Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на Galaxy S8/S8+

(2017-09-23, 00:57:22)rbobev написа:  Някой знае ли тези нашите телефони имат ли термометър или не? Четох, че нямат, а си инсталирах Galaxy sensors, и ми показва и температура, и влажността, и налягането. Склонен съм да вярвам че има, защото показваше 24°, а като го сложих да се зарежда стана 31°.

Enviado desde mi SM-G955F mediante Tapatalk

Както е писал @felipe, изглежда мери теемпературата на батерията, а не на околната среда Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
Аксесоари

Много се извинявам за тъпия въпрос, но си купих калъф clear view standing cover. Уж трябва да виждам час и дата на самия калъф, но нищо не се вижда. Отделно телефона не реагира когато затворя калъфа или го отворя, нито се изключва дисплея нито се включва. Някаква програма ли трябва да дръпна или нещо от настройките на телефона?
Цитирай

Аз съм с такъв калъф - часа и датата ги виждам през капака - той прозира. При затвоен капак е AoD (черен фон с часовника), като отворя капака - става заключен екран - каквато картинка съм си избрала с часовника и каквито уведомления ми се изписват,  като малки иконки под часовника Smile

Ти от къде го купи?

Аз сложих калъфа с купуването на телефона и не съм правила никакви допълнителни настройки Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Купих го от Технополис, но се оправи. Рестартирах телефона и сега всичко е ОК.
Цитирай

Иначе имаше някъде настройка мервал съм, но не се сещам къде беше.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Настроиката излиза сама първия път ако не е активна.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

ТУК пише какви датчици имат S8 и S8+. Никъде не пише, че имат термометър и хигрометър. Но от приложението Galaxy Sensors от Google Play се бях заблудил, че моят телефон има и двата. 
Интересното е, че снимките съм ги направил в един и същ момент и температурите се разминават. Явно данните, които приложението Galaxy Sensors показва, са манипулирани.  Smile

[Изображение: 19818485_m.png]   [Изображение: 19818486_m.png]

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Някой назад във времето недоволстваше, че са премахнали термометъра - предполагам по-стари модели са имали, и приложението Galaxy Sensors вероятно е разработвано за тях. А какво показва, като няма термометър ... измишльотини Smile

А Phone Infо в случая показва само температурата на процесора и батерията. Няма как да се съпоставят данните от двете приложения, дори в телефона да имаше вграден термометър за външната температира Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Съпоставям ги, защото по-нагоре в мненията (#426) се образува впечатлението, че това, което показва Galaxy Sensors е всъщност температурата на батерията. Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

О, разбирам Smile Благодаря! В темата отдавна не е писано Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Забелязали ли сте, че при Pro режим на фабричната камера, ако управляваме ръчно фокуса, когато обекта пред нас е на фокус има едни зелени зони, които го оцветяват? 
Ето нагледно да се види, че не знам дали ще ме разберете:

[Изображение: 19831982_m.png] [Изображение: 19831984_m.png] [Изображение: 19831999_m.png]

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Да, зеленото показва кое е на фокус Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

А в тази тема е обяснено как да си направите снимките на входящите повиквания по-големи. Дано не се повтарям с минали постове.  Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Промяна на nav bar а, като на pixel. Само се инсталира и се рестартира устройство.
.apk PixelNavbarwpress.apk Размер: 91.8 KB  Сваляния: 69


Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-18, 22:57:31)alexander_sirakov написа:  А в тази тема е обяснено как да си направите снимките на входящите повиквания по-големи. Дано не се повтарям с минали постове.  Smile
Tрябва ли root?

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2017-12-19, 14:38:27)brabus написа:  Tрябва ли root?

Не, без руут е. Ако искаш да го махнеш влизаш в настройки - приложения , намираш го и го изтриваш.
Цитирай

(2017-12-18, 22:57:31)alexander_sirakov написа:  А в тази тема е обяснено как да си направите снимките на входящите повиквания по-големи. Дано не се повтарям с минали постове.  Smile
Яко.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

(2017-12-19, 20:15:07)arrogant написа:  Яко.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Станаха малко по големи.


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ми доста по-големи станаха. Доволен съм.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Да и аз съм доволен. Но надписите на имената на входящите повиквания станаха по малки. Но... съм готов да го преглътна за сметка на по големите снимки.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

От тази сутрин не получавам нотификации от Messenger. Обърнах всички възможни менюта и настройки, преинсталирах приложението, нищо не помогна. Реших да сложа Messenger Lite да видя там как ще е и там получавам известия. Върнах голямата версия на Messenger и проблема си остава. Някой срещал ли е такъв проблем?

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Направи един скрийншот на "Инфрмация за приложение" - настройки=> приложения=> месинджър.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

[Изображение: 19863133_m.png]    [Изображение: 19863134_m.png]   [Изображение: 19863135_m.png]   [Изображение: 19863337_m.png]

П.П. Направих hard reset и проблема отново е налице. Дано да не е от някоя настройка, защото това много ме дразни.

П.П. 2 Няколко часа по-късно всичко работи както трябва. Тези софтуерни „инжЕнери“ да ходят да се гръмнат.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Да, предположих, че се е ъпдейтнал, аз съм с по-стара версия. Ще го оправят Smile Аз имах наскоро проблем с фейса след ъпдейт - за около ден - се оправи. Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

(2017-12-18, 22:57:31)alexander_sirakov написа:  А в тази тема е обяснено как да си направите снимките на входящите повиквания по-големи. Дано не се повтарям с минали постове.  Smile

Браво! От кога търся такъв мод .... Дано да има възможност и за други интересни промени. А от Самсунг съпорта ми обясняваха, че било невъзможно за сега Smile

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)