Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Amazfit bip/pace] Мнения и проблеми
#51

Здравейте.С какво мога да зареждам часовника? Със зарядно от телефон има ли проблем?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#52

(2017-11-29, 11:56:14)ganchev написа:  Здравейте.С какво мога да зареждам часовника? Със зарядно от телефон има ли проблем?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Да може. Аз зареждам с едно зарядно на енерджаизер 1 ампер.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

С коя версия на фърмуера сте?
Аз днес сложих 0.0.9.59, от Mi Fit 3.1.7.1, видях 3 нови неща:
1. Целодневно следене на пулса (може да го измерва на всеки 1, 10 или 30 минути)
2. В компаса като плъзнем на страни има NL, EL (каквото и да е това). Както и надморската височина и налягането.
3. Има Find Device в настройките на часовника, което кара телефона ни да звъни.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#53

Здравейте, имате ли представа дали може да се избегне митницата при поръчка на по-скъпия вариант amazfit pace ? Прегледах AliExpress и gearbest, но всички продавачи пращат от Китай и никъде не успях да намеря DHL, при които май се избягва митницита. Някакви предложения от къде мога да го поръчам. В момента цената му е около 120$

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#54

Може .Преди няколко дена пристигна моя . Нямаше никакви проблеми .Просто го пусни с Холандките пощи ,а не с DHL. Идва за около 15 дена.От Gearbest го купих за 90 долъра.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#55

Моят Bip го поръчах от gearbest с dhl и л го спряха на митницата и плащах мито.

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#56

(2017-12-01, 08:18:41)ganchev написа:  Може .Преди няколко дена пристигна моя . Нямаше никакви проблеми .Просто го пусни с Холандките пощи ,а не с DHL. Идва за около 15 дена.От Gearbest го купих за 90 долъра.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Може ли да ми пратиш линк, от който си направил поръчката.
Благодаря предварително !

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#57

При Gearbest за избягване на митница се ползва опцията ''EU Express''.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#58

(2017-11-24, 10:32:19)icaka2001 написа:  Някой ползва ли протектор за екрана? И ако да не се ли отлепя отстрани?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Колега, както обещах ти давам малко по-подробно инфо за протектора за екран. Самият протектор е една идея по-малък като размер екрана на часовника, като по този начин се избягват заоблените краища на дисплея и прилепването е плътно и без никакво отлепване отстрани. Комплектът включва 2 протектора за екран плюс 2 мокри и 2 сухи кърпички. Ако не се справиш от първия опит и залепиш скрийна накриво, имаш право на поправка. Цената на която взех протекторите е 1.29 $. Ако имаш още някакви въпроси, с радост ще ти отговоря.
Цитирай
#59

Пожене съвсем скоро най- вероятно ще поръчам amazfit pace, искам да попитам собствениците на модела, дали до момента са срещнали battery drain от който се оплакват доста хора в XDA. Оплакванията са, че без видима причина батериата започва да държи по макс 2 дена след месец ползване, като някои казват, че виновен е блутуута на телефона, други, че е мокрен. Ще съм радостен ако кажете какви са вашите наблюдения.

Xiaomi Mi a1
Цитирай
#60

Пристигна и моя днес. Поръчах го от гиър беста с холандските пощи.
Няколко неща съм поръчвал с холадските пощи и винаги са минавали метър (митницата).
Незнам касмет ли  е или факта, че минават през Амстердам и тогава в България.
От гиър беста единствения сигурен метод за избягване на митница е поръчка от техен ЕУ склад.
Иначе DHL е сигурно, че ще мине през митницата ако изрично продавача не е опоменал избягване на такава. Там незнам каква е врътката, можеби го прекарват през ЕУ държава където мито+ ддс са малки, там обмитяват и тогава към БГ.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#61

https://www.gizmochina.com/2017/12/05/ne...wednesday/
Ще излиза нов модел

modded Nexus 5x 32GB hdd, 4GB RAM / LineageOS 15.1
Цитирай
#62

И моят Amazfit Bip часовник дойде от gearbest. Много е як за парите си. Естествено веднага попаднах на къстъмизации и започнах да слагам custom watch faces Big Grin. Има огромен избор и се слагат лесно. Поръчал съм и каишки от алиекспрес, ще споделя отзиви като дойдат.

[Изображение: 2d699834c35b3524387415cc83cc3b9d.jpg][Изображение: 33e0229d4902aaf9f20df074e9839e69.jpg][Изображение: 927d7dbf2b7f36b4a0c4e069261a946c.jpg]

Последният е къстъм от тук: www.amazfitwatchfaces.com

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#63

(2017-12-19, 18:49:03)stenlius написа:  И моят Amazfit Bip часовник дойде от gearbest. Много е як за парите си. Естествено веднага попаднах на къстъмизации и започнах да слагам custom watch faces Big Grin. Има огромен избор и се слагат лесно. Поръчал съм и каишки от алиекспрес, ще споделя отзиви като дойдат.

Колега може ли да обясниш как да сложим къстъм фейсове?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#64

Някой с AMAZFIT Sport ?
Цитирай
#65

Може, ще напиша набързо обаче и не нося отговорност ако си утрепете часовниците - пробвах 2 скина от сайта и си бачкат.

