Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus5T представен на 16.11.17

Цвета на телефона  за мене е подробност . Със какво цвета ще подобри параметрите на каквото и да е било техническо устройство?/изключваме работа  в сложни условия където цвета понякога е много важен за оцеляване? Възможностите и така казано по-съвременно "performance" което включва външен вид,софтуер и своевременно му обновяване/доколкото е възможно в зависимост от хардуера /, навременна поддръжка и съобразяване с  изискванията на потребителите /на определен етап от производството/е по-важно от външния му вид. Да не забравяме, че всеки сам си е избрал ,като се е съобразявал с вид ,финанси и ред други причини . Първата цел на всяка фирма е да "пичели" /както казва  Стоичков ? Като да си купим китайски или някой  дори европейски автомобил и да искаме като караме да е като Ферари .
Аксесоари

Супер е новия цвят. Както каза колегата, SW без “лепенките”. Нека да има избор.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Копира малко новия Pixel, но като цяло е добре.
@e34v8 Малко смяна, или ти писна от лага. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Бял отзаде където калъфа ще го закрие. Опред, където ще го гледаш 100% от времето си е ПАК черен, като почти всеки модел с различен жвят...
Браво на OnePlus, гениални Smile

Samsung Galaxy S10+ Green

(2018-01-05, 13:53:06)hazART написа:  Копира малко новия Pixel, но като цяло е добре.
@e34v8 Малко смяна, или ти писна от лага. Big Grin

Не е важно кого копира. Важното е да има опции за всеки вкус. Все повече ми допадат 1+. 

Офтопик: Реших да видя какво се е променило в иОС (преди имах айфон 6). Обаче няма много прогрес и болестите си остават неизлекувани, за съжаление. 
Иначе отдавна няма лаг при топ андроид телефоните. А леко насичане има и при тях, и при Айфоните. Който си мисли че иОС е ултра оптимизиран, значи само е чел за нея.  Както и да е. Трябва да има разнообразие. Нека да не продължаваме повече в тази тема.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Е няма как да има опции за всеки вкус, а и няма и такова устройство все още.

 

Вече малко повече от 2 седмици съм с телефона и съм наистина много доволен. Страхотно устройство и всичко, което колегите тук казваха и ме посъветваха се оказа точно така, така че благодаря за отзивите! Много бърз, а от издръжливостта на батерията нямам думи - мен си ме кара по 3 дни или даже и повече. Окомплектовката е 6+, винаги съм казвал, че премиум телефони трябва да си вървят с протектор и някакво калъфче, така че още преди да го взема като разбрах, че има включени в кутията много добро впечатление ми направи. Взех и карбоновия бъмпър и съм много доволен от него, ако някой се чуди направо да го взима, много стабилен, приляга страхотно и покрива отвсякъде телефона, не е малко пари, но е много качествена изработка.

Глътка свеж въздух на пазара са OnePlus, дано и така да си остане. Smile

(2018-01-07, 17:31:50)Blazer написа:  Вече малко повече от 2 седмици съм с телефона и съм наистина много доволен. Страхотно устройство и всичко, което колегите тук казваха и ме посъветваха се оказа точно така, така че благодаря за отзивите! Много бърз, а от издръжливостта на батерията нямам думи - мен си ме кара по 3 дни или даже и повече. Окомплектовката е 6+, винаги съм казвал, че премиум телефони трябва да си вървят с протектор и някакво калъфче, така че още преди да го взема като разбрах, че има включени в кутията много добро впечатление ми направи. Взех и карбоновия бъмпър и съм много доволен от него, ако някой се чуди направо да го взима, много стабилен, приляга страхотно и покрива отвсякъде телефона, не е малко пари, но е много качествена изработка.  

Глътка свеж въздух на пазара са OnePlus, дано и така да си остане. Smile

Добре дошъл.Ползвай го със здраве.За 45 дена ползване нямам забележки/освен за камерата на лошо осветление,но то какво ще се снима тогава/. Цветовете на снимките са доста близо до естествените,за разлика от някой флагмани доста по-скъпи.Нямам Root  и не смятам да правя.

И аз смятам да си го купува, но ме интересува с обикновен протектор ли идва или стъклен ?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 

Обикновен е протектора, иначе и аз съм много доволен от апарата вече 2 седмици.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона

Аз имам една молба към вас. Хайде някой да направи снимки с него и да ги качи. В момента съм с айфон 7 и единственото нещо, което ме спира да взема 1+ е това, че много хора казаха, че е зле камерата. Как мислеите, дали би се представил по-добре от айфона?

Преди да взема 5цата бях с S8, дневните снимки са по-добре при Плюса, нощните при S8. Ето примерни щракани в RAW
[Изображение: 19799037_m.jpg]

[Изображение: 19537145_m.jpg]

[Изображение: 19778215_m.jpg]

Поздрави !

Offtopic: Готини снимки.Извинявай колега кой е града ,че изглежда супер?

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.

То си пише, Димитровград.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Да не съм баш офф , първите 2 са от Хасково 3тата е от Димитровград Smile
А тази е около Хисаря.

[Изображение: 19776311_m.jpg]

Интересно да смениш S8 с 5T - кажи речи са си на едно ниво, така че явно не е ъпгрейд на стар телефон. Какви разлики намираш ?

Колегата Don Dori представя снимки които са правени с one+5 А5000 ,а не 5Т А5010 . И минала обработка  Камера: ONEPLUS A5000
Изменение фото: 12.12.2017 8:51
Съёмка фото: 10.12.2017 14:42
ISO: 100
Фокусное расстояние: 4.1
Диафрагма: 1.7
Выдержка: 1/2000
Программа: Adobe Photoshop Lightroom 3.6 (Windows)
Дата съёмки по GPS (GMT+0): 10.12.2017 12:42
Место съёмки:

5T e A5010, не A5100

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона

Най-издръжливите смартфони на 2017 г.https://www.youtube.com/watch?v=Uvh3v1BkJ-A Mалко снимки с 5T http://alexkara.snimka.bg/other/one-5t.5116019.38379356

Някой може ли да сподели къде в София може да се азакупи стъклен протектор за телефона.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 

@c0mm3n7, провери в OLX, там има оферти.

 

Има, ама 20лв ми лягат с доставката, а чакам и един за 5лв, ама не се знае кога ще дойде, а не ми се иска да съм без докато дойде стъклен Big Grin

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 

Нали имаш фабричен протектор, просто бъди по-внимателен докато ти дойде поръчания

фабричния си е перфектен, някъде бях гледал,че от оригиналния стъклен на 5Т имаше оплаквания, но не помня къде.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона

+1 с op 5T, ,Поръчах си стъклен с рамките от алиджака и няма проблем с него, няма ли да пускат под форум за 5Т

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)