Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за нашите Note 8
#51

А истински ли са му Спигените или са от ментетата които се продават из нета.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#52

То значи едва ли е по-различно отколкото да си го поръчаш от ebay.co.uk. Октомври май ми се очертава да замина до Лондон. Май направо оттам ще си го взема.
Цитирай
#53

(2017-09-28, 08:30:06)tonus написа:  А истински ли са му Спигените или са от ментетата които се продават из нета.
Някълкократно изрично го попитах оригинален ли Spigen ли предлага или от тези добрите имитации. Продавача гарантира, че калъфите се абсолютно 100% оригинални, в оригинална опаковка. Пуска ги с опция за преглед и тес. Обясних му, че това няма да ми е първият Spigen, който ми попада в ръцете, и че ако е менте просто няма да го взема и ще му го върна така както ми го е пратил. Специално цената за Spigen Neo Hybrid  за Note 8 e 55 -лв. Все си мисля, че ако поръчва често Spigen ползва добра отстъпка и си е намерил евтин начин за доставка до БГ. Сега съм в позиция на чакане на калъфа, но ако сe окаже менте просто няма да го взема. Продавача предлага и подробни снимки на кейсовете които са му налични и от тях действително се вижда, че са в оригиналите опаковки на Spigen.
https://www.youtube.com/watch?v=yolW-kt9pwU
Ето на този клип може всеки да придобие реална представа от оригиналният кейс , ако то което получа се отличава и с малко от това на клипа го връщам. За качеството на материалите на пипане имам представа какво е Spigen
Цитирай
#54

Колеги ето и снимките с кейса. В момента е без протектор, но в крайщата има място за такъв. Кеиса ми го даде приятел който работи за саит за ревюта на телефони. Като гледам отвътре и самата изработка съм сигурен че е оригинален.


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#55

(2017-09-28, 09:20:06)ivanov_km написа:  Някълкократно изрично го попитах оригинален ли Spigen ли предлага или от тези добрите имитации. Продавача гарантира, че калъфите се абсолютно 100% оригинални, в оригинална опаковка. Пуска ги с опция за преглед и тес. Обясних му, че това няма да ми е първият Spigen, който ми попада в ръцете, и че ако е менте просто няма да го взема и ще му го върна така както ми го е пратил. Специално цената за Spigen Neo Hybrid  за Note 8 e 55 -лв. Все си мисля, че ако поръчва често Spigen ползва добра отстъпка и си е намерил евтин начин за доставка до БГ. Сега съм в позиция на чакане на калъфа, но ако сe окаже менте просто няма да го взема. Продавача предлага и подробни снимки на кейсовете които са му налични и от тях действително се вижда, че са в оригиналите опаковки на Spigen.
https://www.youtube.com/watch?v=yolW-kt9pwU
Ето на този клип може всеки да придобие реална представа от оригиналният кейс , ако то което получа се отличава и с малко от това на клипа го връщам. За качеството на материалите на пипане имам представа какво е Spigen

Поръчах си от него Spigen Ultra Hybrid за a5 2017. Утре ще е при мен. Ако всичко е ок ще си поръчам и същия и за Ноут 8, че в края на октомври ако котка не ми мине път ще пенсионирам Ноут 4-ката след почти 3 години вярна служба.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#56

Ами хайде драсни два реда как е кейса и най-вече дали е оригинален.
Цитирай
#57

Аз съм доволен от Spigen Neo Hibrid Crystal

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#58

(2017-09-28, 15:29:48)ivanov_km написа:  Ами хайде драсни два реда как е кейса и най-вече дали е оригинален.

Кейсът ми пристигна и е 100% оригинален проверих му и кода на сайта на Спиген.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#59

Това е чудесна новина. И аз чакам своят калъф от този човек.
Цитирай
#60

Колега ще може ли да качиш линк на този човек от olx?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#61

https://www.olx.bg/ad/spigen-samsung-gal...7;promoted
Цитирай
#62

Някой да се пробва да залепи закалено стъкло на дисплея? Ако има някой все пак нека сподели как се получава и какъв протектор е лепнал.
Цитирай
#63

(2017-10-01, 16:05:51)ivanov_km написа:  Някой да се пробва да залепи закалено стъкло на дисплея? Ако има някой все пак нека сподели как се получава и какъв протектор е лепнал.


