Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Galaxy S7 / S7 Edge

Почти във всеки магазин за аксесоари има силиконови за около 5-10 лв. Няма да се хлъзга, гаранция!

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
Аксесоари

Вземи на жена ти някое прозрачно калъфче на шпиген, което е с някакви възглавнички някакъв нео хибрид имаше с розов кант за 40 лева дето мислих да си го взимам аз от дайс, вижте в Интернет как стои, но самия силикон на шпиген хибрид гърбовете някак си ми залепва за ръката и е трудно за изтърване, ако искаш пиши да ти пратя някои линкове, минали са доста гърбове през мен и мога да ти кажа кой се държи добре и кой не.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

Благодаря на всички за помощта! Тя, жена ми, вече свикна да го държи (телефона) и се поуспокоиха нещата. Пък и нали е жена, като и предложих да вземем друг гръб, се развика: "Да бе, 50 лева сме дали за тоя гръб, сега още пари да даваме!" и отказа... Smile Smile Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

Наскоро си взех ето това:

Galaxy S7 Lens cover


Прави телефона малко по-дебел, но според мен си заслужава.

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай

Колега дай някоя снимка направена с лещите.
Цитирай
Photo 

Ето три снимки правени с Galaxy Lens Cover.

Стандартна: цък
Широкоекранна: цък
Зоом (2х): цък

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай

Намерих си от олх супер гръб. Са ще се почне търсене на екранен протектор.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги някой ползвал ли е Full body anti shock screen protector? Казват че добре защитавал телефона от удари.Какво е вашето мнение


Прикачени файлове
.jpg e62bda00d67eeadb282d41c9931b3766.jpg Размер: 116.83 KB  Сваляния: 79
Цитирай

Здравейте,някой може ли да ми препоръча физически магазин за аксесоари в гр.Варна.Искам да си закупя стъклен протектор за Samsung S 7 Edge.Два пъти купувам онлайн,но не съм доволен,последния дори не искаше да залепне.Благодаря предварително.

"Всичко навътре от морето е провинция" - Ъ.Хемингуей
Цитирай

Това си заприходих днес пасва идеално на телефона всички отвори също пасват идеално!
https://www.olx.bg/ad/silikonoviyat-keys...6WlDb.html
Много съм доволен.На допир с екрана се държи повече от добре.По добре е отколкото да се чудя от къде и как ва му намеря протектор за отпред.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

И аз съм на тая чуденка но за s8.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Голям минус за Slickwraps. Преди месец и половина от тях поръчах този скин:
https://www.slickwraps.com/honeycomb.html

Не знам колко сложна е тази пратка (въобще не е: трябва да е просто плик със скина), че още да не е отчетена в системата на Български пощи. Няма обяснение освен да е паднала от самолета някъде в Атлантическия океан. Помолих ги през PayPal да ми върнат парите преди точно една седмица и още абсолютно нищо не са отговорили, дори и дотолкова, че да потвърдят, че са получили оплакването ми.

Китайците, каквито и боклуци да продават, поне са много по-услужливи и комуникативни от тази уж сериозна американска компания.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-08-24, 10:05:45)Петър Иванов написа:  Това си заприходих днес пасва идеално на телефона всички отвори също пасват идеално!
https://www.olx.bg/ad/silikonoviyat-keys...6WlDb.html
Много съм доволен.На допир с екрана се държи повече от добре.По добре е отколкото да се чудя от къде и как ва му намеря протектор за отпред.

Колега аз го поръчах от същата обява и не съм доволен не пасва изобщо.Твоят с твърд гръб ли е?
Цитирай

(2017-08-29, 10:18:08)alexs_ написа:  Колега аз го поръчах от същата обява и не съм доволен не пасва изобщо.Твоят с твърд гръб ли е?
Не силиконов прозрачен за S 7 Edge и пасва идеално!Без забележки!

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

На мен ми пратиха прозрачен твърд гръб а горната част откъм дисплея е силикон
Цитирай

(2017-08-29, 11:12:55)alexs_ написа:  На мен ми пратиха прозрачен твърд гръб а горната част откъм дисплея е силикон
Говори с тях може да ти го заменят.

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

Някакви мнения за Spigen кейсовете?
Колебая се между Neo Hybrid и Neo Hybrid Crystal, някой има ли въпросните да каже драскат ли се лесно отзад?
Цитирай

Здравей,
Аз съм с "Neo Hybrid Crystal" (закупен от сайта на Spigen ) още откакто си купих телефона (6 месеца) и не, не се драска(нямам ни една драскотина).
Като цяло съм доволен много. Като лек минус бих казал, че остават отпечатъци от пръсти(особено ако са мокри/мазни) но след забърсване с кърпичка нещата са тип-топ.

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

@master89q а с какъв скриин протектор си, че аз си поръчах на extremeguard 4 броя и да не се отлепят от калъфа?
Цитирай

(2017-08-29, 15:30:32)mario_gangstera написа:  Коле*ая се между...

(2017-08-29, 15:42:10)master89q написа:  Като лек минус бих казал, че остават отпечатъци от пръсти(особено ако са мокри/мазни) но след забърсване с кър***** нещата са тип-топ.

Съжалявам за офтопика, но искрено се забавлявам с цензурирането в този форум. Big Grin Сърдечни поздрави за администратора, на когото regex-ите не са му силна страна. Dumbom

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-08-29, 16:20:14)mario_gangstera написа:  @master89q а с какъв скриин протектор си, че аз си поръчах на extremeguard 4 броя и да не се отлепят от калъфа?

С обикновени скриин протектори от ebay. Взел съм си от различни търговци 2-3 да си имам.

Като цяло гледам да се махам калъфа за щяло и не щяло, че с нашите извити странични части на дисплея е меко казано "кофти" - каквото и да сложиш Smile
Но добре е, няма проблеми.

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

Значи поръчвам, само ми се реве като кейса е 6$ а доставката 13$ ?
Цитирай

Търся си зарядно с fast charging. Бихте ли ме посъветвали от къде ще ми излезе по-евтино и оригинално, защото цените варират между 20-40 лв? (За S7)
Ползвам на Сонито си зарядното, но ми отнема доста време.
Пробвах и със зарядно за j5 2016 и се зарежда за около час и 45 мин, а е 1,55A. Та, така и така съм замислил да си купувам, то поне да има fast charging
Цитирай

@Galaxyhopper, провери в dice.bg - има доста оферти.

 
Цитирай

Техно веригите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)