Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефекти при / Huawei P10 Lite
#76

При мокър, потен, мазен, мръсен пръст не работи коректно(логично), иначе си е без грешка. Другото важно е как е зададен отпечатъка при начално полагане.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари
#77

Е как е най добре да го полагаме този отпечатък
Цитирай
#78

^ ами с чист, сух пръст, да се натиска като е указано в зоните и да се уплътни навсякъде с пръста

                                                                    
Цитирай
#79

Здравейте, кажете на какво може да се дължи целият екрана да става черен и да почва да трепери и само една част от него да показва приложението което е отворено. Благодаря предварително!
Цитирай
#80

А има ли някаква възможност за скрийншот на проблема за да стане по-ясно за какво иде реч?

 
Цитирай
#81

Ами не знам дали ще мога, защото го прави много рядко
Цитирай
#82

А стандартните процедури от рода на рестарт или ресет в случая не помагат ли?

 
Цитирай
#83

Като възникне този проблем, аз изключвам дисплея от бутона за вкл/изкл и се оправя, този проблем ми го е прави само на Ютуб.
Цитирай
#84

(2017-09-11, 19:43:14)Tsenko_Picha написа:  Здравейте, кажете на какво може да се дължи целият екрана да става черен и да почва да трепери и само една част от него да показва приложението което е отворено. Благодаря предварително!

Щото EMUI я е много хубав, че даже на P10 лаги, и аз го имах гоя бъг

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#85

(2017-09-15, 00:21:14)BGDropche написа:  Щото EMUI я е много хубав, че даже на P10 лаги, и аз го имах гоя бъг

Значи ще чакаме актуализация на EMUI.
Цитирай
#86

(2017-09-07, 19:22:07)georgi4a написа:  Ако няма някакъв временен проблем с оператора, апарата  има много качествена чуваемост и в двете посоки. Изследвай проблема и ако е със сигурност от апарата-> сервиз

Пратих в сервиз. Нямал проблеми, вероятно било от някое приложение. Ползвах без приложения и пак се появява проблема. Пак ще го пращам, ама се чудя дали да  е директно в Huawei, а не в сервиза на моб.оператор.
Цитирай
#87

Директно

                                                                    
Цитирай
#88

Това с екрана се случва само от youtube ,вече съм убеден напълно !!!!!

LG G3 Android 5.0 Lollipop
LG 4X P880 HD Android 4.0.3 ICS  
Цитирай
#89

Здравеите от около 2 месеца имам машинката доволен съм като цяло носи на всичко, и непрегрява, но уви от дясно отгоре се получи разнотоние тоес се едно си опрял магнит :Х също така нямам местоположение и навигация, през 5 мин търси сателит. какво ли непробрах за калибрация и нищо Sad предложения преди да го засиля към сервиза добре че е гаранционен
Цитирай
#90

(2017-09-29, 04:11:46)jasonvorxis написа:  Здравеите от около 2 месеца имам машинката доволен съм като цяло носи на всичко, и непрегрява, но уви от дясно отгоре се получи разнотоние тоес се едно си опрял магнит :Х също така нямам местоположение и навигация, през 5 мин търси сателит. какво ли непробрах за калибрация и нищо Sad предложения преди да го засиля към сервиза добре че е гаранционен

Направо в сервиза, предположенията ги остави на гадателките Big Grin
Цитирай
#91

Пишете до съпорта на хуавей ьа бъговете пускат ъпдейт или следете немския съпорт те имат повече актуализации теглете новата версия и актуализирайте локално
Цитирай
#92

(2017-10-05, 21:14:55)litmos написа:  Пишете до съпорта на хуавей ьа бъговете пускат ъпдейт или следете немския съпорт те имат повече актуализации теглете новата версия и актуализирайте локално

Ко каза ъпдейт??? то и да направят такъв сигурно ще го получи през 2020г. Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#93

Да ви споделя да мойте неволи с М-тел и техния сервиз,
на 7-мия ден от както си купих телефона забелязах около 20 изгорели пиксела.
Дадох го в М-тел за отсервизиране(смяна на дисплея или подмяна на телефона с нов)-на 30-тия ден ми го върнаха без да са направили нищо.
Даже ми стоеше протектора на дисплея.

Сега пак е при тях( онзи ден и го дадох и отказах да го взема ,защото изгорелите пиксели си седяха)

Дайте акъл,съвет как да постъпя.,
Мисля да отида в КЗП.

Вие какво мислите?

Samsung A50
Цитирай
#94

(2017-10-09, 11:14:42)kaman4e написа:  Да ви споделя да мойте неволи с М-тел и техния сервиз,
на 7-мия ден от както си купих телефона забелязах около 20 изгорели пиксела.
Дадох го в М-тел за отсервизиране(смяна на дисплея или подмяна на телефона с нов)-на 30-тия ден ми го върнаха без да са направили нищо.
Даже ми стоеше протектора на дисплея.

Сега пак е при тях( онзи ден и го дадох и отказах да го взема ,защото изгорелите пиксели си седяха)

Дайте акъл,съвет как да постъпя.,
Мисля да отида в КЗП.

Вие какво мислите?
Имах същия проблем с Теленор. По закон, след 30 ден ако не е отремонтиран, са длъжни да ти го сменят с нов. Аз лично писах до ръководството им. Смениха ми телефона с нов.
 Не този, за предишен модел на Huawei говоря.
Цитирай
#95

(2017-10-09, 12:32:33)Nikimi71 написа:  Имах същия проблем с Теленор. По закон, след 30 ден ако не е отремонтиран, са длъжни да ти го сменят с нов. Аз лично писах до ръководството им. Смениха ми телефона с нов.
 Не този, за предишен модел на Huawei говоря.

ръководството " дай линк , че и аз имам да им пиша доста .Отдел "Жалби не върши никаква работа
Цитирай
#96

(2017-10-12, 07:41:50)billibi написа:  ръководството " дай линк , че и аз имам да им пиша доста .Отдел "Жалби не върши никаква работа
Има си отдел Клиенти, пишат си кой е директор има и мейли, разрови се и ще намериш. Не мога да открия изпратения мейл, а не беше скоро.
Цитирай
#97

Здравейте,от около месец и аз имам p10 lite,мн е готин,но си показа Маргарита а именно:
1.При начертаване на буква на закл.екран не реагира,не заработва съответното приложение.
2.Всички снимки,които снимам се за пазвата в тел.при положение,че съм дала се запазват в картата памет.
Моля ако някой си е патил да сподели какво е решението.
Цитирай
#98

Това с буквата не го разбрах, честно. Ти на този телефон ако казваш че има "Маргарита", цитирам те, здраве му кажи! Значи не си в час с телефоните.
Цитирай
#99

Писах че си показа Магарията

Става въпрос за менюто : настройки-интелигентна помощ-контрол с движения-начертай...

Сега дали стана ясно?
Цитирай

Току-що пробвах опцията и работи. Значи, след като я активираш, с кокалчето почукваш и задържаш, докато пишеш буквата. Не си отлепяш пръста след почукването. Пробвай и пиши отново за резултата. Дано съм го обяснил като хората.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)