1. Сваля се .bin файла на скина, който си харесате от сайта - директно на телефона.
2. От MiFit app се ъплоудва на Bip-a някой от готовите скинове - аз ползвам първият с картата за игра, че ми е най-удобен.
3. След ъплоуда, през файлов мениджър на телефона се отваря пътя: /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin/ вътре има един .bin файл с произволно име adsa6757ada75dsa57.bin или подобно.
4. Копира се това име "adsa6757ada75dsa57" без кавичките и се преименува сваленият къстъм .bin файл да е с него.
5. След това се изтрива оригиналният файл в пътя /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin/ и се copy/paste нашият къстъм .bin на негово място.
6. Отваряме MiFit, ъплоудваме отново същият face като предният път - превюто му си е оригиналното, но в часовника реално се качва къстъм фейса. Това е.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#66

(2017-12-19, 19:00:00)stenlius написа:  Може, ще напиша набързо обаче и не нося отговорност ако си утрепете часовниците - пробвах 2 скина от сайта и си бачкат.

1. Сваля се .bin файла на скина, който си харесате от сайта - директно на телефона.
2. От MiFit app се ъплоудва на Bip-a някой от готовите скинове - аз ползвам първият с картата за игра, че ми е най-удобен.
3. След ъплоуда, през файлов мениджър на телефона се отваря пътя: /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin/ вътре има един .bin файл с произволно име adsa6757ada75dsa57.bin или подобно.
4. Копира се това име "adsa6757ada75dsa57" без кавичките и се преименува сваленият къстъм .bin файл да е с него.
5. След това се изтрива оригиналният файл в пътя /Android/data/com.xiaomi.hm.health/files/watch_skin/ и се copy/paste нашият къстъм .bin на негово място.
6. Отваряме MiFit, ъплоудваме отново същият face като предният път - превюто му си е оригиналното, но в часовника реално се качва къстъм фейса. Това е.
Да видях колега, в сайта си имаше инструкции. И аз сложих един. Има доста голям избор, но аз търся такъв който да е с бял фон на цифрите, че да се вижда по-добре в по-тъмна обстановка. Само този ми допадна.[Изображение: a40c45d7d505faede73553225b15bb22.jpg]

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#67

Цяла седмица чета ревюта и гледам клипчета и не мога да реша кой да поръчам - PACE или BIP Cry Bu

От година и половина съм с MiBand2, дразни ме, че само излиза иконката за апа, ако не е наоколо телефона, не мога да видя повече инфо.

Ползвам само апп известия и часовник + вибриране сутрин за аларма или като някой звъни или като получа СМС. Всички други екстри няма да ги ползвам: GPS, бягане/ходене тракинг, WiFi (pace), музика от часовника (pace), мерене на пулса и т.н.

Единствено, което ме спира да си взема BIP, е че е малко грозен Lol, НО пък има голяма батерия.

А за PACE, че е малка батерията. Ако всичко друго си е спряно, освен изброените по горе, не знам дали ще държи реално по 10-11 дни, както е описано. В момента моя MiBand2 е на 56% за 12 дни, горе долу 25 дни ги докарва с едно зареждане. Ако мога да докарвам PACE до 10-12 дни, ще си взема него. Просто е по-красив.

Samsung Galaxy S6Xiaomi Redmi 3Xiaomi MI MAX 2Xiaomi MI MAX 3Poco X3 NFC | Huawei P60 Pro | Honor Magic5 Pro
Mi Band 2 | Mi Band 3Amazfit BIP | Amazfit GTR | Amazfit GTS2e | Garmin Venu 2
Цитирай
#68

Няма как да докараш 10-12 дена с Pace. Максимум 6 дена и с условие, че не ползваш GPS и не е постоянно вързан с телефона.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#69

Грозен, грозен.....колко да е грозен ??? Като дете имах електронен часовник STEMPO. Ако ти трябва устройство за споменатите функционалности - BIP. Без използване на GPS-а и с включени нотификации от различни приложения, батерията кара месец. В противен случай плащаш двойна цена и зареждаш всяка седмица. Все пак ти ще носиш устройството и важното е на теб да ти харесва.
Цитирай
#70

(2017-12-20, 12:23:06)Apostolov написа:  А за PACE, че е малка батерията. Ако всичко друго си е спряно, освен изброените по горе, не знам дали ще държи реално по 10-11 дни, както е описано. В момента моя MiBand2 е на 56% за 12 дни, горе долу 25 дни ги докарва с едно зареждане. Ако мога да докарвам PACE до 10-12 дни, ще си взема него. Просто е по-красив.

Имам Amazfit Pace и реално мися,че не може да  изкара 10 дни.Само като часовник и аларма на мен ми изкарва  не повече от 8 до 9 дни.Ако ползваш GPS ,bluetooth,слушаш музика,известия (тоест всичко пуснато)  се харчат около 10% от батерията на час.Реално  при теб ще е под седмица (4-6 дни ), защото и аз изкарвах по 30 тина дни с miband2
Цитирай
#71

Здравейте,
за китайската версия трябва ли телефона да е на английски за да се смени езика и на часовника ?
Ако може по-подробно някои да обясни.
Поздрави!
Цитирай
#72

(2017-12-30, 16:05:16)b00m написа:  Здравейте,
за китайската версия трябва ли телефона да е на английски за да се смени езика и на часовника ?
Ако може по-подробно някои да обясни.
Поздрави!
Сменяш езика на  телефона на английски. Добавяш устройството (часовника) в приложението MiFit.
Цитирай
#73

Благодаря за отговора,
А след това , ако сменя езика .. на български ще се смени ли пак на китайски ?
Цитирай
#74

(2017-12-31, 09:11:35)b00m написа:  Благодаря за отговора,
А след това , ако сменя езика .. на български ще се смени ли пак на китайски ?

При мен след смяна на езика на телефона на български, часовникът си остана на английски. Версията на MiFit е 3.2.2.3
Цитирай
#75

искам да помоля ако може някой да постне някоя снимка или видео на барометъра и алтиметъра, знам че след обновяване на фирмуера вече са налични.Никъде в интернет не намерих такова ревю.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)