Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8Lite (2017)

Всички тези настройки направени ли са?
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

(2017-10-06, 22:14:26)Gravedigger написа:  Здравейте,от 6 часа насам и аз съм с вас.Вече и аз съм от фамилията,та да питам за туй-онуй.Изтегли се новия ъпдейт В175.Телефона го вземах с В165 и ме интересува да го инсталирам ли или да изчакам следващ ако има.Доколкото следих темата само при един колега е проблема с батерията,ама знам ли.И накрая да кажа това,с което трябваше да започна.Телефона направо ми залепна в ръката.Те за мен са го правили.Много съм доволен от избора си,прекрасен е.E,дадох му да инсталне ъпдейта,не можах да се сдържа.

Колега, аз също натиснах но без да искам ъпдейта B175 и изтръпнах направо, добре че има опция за спиране... Не знам до колко ясно ви е станало прочетеното по темата, но до тук всеобщото мнение е че този ъпдейт B175 е проблемен....
Цитирай

Да определено батерията при b175 държи по малко. Иначе всичко друго си е наред.
Цитирай

Не знам колеги, аз съм с новия ъпдейт и не съм забелязал проблем с батерията

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ползваш ли viber, messenger, facebook, и други такива приложения, и по колко часа екран правиш...
Цитирай

Имам и трите приложения, но не ги ползвам често... Правя около 8-9 часа

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Снимки можеш ли да кашиш, да видя като консуматор какво ти показва, аз 5 часа трудно правя.
Цитирай

Това е при 64%[Изображение: 09016b7cd40726e7bfd4c4c0b2462c0e.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имах предвид на Ниво на консумация какво ти показва.
Цитирай

За това ли става въпрос? [Изображение: 6834d96263aff3bc5fc3564b58462238.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Май за това става дума [Изображение: 4c1aebd56910a05de86c44896fbc3b96.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Как,по дяволите,да сложа снимка на контакт в телефонния указател?Отварям телефонния указател,избирам си контакт,цъквам на опцията редактирай,цъквам и на иконката където трябва да се вижда снимката,избирам си снимка от папка в устройството и потвърждавам с чавката,след което снимка не се появява.Ако е от значение,само да вметна че съм с 1 сим карта и карта памет допълнително,която съм обединил с паметта на телефона.Контактите които съм синхронизирал си се показват със снимки.Може би е нещо,което ще ми извади очите,но така е когато се минава от лолипоп на нугат.Забелязах и една опция в настройките на тел. указател в опцийте за показване има опция за изчистено оформление,което скрива снимки,компаний,титли и др.,при мен е изключено.пробвах и инак,ама греда.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Аз до колкото си спомням контактите май трябва да са копирани в паметта на телефона за да могат да им се слагат снимки. А може и да се бъркам.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, трябва да са в телефона за да могат да се качат, на мен всички контакти са ми в картата и изобщо нямам опция за качване на снимка...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-07, 08:04:57)ronnie72 написа:  Всички тези настройки направени ли са?
 

Благодаря, за отговора. Не всички бяха направени, но днес като станах всичко си беше ОК, явно е била временна грешка. Ще видя, сега, след като промених настройките, дали ще има проблем.
Цитирай

(2017-10-07, 17:40:08)Nikolai_777 написа:  Да, трябва да са в телефона за да могат да се качат, на мен всички контакти са ми в картата и изобщо нямам опция за качване на снимка...

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Да,контактите са ми в телефона,само там там си ги държа и от опцийте съм задал да ми показва само контактите от телефона.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Още един въпрос. Защо при заключен екран изобщо не ми се показват известията? Искам когато получа съобщение от пощата да ми светва екрана и да ми показва, че е от пощата. Има ли начин да стане?
Цитирай

Защо не опиташ да копираш някой номер в сим картата и да видиш дали нещо ще се получи

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

(2017-10-07, 18:16:56)rrradoslav написа:  Още един въпрос. Защо при заключен екран изобщо не ми се показват известията? Искам когато получа съобщение от пощата да ми светва екрана и да ми показва, че е от пощата. Има ли начин да стане?
На мен екрана ми светва само когато ми пишат по вайбър, при други известия само ми мига лампичката, иначе ми излизат като включа дисплея

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-07, 18:16:56)rrradoslav написа:  Още един въпрос. Защо при заключен екран изобщо не ми се показват известията? Искам когато получа съобщение от пощата да ми светва екрана и да ми показва, че е от пощата. Има ли начин да стане?

в настройки,лента за известия и състоянието,най-горната опция-известията включват екрана,активирана ли е?

(2017-10-07, 18:17:05)Nikolai_777 написа:  Защо не опиташ да копираш някой номер в сим картата и да видиш дали нещо ще се получи

Благодаря за съвета но,дори да стане това,не ми върши работа.Имам контакти с имейли и друга информация,която сим картата не може да запамети.Дори няма и да се пробвам.Рестартирах телефона и проблема се реши.Не мога да си го обясня това какво беше.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Няма значение, важното е че всичко вече е наред

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-10-07, 18:16:56)rrradoslav написа:  Още един въпрос. Защо при заключен екран изобщо не ми се показват известията? Искам когато получа съобщение от пощата да ми светва екрана и да ми показва, че е от пощата. Има ли начин да стане?

Какво стана с известията?Аз направих проба на моя тел и всичко си е ок.Като получа известие екрана светва и ми изписва инфо какво съм получил.Предполагам че това ти трябваше.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Телефонът се държи много добре. Услугите на Google play направиха актуализация и дрейна на батерията от тях спря.


Прикачени файлове Миниатюри
           

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

А може ли да се промени изгледа на любимите контакти от дайлъра(оригиналния)да не се показват като списък,а да изглеждат като икони?

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай

Здравейте. Ще преподписвам във Виваком и мисля да сменям телефона - в момента клоня към Xiaomi 4x 3/32 но се замислям и за Honor 8 lite който идва едва 30лв по скъп.
Първо тоя Huawei Honor 8 Lite във виваком = P8 Lite 2017 че повечето ревюта навсякъде са за P8 Lite 2017 ..

Игри не играя на телефона следователно разликата в 8 ядрените процесори и видео не ми е толкова важна ..
Основните ми критерии са КАМЕРА(снимки и видео), ДИСПЛЕЙ(5 до 5,2" добри цветове и да се вижда добре на слънце ), БАТЕРИЯ
За батерията е ясно на 100% печели Xiaomi
Остава КАМЕРА и ДИСПЛЕЙ дали на Honor 8 Lite са по добри от на Redmi 4x

Xiaomi Redmi 4x  3/32GB
Old -> Sony Xperia P  4.1.2 /6.2.А.1.100/
Old -> Globul Move(Alcatel OT-908)
Цитирай

Моят модел се води p9 lite 2017, закупен от емаг и съм супер доволен от телефона, специално от камерата. Мога да кача снимки, правени от телефона ми, но мисля че качеството ще се развали

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk

Ето малко снимки[Изображение: 4b167a77ffa90ca35803c0b83a50e081.jpg][Изображение: 700672515bc4041ed3e18c437fb38155.jpg][Изображение: 65649cac0268b07f233f7a11bc931fe8.jpg]

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

То през деня всички правят читави снимки, избери си подходящия за теб.. Красота, форма, цвят... Такива неща, в тоя диапазон кой знае каква разлика софтуерно няма да усетиш предполагам.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)