Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с gps на g3
#1

използвам  LG G3  и просто се оказа читав телефон не ми е правил никакви проблеми обаче този проблем с джипиес сигнала ми създава проблем особено   в колата и затова търся вариант да реша този проблем ,ако има възможност с някакво външно устройство или антена  . Проблема ще остане само по баирите и горските пътеки ама това да е  Smile
Ще бъда благодарен,ако дадете съвет изобщо има ли такава възможност
Цитирай
Аксесоари
#2

Ей сега ще си изкарам магическата топка. Външно устройство няма за подобни неща,освен самостоятелна навигация. Какъв точно проблем ти показва GPS - a? Пробвал ли си друг софтуер за навигация?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#3

Всъщност външни устройства има: http://gps-navigaciq.com/index.php?route...uct_id=120 и тъй като не ползваш вградения gps на телефона, зарядът на батерията изкарва по дълго.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#4

(2017-09-10, 11:05:22)garfild76 написа:  Всъщност външни устройства има: http://gps-navigaciq.com/index.php?route...uct_id=120 и тъй като не ползваш вградения gps на телефона, зарядът на батерията изкарва по дълго.

Благодаря,точно за нещо такова питах .
това устройство свързва ли се с телефона или просто усилва сигнала и телефона приема  от този сигнал
Цитирай
#5

Това е външен gps, който се свързва с телефона чрез блутута. Мисля, че всяко приложение може да използва данните от това устройство.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай
#6

(2017-09-11, 13:29:14)garfild76 написа:  Това е външен gps, който се свързва с телефона чрез блутута. Мисля, че всяко приложение може да използва данните от това устройство.

Купих такова устройство но за съжаление към момента ми е безполезно и много се надявам това да е поради моето невежество .
Устройството се свързва с блутута на телефонна ,приложението блутут джипиес също го открива ,намира си спътници но до тук ,нито едно приложение в телефона не може да използва  джипиес сигнала  .  Надявам се да има някакви допълнителни настройки по телефона за да се получат нещата
Цитирай
#7

Oruxmaps има възможност да избереш кой gps да използваш. Глобални настройки/сензори. Дано да сработи.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)