Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Често срещани проблеми и тяхното решение!
#51

Момчета, има бутонче за гасене на екрана, в уиджетите!
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, не съм сигурна дали въпроса ми е за тази тема, но ще го задам тук. В галерията с снимки има опция за скриване на албуми, въпросът ми е как и къде да намеря албума след като вече е скрит?
Цитирай
#53

Откъдето се активира скриването, оттам се и деактивира - от менюто "Скриване на албуми"
Цитирай
#54

(2017-11-04, 20:41:48)kalina_enkova@abv.bg написа:  Здравейте, не съм сигурна дали въпроса ми е за тази тема, но ще го задам тук. В галерията с снимки има опция за скриване на албуми, въпросът ми е как и къде да намеря албума след като вече е скрит?

Взимат го от Хуавей и ти го крият някъде, на тайно място. После може да си го върнеш само с молба(в свободен текст) и предварителна заявка от една седмица за изпълнение на молбата.

                                                                    
Цитирай
#55

Накакъв вариант за прехвърляне на приложения в SD карта?
Цитирай
#56

Колко мил и изчерпателен отговор georgi4a. Все пак сме в БГ.

S3
Цитирай
#57

(2017-11-04, 20:41:48)kalina_enkova@abv.bg написа:  Здравейте, не съм сигурна дали въпроса ми е за тази тема, но ще го задам тук. В галерията с снимки има опция за скриване на албуми, въпросът ми е как и къде да намеря албума след като вече е скрит?

Настройки>>> скриване на албум

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Май не е особено често срещан проблем, но някой знае ли как се местят приложения инсталирани в паметта на апарата? Не говоря за фабрични, а инсталирани от мен. Търсих в памет, съхранение, ни никъде в настройките не видях подобна опция.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#59

Може би защото има приложения, които просто нямат по подразбиране такава опция.

 
Цитирай
#60

(2017-11-15, 23:22:16)NoMaD написа:  Може би защото има приложения, които просто нямат по подразбиране такава опция.
Пробвах с поне 15. Половината от тях игри. Ако ги изтрия и инсталирам наново ще отидат в SD картата, защото вече така съм му задал от настройките. Просто трябва да има подобна опция, след като вече са инсталирани, но не знам как става.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Здравейте,

моето не е проблем, а въпрос и се извинявам предварително, ако е задаван вече. Водоустойчив ли е телефонът?
Цитирай
#62

(2017-11-23, 01:21:42)dudas написа:  Здравейте,

моето не е проблем, а въпрос и се извинявам предварително, ако е задаван вече. Водоустойчив ли е телефонът?

Топни го в легена и ще разберешSmile
Цитирай
#63

Не е водоустойчив
Цитирай
#64

Здравейте, искам да попитам какво е това приложение горе в дясно до обхвата на оператора и как да го изключва?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#65

(2017-11-25, 11:18:28)Aced12 написа:  Здравейте, искам да попитам какво е това приложение горе в дясно до обхвата на оператора и как да го изключва?

Това е опцията "Комфорт на очите". Виж тук за повече информация.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#66

Гледам в другите раздели за телефони хората се оплакват от проблеми а тук настана скука, явно сме улучили на стабилни машинки. Вече трети път го изпускам на цимента и му няма нищо а викат че бил трошлив, сложил съм му само прозрачен силиконов кейс и обикновен найлонов протектор.
Цитирай
#67

Кажете как може да се оправи проблема с ютуба, където 1/4 от екрана става черен и почва да премигва. Един човек от форума каза, че е от Emui-я
Цитирай
#68

(2017-12-01, 08:39:46)esil2 написа:  Гледам в другите раздели за телефони хората се оплакват от проблеми а тук настана скука, явно сме улучили на стабилни машинки. Вече трети път го изпускам на цимента и му няма нищо а викат че бил трошлив, сложил съм му само прозрачен силиконов кейс и обикновен найлонов протектор.

А може ли да споделиш, от къде е купен найлоновият протектор?
Цитирай
#69

Честно да ти кажа не помня, бях го намерил тук в интернет дали не беше пловдивска фирма, яд ме е че не записах телефона.
Цитирай
#70

(2017-12-01, 10:17:42)Tsenko_Picha написа:  Кажете как може да се оправи проблема с ютуба, където 1/4 от екрана става черен и почва да премигва. Един човек от  форума   каза, че е от Emui-я

Сега го пуснах да проверя, на мен си ми е на цял екран.
Цитирай
#71

При мен не премигва но това с черния екран не на всеки клип го има
Цитирай
#72

Здравейте! Искам да попитам от къде се активира втората линия, на телефона.В смисъл когато някой те търси от другата страна да не му дава заето на него, а да му казва че абоната разговаря.
Цитирай
#73

@esil2,
Пусни един скрийн да го нищим. Аз също нямам проблем с прилижението. Винаги, когато се появи актуализация я инсталирам.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#74

То не го прави всеки път това с черният екран, а на моменти примерно когато разлгеждам клипове и изведнъж става черен. След като минимизирам и го отворя пак проблема изчезва. Ако на направи и при мен и аз пусна скрийншот.
Цитирай
#75

(2017-12-04, 19:29:29)plamenpet81 написа:  Здравейте! Искам да попитам от къде се активира втората линия, на телефона.В смисъл когато някой те търси от другата страна да не му дава заето на него, а да му казва че абоната разговаря.

Отваряш Набиране, вдясно от зеления бутон са трите вертикални точки за опциите, натискаш ги, отварят ти се "Поставяне; Филтър против тормоз и Настройки". Натискаш "Настройки",  след това "Допълнителни настройки" и най-отгоре е "Изчакващо обаждане"... Би трябвало оттам да е...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)