Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алтернатива на Г4
#76

Факт, камерата на G4 е една от най-добрите интегрирани някога в телефон и въпреки, че моделът е на някоя друга годинка е все още актуален откъм производителност, дисплей, батерия... Единственото, което може би ще липсва на някои потребители е сензорът за пръстов отпечатък.
Аксесоари
#77

Съгласен. За това ще му дам шанс да е в мен поне още година. И дано не издъхне след гаранцията. Big Grin
Иначе нямам зор за пръстов сензор. Така или иначе у дома си ползвам smart lock, когато съм вързан с bluetooth устройства, също и не се налага често ползване на пин код.

Tapatalk
#78

Аз се родих с камерата на G4!
Преди снимах съседката с FULL HD,  а вече я снимам в UHD с 30 кадъра в секунда и 50 Iso, ръчен режим  Big Grin
Особено като мете двора на кооперацията или си мие колата с впити гащички или скандално къса пола и тънка блузка без сутиен...Божеее, благодаря ти G4!!!
Малко големи файлове стават, ама пък Уникални детайли ахахаххахахаахх  Lol
#79

greensmoke77, ти изби рибата, бе брат
Воайор от класа
#80

Хахахахааааааа, е не, паднах. Big Grin

Tapatalk
#81

(2017-07-25, 23:50:26)greensmoke7777 написа:  Аз се родих с камерата на G4!
Преди снимах съседката с FULL HD,  а вече я снимам в UHD с 30 кадъра в секунда и 50 Iso, ръчен режим  Big Grin
Особено като мете двора на кооперацията или си мие колата с впити гащички или скандално къса пола и тънка блузка без сутиен...Божеее, благодаря ти G4!!!
Малко големи файлове стават, ама пък Уникални детайли ахахаххахахаахх 
Big Grin Big Grin
Така трябва.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#82

Тя пределно добре знае,че я снимаме, даже съм убеден,че тайно се кефи!!!
В този смисъл и тя е воайор!

Не я снимам само аз,ама и то не е само снимане...Аз ако взема да разказвам......
Тя и нарочно ходи без бельо и така мете. И се прави ,че уж я хапят мухи и си вдига крачетата и ги пляска с ръце, та да се види всичко под поличката Lol 
Купи си тука Mercedes S 63 с 2 врати и още повече се раздава в миенето.

Веднъж на рождения й ден всички си отидоха и останахме аз и приятеля й-напомпан, рядко тъп тип! Бяхме пийнали, търсеше и тревица да пафнем, ама така и не я намери. 
Тя взе да ме пипа и аз тъкмо да кажа "Какво правиш?" ,той ми вика: Ко ве, не си ли правил тройки?  Lol Lol
Та...и аз намазах, ама след това тя се раздели с него...
Един ден ме вика да излизаме и ми каза що се разделила с него-бил много простоват,никога не бил чел книги, тя го водила с нея си на срещи с големи хора, банкери, бизнесмени, той я излагал.
След това замина за Англия по работа и наскоро се върна.

Е, ся вече ако не ме баннат, не знам хахаххахахахха Lol
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)