Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с приложения
#51

(2018-01-14, 15:18:41)shek1 написа:  Здравейте, от скоро и аз съм с Mate 10 Pro. Още се опознаваме  Big Grin
Въпроса ми е следният, как да махна нотификацията, че дадено приложение се използва на заден план? Качил съм скрийншот. Прави го, когато имам съобщение в фейсбук месинджър и подтоянно седи, защото използвам антивирусна. Рових търсих и нищо не стана  Huh
Благодаря предварително  Cool
става с задържане на него и после се маха отметката.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
Аксесоари
#52

колеги някой от вас знае ли как се включва часовника на заключен екран,като при самсунг always on display ?

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#53

Активира се от сигурност и поверителност-заключване екран и пароли.Чосовника се мести постоянно, така че няма опасност за дисплея.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#54

(2018-01-16, 16:17:08)nanobanano написа:  Активира се от сигурност и поверителност-заключване екран и пароли.
мерси колега

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай
#55

При вас фейсбук прави ли текста така?
   

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#56

(2018-01-19, 03:19:53)nanobanano написа:  При вас фейсбук прави ли текста така?
Да и е супер дразнещо.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#57

Ето от тук може да си го оправиш настройки - дисплей-режим на преглед-по подразбиране

Също и

Настройки-дисплей-размер на текста-нормален

При тази комбинация е добре. Ако не ти хареса може да изпробваш различни варианти на тези 2 настройки и да тестваш.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#58

(2018-01-16, 16:17:08)nanobanano написа:  Чосовника се мести постоянно, така че няма опасност за дисплея.

Не е съвсем така. Може да се мести но в границите на една малка област (поне до колкото съм го наблюдавам аз) и се задържа в едно положение за около 2-3 мин. Особено нощем когато не включваме дисплея, се случва един и същи участък да е осветен доста дълго време.
Имах на времето една Nokia N8 на която дисплея прегоря точно на часовник. Да не говорим, че органичния материал в светодиодите се разгражда доста бързо и от там живота на панела е дооооста по-кратък спрямо LCD и е цяло разточитество да го караме да работи излишно.
В случая часовника е доста голям и е в бял цвят, мести се но в малка област от екрана. За да се получи бял цвят участват и червен и зелен и син пиксел, синият се износва най-бързо и в тези области като нищо след време може да има "аномалии"...
Но може и да греша. Smile
Най-хубавото в случая е, че с тези темпове на развитие, рядко някой си задържа телефона повече от 2-3 години. Smile

 
Цитирай
#59

До колкото знам при други производители дори се мести само с милиметър за да не е на едни и също място, а при нас се мести предостатъчно, пък и нали oled бил по-подходяш за тази функция.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#60

(2018-01-14, 19:41:30)djoni7o написа:  става с задържане на него и после се маха отметката.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Колега, абсолютно нищо не се получава. Пробвах всичко....  Не иска да се махне и постоянно се появява.
Цитирай
#61

(2018-01-13, 13:20:51)radexrj написа:  Нещо не мога да свалям файлове, изписва ми че файла не може да бъде изтеглен поради липсваща SD карта..

Този проблем е доста дразнещ, разбира се това е Андроид и винаги има начин да се заобикаля, аз го реших като изтеглих ES file и тогава като ме пита какво да правя дърпам файла през това приложение, но все пак има ли лечение на гореспоменатия проблем?

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#62

(2018-01-19, 08:48:40)acronym написа:  Не е съвсем така. Може да се мести но в границите на една малка област (поне до колкото съм го наблюдавам аз) и се задържа в едно положение за около 2-3 мин. Особено нощем когато не включваме дисплея, се случва един и същи участък да е осветен доста дълго време.
Имах на времето една Nokia N8 на която дисплея прегоря точно на часовник. Да не говорим, че органичния материал в светодиодите се разгражда доста бързо и от там живота на панела е дооооста по-кратък спрямо LCD и е цяло разточитество да го караме да работи излишно.
В случая часовника е доста голям и е в бял цвят, мести се но в малка област от екрана. За да се получи бял цвят участват и червен и зелен и син пиксел, синият се износва най-бързо и в тези области като нищо след време може да има "аномалии"...
Но може и да греша. Smile
Най-хубавото в случая е, че с тези темпове на развитие, рядко някой си задържа телефона повече от 2-3 години. Smile

Моята Lumia 950 XL няма абсолютно никакви проблеми с дисплея повече от 2 години с пуснат непрекъснато Glance Screen! Smile

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай
#63

Странен проблем с WI-FI, в службата единия рутер е екстендър на основния, но с друго име на мрежата (ако има значение), някакъв стар модел на Линксис (WR-54g може би) връзвам се без проблем с него, но ми изписва, че няма връзка с интернет ..... Всички други устройства, леново вайб, галакси С7, PC-та, макове, айфони и таблети работят без грижа. Закачах се, откачах се, забравях я, отново я прибавях тази мрежа - не бележи, някакви идеи? Само за опита се пробвах и с една бисквитка на Хуавей, тя да бъде повторител на дадения рутер, като се закача през нея нямам грижа.

Сега работи на пушка без да съм правил каквото и да е, а преди това сигурно 5 дена правих отчаяни опити да го подкарам.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#64

(2018-01-11, 11:13:47)acronym написа:  Имам проблеми с някои приложения. Първоначално мислих, че не са оптимизирани все още за работа с Орео-то, ама вече не съм напълно убеден.
   
Например следните:

Watchville, Futurism -   новини и ревюта за часовници и за научни открития. Стартират се без проблем извеждат инфо за съдържанието и като кликна на определена публикация - "мисли"... "мисли"... и до там.

...

След новата актуализация от Huawei, този проблем за сега е решен. Всичко работи коректно. Smile

 
Цитирай
#65

Не всичко, омръзна ми всяка сутрин като го включа да махам чавката за авто осветеност на екрана.

Samsung Galaxy Note10+Aura Glow
Цитирай
#66

Може и на самолетен режим нощно време.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#67

не работи както трябва с отчетлив звук и на двамата нито една записваща разговора програма
Цитирай
#68

Използвам тази


Прикачени файлове
.png Screenshot_2018-02-05-00-55-59.png Размер: 90.53 KB  Сваляния: 44

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#69

Предложете някоя, която не записва от микрофона и говорителя, а от линията!
Цитирай
#70

(2018-02-07, 23:34:42)Tsvetozar Parvanov написа:  Предложете някоя, която не записва от микрофона и говорителя, а от линията!

Total recal на killer mobile с настройка за запис Native X.

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай
#71

И аз към молбата на "Tsvetozar Parvanov". Може ли някой да сподели коя от всичките 200 .apk за запис на разговорите тръгва и работи правилно като записва. На Total Recall не намирам такава опция Native X
Цитирай
#72

(2018-02-09, 20:28:38)beby78 написа:  И аз към молбата на "arniman". Може ли някой да сподели коя от всичките 200 .apk за запис на разговорите тръгва и работи правилно като записва. На Total Recall не намирам такава опция Native X

Има


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus  ваучер припокупка
Цитирай
#73

Добра е.
Благодаря!
Цитирай
#74

Колеги имам проблем с месинджър на фейсбук. Когато някой ми звъни, не получавам известия а само вибрира. Как е при вас? На месинджъра стм дал всички разрешения.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#75

Фейсбук се скапа. Не зарежда снимки, а само текста на публикациите. Инсталирах на ниво и трих кеша и пак същото. При вас как е?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)