начин ли се инсталира ром-а както фабричния или се прави нещо допълнително?

Samsung Galaxy Note II N7100
Android 4.2.2 Samsung Galaxy J5 (2016) Android 6.0.1
Цитирай

https://www.sammobile.com/2017/08/21/gal...-0-nougat/
Малко повече за андроид 7 и j5
Цитирай

Да се надяваме че ще има. То и сега дойде ъпдейт на системата но не е Андроид 7.
Цитирай

(2016-12-30, 22:34:00)fuckinggood написа:  Та телефона има повече минуси отколкото плюсове .
MИНУСИ :
1 . Няма подсветка на бутоните ю
2. Няма лед индикация за пропуснати повиквания смс и т.н
3 .Няма авто контраст което го прави доста зле в затворени помещения
4.Отново глупавия дрейн на батерията както при s2 ,т.е като изключиш и пак включиш губиш %
5 . Камерата е адси зле , много зле , а уж се води среден клас - няма HDR

Плюсове :
1 . Батерията е добра , но това не компенсира горните минуси

Заключение : Телефон който не си заслужава парите и върши нужда както обикновен телефон . Един хуавей нисък клас има всичко изброено като минус в тоя телефон.

p9 е по доброто решение
Търся да избера телефонче за дъщерята та се позачетох тук и да изкажа мнение.
Не можеш да кажеш за един телефон че е "адски зле" и не става за нищо заради това,че видиш ли не можеш да си качваш селфитата у фейсо!!
1. Може и без подсветка на бутоните.Като си го купувал къде си спал?
2.Какво като няма лед индикация? Не можеш да видиш когато са ти ЛАЙКНАЛИ снимчицата ли(у фейсо).И моя тел няма лед,пък се оправям някакси .Сложил съм една програмка да ми писука на 4 минути ако имам пропускато повикване, другото не е спешно.
3.Един шорткът на деска за макс яркост за на вънка и това е.Винаги ме е дразнило постоянно да се затъмнява и осветлява екрана,понеже сензора така е решил!! 
4.При ВСИЧКИ телефони като го рестартираш и пада с някакви % .Логично е,не мислиш ли?
5.Камерата е добре да е задоволителна,но ако искаш снимки-ползвай фотоапарат,не телефон.
Та тези "аргументи" са смешни.
Моят избор между J5,p8,p9,K6 ...в крайна сметка е Нокия5

Xiaomi user
Цитирай

http://www.mobilebulgaria.com/news/41441...0%BF%D0%B0

Най-накрая новина! Big Grin

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Мда, портнах J5 2016 7.1.1 на J5 2015, има бъгове ама очаквайте някой ден да се появи Big Grin

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай

Какви бъгове откри?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Заснемане на видео
Wi-fi не помни пароли
Wi-fi се пуска бавно
блутут
естествено на ж5 2016 бъговете ще са 0, на 2015 са защото има малки разлики в хардуера и работи на 6.0.1 буутлоудър

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай

Дойде някакъв малък ъпдейт! Най-вероятно е подготовка за големия!

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

    Ето го и него.
Цитирай

Снощи получих някакъв относително голям ъпдейт, ок. 180 Мв / със 7.1.1 съм от месец, автоматична актуализация/. Не забелязах нищо ново, освен че батерията зарежда много, много по-бавно!
Някой получил ли го е? Впечатления?
Цитирай

Този не съм го получил. Имам един лек проблем: при зареждане на телефона понякога стига до 86-88% и не зарежда повече докато не го извадя и пусна наново. Иначе нямам други забележки, всичко друго е наред.
Някой друг има ли такава аномалия?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Получих един малък ъпдейт, почна да спира началния екран и зареждането си остана така! Направих ресет и този проблем с началния екран изчезна, но зареждането си остана така! Някой да има този проблем?

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Колеги, би ли ми казал някой къде за нашите машинки е опцията за превключване art/dalvick. Не можах да я открия.
Благодаря предварително.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Далвик ползват телефоните със андроид Киткат и надолу, по новите са само на АРТ

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай

Благодаря. Storstark Четох някъде (дори мисля, че беше в този форум), че преимуществата на dalvick се проявяват при по-новите версии на Андроид – 6,7. Явно автора се е объркал.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Здравейте колеги,
В петък дойде накакъв ъпдейт около 280 МВ. Някой инсталирал ли го е да каже какво представлява?

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Аз на два броя! Няма кой знае какво, може би батерията в стендбай режим е една идея по-добре. И една идея работи по-пъргаво.

Samsung Galaxy   A54 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на pecaata за това мнение:
  • Luke Netwalker
Цитирай

Мерси! Storstark

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Моля! Като цяло телефончето ме кефи, не съм очаквал такава стабилна работа. Не съм супер потребител, но не го ползвам и само за слушалка. За моите нужди, на този етап, е един път. Wink

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

И на мен ми харесва. Дисплея, това, че е със сменяема батерия. Нощни снимки не ми се е налагало да правя, при дневно осветление стават много добри. За повече има фотоапарати. Гледам си пощата, слушам радио, ровичкам в нета, ползвам VoIP. Много съм доволен от телефончето. Smile

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Колеги, някой знае ли вариант да не ми сменя фона при повикване? Като сменя тапета и сменя фона, много ме дразни! А пък не ми се качва друг калер, оригиналния за мен си е най-добре.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)