Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LeTv-всичко,което трябва да знаем !

(2017-10-24, 19:22:05)emzo написа:  https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry58775994 този е бетон за х626
Има допълнителен пач за 4г. Прочети хубави поста.

Опасни са тия руснаци  Smile 
Преди да пробвам искам да те питам, дали ако нещо не е наред с този ром мога да върна оригиналния обратно?

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай
Аксесоари

Може, но лично съм го ползвал 3-4 седмици и е стабилен.
Цитирай

Трябва да направим едно уточнение. Софтуера, който ползваш в момента не е оригинален Smile  Оригиналния е само с английски и китайски и няма български език. Ако държиш да запазиш който и да е ром, от TWRP избираш Backup за аривиране , а ако искаш да възстановиш пак от TWRP избираш Restore. 
С най-добри чувства, съветвам те да прочетеш малко преди да правиш каквото и да е по телефона, за да не стане някоя авария, тъй като виждам, че не си много запознат.
Цитирай

(2017-10-25, 13:35:00)NikolayBUL написа:  Трябва да направим едно уточнение. Софтуера, който ползваш в момента не е оригинален Smile  Оригиналния е само с английски и китайски и няма български език. Ако държиш да запазиш който и да е ром, от TWRP избираш Backup за аривиране , а ако искаш да възстановиш пак от TWRP избираш Restore. 
С най-добри чувства, съветвам те да прочетеш малко преди да правиш каквото и да е по телефона, за да не стане някоя авария, тъй като виждам, че не си много запознат.

Предполагам, че за това apk TWRP от МАРКЕТА става на въпрос.

[Изображение: dyAg02D.png]
.png capture-20171027-092422.png Размер: 66.54 KB  Сваляния: 17


С нея си правя Backup.
После предполагам, че тегля първият архив - "Включение LTE - https://yadi.sk/d/7ldoRR2T3GntXH

[Изображение: A8SCVP9.png]
.png capture-20171027-093111.png Размер: 4.71 KB  Сваляния: 12


Следващият етап е опасният и тука искам да съм сигурен!

[Изображение: B9SHXlP.png]
   

Доколкото успявам да си преведа би трябвало да изпълня следните стъпки:

1. Качвам архива в паметта на телефона.
2. Включвам телефона.
3. При самото включване използвам комбинацията с бутоните и влизам в рековъри менюто.
4. Избирам почистване /изтриване/.
5. Поставяме всички отметки, освен паметта на устройството.
6. Стартирам почистването.
7. След това отивам на инсталация и предполагам, че избирам архива, който съм качил в стъпка 1.
8. Тука няма да избирам руския а предполагам БГ, като се надявам да има Smile 
9. Последната стъпка не ми е много ясна. Разбирам, че трябва да вляза отново в рековъри менюто и този път да избера почистване на паметта на устройството.

ОЧАКВАМ ВАШИТЕ МНЕНИЯ И СЪВЕТИ!!!

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

(2017-10-27, 09:15:31)stan4o12 написа:  Предполагам, че за това apk TWRP от МАРКЕТА става на въпрос
Почти. Само , че се инсталира мааалко по различен начин. Ако погледенш най-отгоре в темата , за рома която колегата ти изпрати там има спойлери със софтуер, драйвери , инструкции и т.н.  TWRP през Fastboot
Цитирай

Здравейте, съфорумци! Имам нужда от помощ!
На стоков ром 014S инсталирах чрез TWRP 021S от официалния сайт, всичко беше добре, докато не заби на LeEco и нормалния надпис "orange state". След свързване към компютъра, телефона ми вече беше разпознат като х622, а не х620. Пробвах да върна бекъпа чрез TWRP, но ми изписва, че zip-a, който се опитвам да отворя, не е за х622, а за х_6 устройство. Какво следва да направя в такъв случай и кой е официалният ром за le eco le 2 x620, където има system update иконата?!
Цитирай

(2017-10-29, 10:50:56)bobbyb_bg написа:  кой е официалният ром за le eco le 2 x620, където има system update иконата?!

Официален X620
Цитирай

Здравейте вече настоящи колеги. Вече и аз съм от отбора с Max 2 x829 и вече имам въпроси:
тел. дойде с MIUI ROM (доста добре, тъй като идвам от Redmi Note 3), но нещо не ми хареса батерията и четейки мненията тук сложих ауриел v17. Сега вече или аз съм ненормален или е от рома, но не мога да намеря как да стигна до quick toggles (като плъзнеш надолу по екрана и да ти излизат бързите команди за мобилен нет, блутут, GPS, т.н. При мен излизат само нотификейшъните и до там. Рома ли се бъгяса или аз не съм в ред почвам да се чудя?
Цитирай

X722 до S8. Дисплея не Leeco поне на мен ми харесва повече. Като минус отбелязвам камерата.
[Изображение: 2cd5f8739dbd0cf03033b6eacbb628a6.jpg][Изображение: 48a81959e334a4a2f14e4ffce7f471a5.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-01, 16:30:38)rossenboy написа:  Здравейте вече настоящи колеги. Вече и аз съм от отбора с Max 2 x829 и вече имам въпроси:
тел. дойде с MIUI ROM (доста добре, тъй като идвам от Redmi Note 3), но нещо не ми хареса батерията и четейки мненията тук сложих ауриел v17. Сега вече или аз съм ненормален или е от рома, но не мога да намеря как да стигна до quick toggles (като плъзнеш надолу по екрана и да ти излизат бързите команди за мобилен нет, блутут, GPS, т.н. При мен излизат само нотификейшъните и до там. Рома ли се бъгяса или аз не съм в ред почвам да се чудя?

