Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?
#76

За него не знам дали ще има някакви проблеми, но със сигурност H990DS няма никакви. Това е дуал сим версията за целия свят.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#77

Някой знае ли дали на VS995 версията дали може да се сложи бг език на менютата и дали ще работи нормално тук в България ?
Понеже няма подобна тема, питам тук.
Цитирай
#78

(2018-01-01, 18:19:29)DxV_pRo написа:  Някой знае ли дали на VS995 версията дали може да се сложи бг език на менютата и дали ще работи нормално тук в България ?
Понеже няма подобна тема, питам тук.

schumisv е с такъв, пиши му лично съобщени или мейл и го питай.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#79

Първо колеги ЗА МНОГО ГОДИНИ и успешна година ви пожелавам.За всички питащи за американската версия и по специално VERISON VS995 да ли работи по нашите земи да работи.Телефона няма проблем с мрежата,както и с 4G.Единственно се получава е едно леко забавяне при рестарт на телефона...или по точно забавяне при установяване на мрежата.Но това е в рамките на 4-5 секунди,което е нормално,а другото забавяне се получаване при пускане на мобилни данни т.е не всеки път се включват директно 4G,а тръгва първоначално с H+ и след това в рамките на 5-10 секунди автоматично си превключва на 4G.Но това строго зависи къде се намиращ/местоположение/ в момента.Моята версия на VERISON работи с глобалния софтуер и си получава обновления от телефона или чрез един тяхен соф-р,който бачка през компа и свързване с кабел.Това е в случай,че не може да си го изтеглите от телефона.При мен това стана на последното обновление,което при мен се води 18А,не искаше да се изтегли и си го закачих с кабел за компа и там си го обнових.Става лесно.
А относно българското меню моя телефон когато поръчвах,човека който ми го достави му беше сложил "БГ" меню.Но това е частично и доста непълно...или кажи речи почти нямате бг меню.Не че аз държа на него,а и като цяло съм свикнал на англ. меню от предните ми телефони.Разбира се пробвах и този метод който го има тук във форума и в тая тема,няакой беше пуснал линк как става и т.н.Но и с него не се получи нищо...което според е нормално за тази версия на телефона.И въпреки тези дребни според мен "проблеми",ако могат да се нарекат проблеми,телефона си работи прекрасно и е удоволствие да го притежавам.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#80

За много години колеги.Кога се очаква тоя телефон да получи Android 8.0?Март/Април?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#81

Може би по реалистично е към май-юни, като се има на предвид колко "бързи" са с ъпдейтите тази година LG. Първо трябва да получи V30 и G6, че чак тогава ще е V20.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#82

Верно миналата година бяха супер бързи,тая година се осират нещо.Аз залагам на Март.За G6 вече е забелязан в Китай,мисля че ще се случат нещата веднага след G6.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#83

Ами голям си оптимист, щом залагаш на март . Дано да стане така.

Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#84

Някъде го бях мернал това,то така или иначе ще го получи.Да ти кажа след Нексуса не съм никакъв оптимист,само поддръжката ми липсва от там.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#85

Оказа се издръжлив на удари телефона. Вчера тъкъв рекушет направи, че си викам край, отиде. Взимам го да го сложа в чантичката си, обаче го изтървах, удари се в ръба на леглото, от там отскочи и се удари в крака на масата и от там на килима. Няма нито една драскотинка, а е само със стъклен протектор. И все пак не вярвам да е издръжлив колкото V10 Big Grin
Да споделя, че на H990DS няма никакъв проблем да се сложи БГ меню без рут, превода е на 100%, но след всеки рестарт трябва на ново от програмата да се превключва на БГ.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#86

След много лутания май и аз ще стана в клуба.Много е запазен,но продавача няма никва идея точно кой модел е.Отключен с бг меню.Тепърва ще пиша.
Цитирай
#87

Е да провери в настройките, то си пише. Настройки > общи > относно телефона > общи > информация за хардуер > модел номер.
Нищо де, не вярвам да имаш проблеми с мрежите, но преди да го приемеш от куриера е добре да си сложиш SIM картата и да провериш.
Ами честито, дано всичко е наред и да се увеличаваме все така! Скоро може и раздел да си имаме.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#88

(2018-01-04, 23:35:33)vargala81 написа:  Е да провери в настройките, то си пише. Настройки > общи > относно телефона > общи > информация за хардуер > модел номер.
Нищо де, не вярвам да имаш проблеми с мрежите, но преди да го приемеш от куриера е добре да си сложиш SIM картата и да провериш.
Ами честито, дано всичко е наред и да се увеличаваме все така! Скоро може и раздел да си имаме.

Този телефон според мен си заслужава от всякъде самостоятелен раздел.Най-малкото,че е флагмана на предното поколение и моделите от 2016г.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#89

(2018-01-05, 08:59:58)schumisv написа:  Този телефон според мен си заслужава от всякъде самостоятелен раздел.Най-малкото,че е флагмана на предното поколение и моделите от 2016г.

И аз подкрепям това ! нов раздел за по лесно на всички .

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#90

Ако сме постоянни, ще има раздел. Но трябва да си го държим и подреден, всеки отделен въпрос да се обсъжда в отделна тема с адекватно заглавие, а не в 1 тема да се пита/пише за всичко.
Лек ден и приятен уикенд ви желая!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#91

Флагман или не трябва да има достатъчно потребители. Само това е от значение до колкото разбирам.
Цитирай
#92

Да естествено, но изискванията не са ни много завишени и V20 ги покрива. Теми също трябва да има. Не може с 1-2 общи теми да се прави раздел.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#93

като гледам другите модели:
1.живот на батерията
2.проблеми
3.оновления и новости

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#94

За 10 дни откакто съм с US996 Cellular,не бях му включвал слушалки да послушам музика.Еб*си звукът.Същата мп3-ка на компа и старото шаоми е плоска и приглушена,на в20 ме напълни със усещане.
Цитирай
#95

С какви слушалки си?

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#96

Някво сони отпреди 3-4 години с наушници,не с тапи.За 30-40 кинта тогава,тотално непрофесионално.Пробвах и с обикновени(но нейм) тапи,пак е супер.Не ми се мисли с добри,по-скъпи слушалки каква лудница ще е.В ХДА има модове за рутнати в20-ки.
Цитирай
#97

(2018-01-17, 18:17:04)dudi4ek написа:  За 10 дни откакто съм с US996 Cellular,не бях му включвал слушалки да послушам музика.Еб*си звукът.Същата мп3-ка на компа и старото шаоми е плоска и приглушена,на в20 ме напълни със усещане.

Същите думи ги е казвал всеки, който не е бил преди това с LG V10 Big Grin
Последно ги каза колегата Ganchev Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#98

А то аз до сега китаец с добър звук не съм имал.
Цитирай
#99

Имаше ги и от тях. Mi Note Pro и ZTE Axon 7, за други не се сещам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

DAC ми е само до 75.така и не разбрах как да стане до 100% .в XDA пише за някакво модове ама не искам още да ровичкам из мозъка на 990дс-та.
Някой да е имал същия казус?

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)