Залепих, от Dice, 4smarts , дори не е case friendly, но стана с оргиналния протектив стендинг кейс на самсунг https://dice.bg/samsung-protective-cover...-item31399. За сега е ок, но ме дразни това, че не е олеофобен, но нямах избор беше последния.....
Цитирай
#64

(2017-10-01, 16:05:51)ivanov_km написа:  Някой да се пробва да залепи закалено стъкло на дисплея? Ако има някой все пак нека сподели как се получава и какъв протектор е лепнал.

Аз си чакам да пристигне Invisible Shield на ZAGG. Ще споделя как се е получило.

Nothing is true, Everything is permitted!
Цитирай
#65

Aз да попитам, някой досега използвал ли е такъв вид протектори и заслужава ли си?
http://www.ebay.com/itm/Back-Camera-Lens...Swk~NZw4OC

Плюс, интересуват ме тези допълнителни обективи за смартфони, някой има ли идея откъде може да се намери такъв?
Цитирай
#66

Бях лепил такова на Note 3 и падна след два дни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#67

Как се отнасяте към продуктите от Али експрес?Аз оттам си поръчах за Ноут 3 доста неща-гръбчета,протектор за екрана,бъмпери и от доста очукан/особено кантовете/,телефона стана като нов.Тук вече трудно се намират аксесоари за него и това ме принуди да погледна в Али баба/както му казвам аз/.Вярно е че пристигат по-бавно/ за 1-1,5 месеца/,но пък са не толкова скъпи,което ме навежда на мисълта,че доста от тукашните аксесоари вероятно са оттам и ги препродават с доста по-голяма надценка.Сега гледах ,че има доста приятни/като дизайн и цветове/ аксесоари за Ноут 8-цата.
Цитирай
#68

Според мен правилно си се ориентирал към Али експрес,всичко идва от там.Въпроса е дали ти се чака 30-45 дни. Жената като си взе с7 отидохме да си вземе 1-2 гръбчета и стъкло (60-70 лв. Общо) . След това ми светна и ги проверих в Али експрес общо всичко 10-12 USD същите 1 към 1.Стъкла вече се поръчват само от там.
Цитирай
#69

Кабели, зарядни, карти памет и др. дреболии - алито е номер едно.

Чакам няколко броя - гръб, стъкло, калъф, зарядно, от чисто любопитство. Но от 20 дена ползване, вече свикнах без калъф и протектори, и смятам, и за в бъдеще така да продължавам. Традицията с ползваните телефоните от мен, до са в изчистен оригинален вид, продължава и с този....Smile
Цитирай
#70

Преди няколко дни ми пристигна и Dex станцията, но нямам много време да я разцъкам.Направи ми впечатление,че като си пусна музика от youtube и отворя някой сайт или приложение ми спира музиката. Имате ли представа от къде мога да го оправя.Иначе първото ми впечатление е много добро и е доста удобно.
Цитирай
#71

с приложението Fly Tube Play не спира

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#72

(2017-10-03, 16:57:14)Frozen1 написа:  Aз да попитам, някой досега използвал ли е такъв вид протектори и заслужава ли си?
http://www.ebay.com/itm/Back-Camera-Lens...Swk~NZw4OC

Плюс, интересуват ме тези допълнителни обективи за смартфони, някой има ли идея откъде може да се намери такъв?

Имах такива на седмицата. Имам още няколко комплекта. Влошават ДРАСТИЧНО снимките.
Цитирай
#73

(2017-10-04, 14:01:39)m.dachev80 написа:  с приложението Fly Tube Play не спира

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Мерси,ще пробвам.

Но ми се струва малко безумно,че няма опция за нещо такова,а трябва да се сваля приложение.
Цитирай
#74

Koлеги , някой има ли Galaxy Note 8 Spigen Neo Hybrid ? Ако може снимки да остави тук , за да видим как е с телефончето Smile Видях , че го има за 55лева с безплатна доставка в olx-a и мисля да го поръчам

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай
#75

Аз съм го поръчал точно него и го чакам, чакам и черен телефон от Виваком. В момента в който се съберат ще кача снимки в темата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)