От долния десен бутон е при мен /квадратчето/.

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай

(2017-11-01, 16:30:38)rossenboy написа:  Здравейте вече настоящи колеги. Вече и аз съм от отбора с Max 2 x829 и вече имам въпроси:
но не мога да намеря как да стигна до quick toggles (като плъзнеш надолу по екрана и да ти излизат бързите команди за мобилен нет, блутут, GPS, т.н. При мен излизат само нотификейшъните и до там. Рома ли се бъгяса или аз не съм в ред почвам да се чудя?
1000 въпроса и накрая пак дойде на моето Big Grin Казах ти , нищо им няма на х829 мрежите , всичко си бачка , сега поне лично ще се увериш. Ако държиш да плъзгаш надолу може да инсталираш последния ром (от днес) на Cuoco92
Цитирай

(2017-11-01, 18:36:56)NikolayBUL написа:  1000 въпроса и накрая пак дойде на моето Big Grin Казах ти , нищо им няма на х829 мрежите , всичко си бачка , сега поне лично ще се увериш. Ако държиш да плъзгаш надолу може да инсталираш последния ром (от днес) на Cuoco92

 Последните версии на Aurel ( каквото и да правя ) тела се рестартира сам по 2-3 пъти в денонощие! Та бухай смело Cuoco92 , въпреки , че пък той не е на 100% изчистен от към китайски щуротийки , но пък са незначителни. За последната му версия нямам наблюдения и няма и да придобия ... просто един човечец извади 170 евра на момента и се разделих с телефончето Smile

 Xiaomi Pocophone F1
Цитирай

От два дена съм с ауриел и за сега май е добре, но много грее-на мобилен нет и разсъмване в нета батерията отиде на 44 градуса. Май ще пробвам минути пък да видим.
Цитирай

Моля Ви, помогнете. Днес реших да си преинсталирам рековърито - ползвам Leeco Cool 1 и ги имам инсталирани драйвърите за него. Правил съм го десетки пъти и до сега не е имало някакъв проблем, не знам какво се обърка този път.
Флашнах рековърито чрез XiaoMIFlash. След като изписа sucsess аз разкачих телефона и всичко тук умре. Той не иска да се включи повече. Натискам като луд всички копчета, не става и не става. Лед индикатора не свети. Когато включа тела към кома изписва USB not recongized, а както казах имам драйвъри, ако нямах XiaoMIFlash нямаше да го разпознае и първия път, а тогава всичко мина успешно. .
Цитирай

Някой да сподели хубав ром с български за х262 и вярно ли е, че мога да сложа всеки ром за MTK процесор. Примерно от х620?
Цитирай

Поръчах си Mi6, вчерана добра цена и ше се разделям с Leeco-то модел Х722. Поръчвах го за жената, като ъпгрейд на LG G3, обаче камерата му не е по-добра от на LG-то и така си седи в кутията. На практика е нов.
Ако някой има интерес, да пише.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Айде пак аз да питам -  с рома на Cuoco92 като сваля някое приложение (апк. файл) и го инсталирам на тел. после веднага се изтрижа апк. файла. Е ли възможно да го настроя да не ми изтрива апк. файловете (ако искам пак да го инсталирам например).
Цитирай

Не четеш Smile Махни отметката


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-10-13, 22:30:20)arniko написа:  х600 ъпдейтнах до 26s и гугал сървиз, не работи крашват всички приложения на гугал даже и не мога да го роотна Sad съвети моля ..

Аз също инсталирах 26S и се сблъсках с този проблем. След дълго лутане и тестване на различни варианти при мен сработи следния вариант:
How to install Manual Gapps in the stock rom ? 
- Gapp not included. Download 
THIS FILE
1 - Delete all google app : Google Account Manager / Google Services Framerwork / Google Play Service / Google calandar sync / Google contact sync / Google Play
2 - Open GAPP manual 6.0.6, install all apk in this order : 1-2-3-4-6.
3 - Reboot, and it's done !

Предполагам, че не всичко ще се инсталира, но опитай с всички apk файлове. При мен 1 и 2 не се инсталраха, но после имаш възможност да ги изтеглиш от google play store.
Дано да съм бил полезен.
Цитирай

(2017-11-12, 20:29:43)IceHell написа:  Някой да сподели хубав ром с български за х262 и вярно ли е, че мога да сложа всеки ром за MTK процесор. Примерно от х620?

Тук съм искал да напиша x626 объркал съм малко цифрите.
Цитирай

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry65912728

Прочети и това обаче:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...p=65249633
Цитирай

Айде сега пък проблем с камерата-Leeco max 2 x829 с РОМ на Cuoco92. Всичко добре, но камерата не фокусира като хората-аха да фокусира и размазва. И това е със стоковото приложение и с моторолската камера. В рома ли е проблема или тел. не е в ред ако може да каже някой?
Цитирай

Този е много по-добър ROM. Има три различни камери.
https://forum.xda-developers.com/le-max-...d-t3604661

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Пробвал съм го и този, имаше някакви бъгове при мен. Камерата все едно е настроена да фокусира само на макро 2-3 см няма проблем, надалече вече е размазано и не може да Лмай отиват нещата на хардуерен проблем ама да видим със смяна на рома(мисля да сложа  MUIU 9) пък да видим.
Цитирай

Грешиш този ром с последния ъпдейт няма бъгове.Има и  Miui  камера в него  и google камера.Аз съм с него и съм много доволен и от към батерия,но в крайна сметка ти си решаваш.   New MIUI 9 camera port for EUI
https://mega.nz/#!sGQ3GZgY!zxjPDheUTbepS...8SYMKd284k

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)